بک لینک

موضوع بسته شده است 
یک نظر جدید
تقريبا تمام مطالب جاي مانور داره مهمترين چيز علاقه نويسنده است چون مسئله اصلي صبر وبمستره كه ايراني ها اين مورد و كم دارن
1-شما علائق خودتو به عنوان نويسنده ليست كن .
2-چهار تا موضوعشو جدا كن
3-راجع بهشون تو گوگل سرچ كن تا با كيفيت رقبا آشنا شي
4- براي نوشتن مطالب يا بايد خودت انقدر قوي باشي كه از خودت بنويسي يا ترجمه كني
 سپاس شده توسط رهنمافرد
میتونی ایده ات رو از یه سایت خارجی بگیری که تا حالا ایرانیش رو نداشتیم
 سپاس شده توسط Browning
من که می گم دوستم یعنی حدودا یه 10 ,15نفری هستیم که می خوایم سایت بزنیم .سایته http://alollah.net/ هم از کار این گروه ماست ولی خوب سایت خیلی وقته کار نمی کنه و منتظر یک موضوع جدید هستیم تا بتوانیم کار را دوباره ادامه دهیم و در مورده هر چیزی باشد اشکال ندارد.
ولی قابل ذکر هست که با این گروهی کار می کنم گروهی هستند که به مسائل مذهبی بسیار اشراف دارند و خوب نظری هم که من دارم این هستش که انجمنی مثل انجمن وبلاگ نویسان (یا وبلاگنویسان) درست کنیم تا در آن در مورد مسائل مذهبی بحث بشود ولی خوب مشکلی که داریم این هست که در مورد مسائل مذهبی زیاد بحث نمی شود.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم .(دکتر علی شریعتی)
اصلا این کار جواب نمیده! اول ایشون باید زمینه تخصص و به قول آقا رسول زمینه علاقه اش رو مشخص کنه
خطاب من به آقای معمار بود
(90-11-22، 07:05 عصر)memar نوشته است: میتونی ایده ات رو از یه سایت خارجی بگیری که تا حالا ایرانیش رو نداشتیم

خوب من مثال سایت می خوام.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم .(دکتر علی شریعتی)
اگه ایده اش از خودت باشه وقتی شروع به کار میکنی واسه ساختنش یه لذت خاصی داره تا اینکه ما ایده بدیم
آهان همون Wink
ahaaaaaaaaaaaaaaaan alan fahmidam chi migi Wink
لطفا از تایپک Pinglish بپرهیزید.
به تذکر یکی از کاربران الآن که توجه کردن دیدم این موضوع زیاد به وبلاگنویسی مربوط نیست و البته شما نظر شخصی می خواهید که باید مثل بنده در امضایتان درخواست کنید.

از همین روی این تایپک رو به زودی حذف می کنم. (تا 12 شب)
 سپاس شده توسط Browning
اره.منم تعجب کردم.چه ربطی به وبلاگنویسی داشت
الان که این همه دوستان وقت گذاشتند و نظر دادند پیشنهاد می کنم تایپک حذف نشود و نهایتا بسته شود. این تایپک مرتبط با وبلاگ نویسی نیست ولی اسپم هم نیست و می تواند برای خیلی ها مفید باشد.
 سپاس شده توسط Browning ، رهنمافرد
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان