بک لینک

موضوع بسته شده است 
اخطاریه گوگل مبنی بر حذف لینک های تبادلی
گوگل خیلی قدرتمنده و در این زمان کسی توان رقابت با اون رو نداره و هرروز هم داره بیشتر پیشرفت میکنه!
من چند دقيقه پيش خواستم هكش كنم ولي دلم به حال مديرش سوخت.
(91-1-13، 11:28 عصر)naghiii نوشته است: من چند دقيقه پيش خواستم هكش كنم ولي دلم به حال مديرش سوخت.

شما مواظب سایت خودت باش فعلا

من فکر میکنم توانایی انجام چنین کارهایی رو ندارند (یاهو و ...)
اگه منظورتون رقابته که برای این رقابت احتمال 10درصدی هست اما اگه هک احتمال منفی101354134186746541 درصد وجود داره!
کسی نمیتونه اونو هک کنه و کسی هم این کاررو نمیکنه.چون گوگل نباشه دیگه چیکار کنیم؟مگه اینکه سایت های دیگه مثل یاهو هکرانی رو برای هک گوگل و کاهش محبوبیت اون انجام بدن!(عجب پیشنهادی دادم!گوش شیطون کر!)اما در هرصورت گوگل محبوبیتش رو به نظرم در ایران به این راحتی ها از دست نمیده.
هک که میشه ولی خب استاد میخواد نه هر کس هر کس
بابا من به شوخی گفتم...دوستان چرا جدی گرفتند؟؟
فک نکنم هکری تو ایران باشه که بتونه گوگل رو هک کنه . ؟
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
یک هکر به تنهایی نمی تواند سایتی مانند گوگل و ... هک کند و بلکه به چند نفر متخصص نیاز هست.

ما تیم اشیانه رو داریم که سایت zone-h تایید می کند که این تیم قدرت یک جهان هست و این تیم توانسته است فیس بوک را در سال های 88 هک کند.
بله همینطوره.تیم آشیانه یکی از قدرتمند ترین هکرهای ایران هست.این گروه حتی متواضع هم هست و پس از هک شدن توسط گروه هکر ترکیه به علت ضعف سرور نه سایت،صبر پیشه کرد و از وقوع یک جنگ سایبری به شدت جلوگیری کرد.
لطفا از این بحث هک خارج شید و برای دونستن اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
http://blogers.ir/forum/showthread.php?t...2#pid21712
گوگل هم خودشو مسخره کرده . یک روز میگه تبادل لینک خوبه یه روز میگه بد . خوب تکلیف ما رو مشخص کنید دیگه . من قبلا تبادل لینک کردم . درسته تعدادش زیاد نیست ولی من اگه بخوام لینک ها رو حذف کنم خوب باید قبلش به اون سایت ها اطلاع بدم . خوب اونا هم دلیل این کار رو میپرسند . بعد من بهشون باید توضیح بدم که چرا باید جذف بشه . تازه اگه قبول کنند احتمالا با من قهر میشن و به وبم سر نمیزنند . خوب گوگل چرا به شرایط وبلاگ های ایرانی توجه نمیکنه . حالا اگه یه خارجی بخواد لینک کسی رو حذف کنه انقدر مشکل داره .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان