بک لینک

موضوع بسته شده است 
افزایش امار بازدید
خوب چرا اسپمر بدی برو 10 هزار بده به یه سایت پر بازدید بجای خرج های اضافت تا بنرتو بذار تو سایتشون و تو هم بازدید کننده داشته باشی
دوستان آموزش های خوبی رو ارایه دادند ولی مال من یه خورده طولانی هست و واقعا هم کارایی داره به ازای +3 اعتبار به طور کلی بهت آموزش می دم من با استفاده از همین روش آمار وبمو به چند هزار تا در روز رسوندم دوستان این پست من اسپم نیست فقط می خوام کار آقا رو راه بندازم. اگه مایل بودی پ خ بده
(92-6-27، 12:35 عصر)seppehrbv نوشته است: دوستان آموزش های خوبی رو ارایه دادند ولی مال من یه خورده طولانی هست و واقعا هم کارایی داره به ازای +3 اعتبار به طور کلی بهت آموزش می دم من با استفاده از همین روش آمار وبمو به چند هزار تا در روز رسوندم دوستان این پست من اسپم نیست فقط می خوام کار آقا رو راه بندازم. اگه مایل بودی پ خ بده
داداش اینجا فروشگاه نیست که بخوای کارتو با اعتبار بفروشی اگه راه حل مفید و کار آمدی برای این مطلب داری مطلبتو بذار و اگه مطلبت واقعا"اموزنده و مفید بود مطمئن باش از بقیه کاربر ها هم تشکر و اعتبار دریافت می کنی و نیازی به گفتن نیست

در ضمن این کار شما که بازدیدتون رو به چند هزار تا افزایش دادین به جز بنگاه های پخش بازدید امکان پذیر نیست و اینم خود فریبیه ...
باور نمیکنی یه روز آدرس سایتت رو از اون بنگاه ها بردار میبینی باز بازدیدت به زیر 100 تا افت پیدا می کنه

اگر هم از این سایت ها بخوای نیاز به اعتبار نیست تو گوگل سرچ بکنی این آدرس ها رو برات میاره...

موفق باشی
دوست عزیز سوتفاهم شده من گفتم اول آموزش رو میدم اگه دوستمون خوشش اومد برای قدردانی اعتبار می دن 
یاعلی
اقا من تازه واردم اعتبار چی هست؟
پایین هر پست یه آیکون با نوشته +اعتبار هست که شما اگه از مطلب هر شخصی خوشتون اومد و یا اگه شخصی در مشکلتون به شما کمک کرد می تونید با اعتبار ازش تشکر کنید
یاعلی
از من میشنوید من برای وبگذر رو دارم 101
خصوصی بدید اگه میخوایید

نرم افزار هست خریدمش 5000 تومن به شما هم میدم
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان