بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
می خوان اطلاعات جدید توی دیتابیس اضافه نشه که اگر اطلاعات بازیابی شد بتونن به دیتابیس اضافه کنن.
 سپاس شده توسط miraziz ، Farshad0732
من که امیدی به باز گشت اطلاعات قبلی ندارم

اگه هم شد چه بهتر ما که از خدامونه

ولی گرفتن یه بکاپ ساده 2 دقیقه هم نمیشد که به انقدر دردسر بکشه
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، alaedin ، Farshad0732
(92-5-26، 11:08 عصر)رهنمافرد نوشته است: می خوان اطلاعات جدید توی دیتابیس اضافه نشه که اگر اطلاعات بازیابی شد بتونن به دیتابیس اضافه کنن.
پس نباید پست بدیم دیگهHuh

این مهم نی ولی
------1000 ارسالم حذف شده به همراه 100 اعتبار و 1000 تشکر!!!!
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
 سپاس شده توسط Farshad0732
اول از همه باید بگم که من هم فکر می کردم که مدیران دارند یه تغییرات اساسی به خاطر انتقادات اخیر می دهندBig Grin
بعد از آن درس عبرتی شد برای مدیران تنبلTongue انجمن (تنها در انجمن نه زندگی شخصی و حرفه ای) که کمتر به انتقادات توجه داشتند.
بعد از آنها دوستان خواهشا یکم رعایت کنید دیگه.کاری است که شده.مگه به اعتبار و ... چه اهمیتی می دهند مهم خودتونید و لطف های شما ب سایر کاربران.خوبی از قلب آدم پاک نمیشه.
البته در ایرانی ها این سر کوفت زدن چیز عادی ای است.از بچه گی از پدر و مادر و معلم و فرماندار و ... عادت کرده ایم.

و اصلی ترین انتفادم از آقای مافی است که این چنین غم آلود نوشته که انگار چی شده.شما که خودتون با سابقه اید!!!در طول عمر انسان این چنین اتفاقات زیاد می افتد.تنها کافی است به این نکته توجه کنید که این انجمن وقتی اولین روزش شروع شد چند تا مطلب و کاربر داشت!!!! خب حالا هم همه ی این مشکلات در عرض 3ماه یا یک ماه تموم می شوند.

راستی اگر از دوستان حاضر هستند، به من طنگ بزنند تا فردا بریم آمریکا بلکه این سرور را کش رفتیم.نگران بلیطش هم نباشید،هواپیمای شخصی دارم (اینو گفتم تا جوتون عوض بشهBig GrinTongue)

راستی آقای جانقربان گفتند که امکان بازیابی از یک سرور بوده که انگار آن سرور را به شخص دیگری تحویل داده اند.آیا امکان تماس با اون فرد نیست که از آنها درخواست همکاری کنیم؟
منطورم بخش زیر از فرمایشات جانقربان است:
ما به دیتاسنتر درخواست زدیم تا سروری که ممکن بود بک آپ های ما در آن موجود باشد را مجدد به ما تحویل دهد (سروری که قبلا لغو شده بود) و امید زیادی به برگشت این سرویس داشتیم. ما قبل از لغو سرور بک آپ تمام vps های که ساخته بودیم را حذف کرده بودیم اما با توجه به نوع مجازی ساز ما امید داشتیم تا بتوانیم ابتدا هارد vps ها را به یک vps دیگر Mount کنیم و سپس بک آپ ها را از این در بیاوریم و پس از یک روز پیگیری دیتاسنتر گفت آن سرور تحویل فرد دیگری شده است.
 سپاس شده توسط ipry ، Hack!ng ، رهنمافرد ، alaedin ، Farshad0732
(92-5-26، 11:11 عصر)miraziz نوشته است: راستی آقای جانقربان گفتند که امکان بازیابی از یک سرور بوده که انگار آن سرور را به شخص دیگری تحویل داده اند.آیا امکان تماس با اون فرد نیست که از آنها درخواست همکاری کنیم؟
ما به دیتاسنتر درخواست زدیم تا سروری که ممکن بود بک آپ های ما در آن موجود باشد را مجدد به ما تحویل دهد (سروری که قبلا لغو شده بود) و امید زیادی به برگشت این سرویس داشتیم. ما قبل از لغو سرور بک آپ تمام vps های که ساخته بودیم را حذف کرده بودیم اما با توجه به نوع مجازی ساز ما امید داشتیم تا بتوانیم ابتدا هارد vps ها را به یک vps دیگر Mount کنیم و سپس بک آپ ها را از این در بیاوریم و پس از یک روز پیگیری دیتاسنتر گفت آن سرور تحویل فرد دیگری شده است.
به نظر شما سرور اطلاعات شخص رو به کسی میده؟!فک نکنم بشه....
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
(92-5-26، 11:11 عصر)miraziz نوشته است:
راستی آقای جانقربان گفتند که امکان بازیابی از یک سرور بوده که انگار آن سرور را به شخص دیگری تحویل داده اند.آیا امکان تماس با اون فرد نیست که از آنها درخواست همکاری کنیم؟
این در صورتی بود که سرور به فرد دیگری تحویل داده نمیشد و همان OS ما روی آن نصب بود. در این صورت امکان بازیابی ممکن بود اما زمانی که سرور تحویل فرد دیگری می شود ابتدا توسط دیتاسنتر RELOAD می شود و ممکن است سیستم عامل دیگری نصب شود و به این ترتیب امکان تماس با صاحب جدید سرور و بازیابی آن بسیار ناچیز است
 سپاس شده توسط ipry ، Pc-island ، miraziz ، Farshad0732
یک نکته را هم بگم که وقتی وارد صفحه ی اصلی شدم و دیدم تاپیک پیشنهادات و انتقادات نیست.با خودم گفتم که مدیران دارند کودتا می کنند134
تاپیک پیشنهادات و انتقادات اگه صلاح باشه ایجاد بشه و همچنین سایز آواترا ها را به 150*150 تغییر داده بودید که با اینکار با ز به اندازه ی قبلی یعنی 100*100 برگشته.یه نگاهی هم به اون بندازین.8
عزیز دل الان میخواید چیکار کنید راهی هست که اطلاعات رو برگردونیند راه رو بیخیال امیدی به این کار هست اصلا

یا ما باید کلا بیخیال همه چی بشیم من 80 درصد تاپتیک هام نابود شده الان اونایی که نه رنک و ..... دارن باید چیکار کنن انقدر فعالیت ما چی میشه ......

اگر امکان هست تکلیف اعتبار و ... رنک کاربران رو روشن کنید.

کاربرانی هم بودن مثل اقای صالح اگه درست یادم باشه نزدیک به کاربر ویژه شدن بودن تکلیف این دسته از دوستان چی میشه
متاسفانه ما تلاش خود را برای بازیابی کرده ایم اما هنوز به ارسال هارد به ایران هم کمی فکر می کنیم
کاربران عزیز می توانند پست های خود را به وسیله کش گوگل پیدا کنند و آن را مجدد ارسال کنند
من از همه کاربران مجدد عذرخواهی می کنم کمی بدشانسی آوردیم و مقصر هم بودیم
من امیدوارم با کمک تمام کاربران در کمتر از چند روز این چند ماه را جبران کنیم
 سپاس شده توسط ipry ، رهنمافرد ، ahmad-s ، Farshad0732
با سلام و عرض ادب ، بعضی از دوستان رو دیدم که خیلی بی لطفی کردن این رسمش به خدا ! خدا شاهده من خودم هم با خدا شاهد بودم که اقا مصطفی چقدر زحمت کشیدن ! اخه بنده ی خدایی که میایی میگی اعتبارم و...میدونی باید خدا رو شکر کرد که بلاگرز برگشته ؟
ساعت 5 شب پی ام می دادم اقا مصطفی بیدار در حال انجام مشکل انجمن ساعت 6 ساعت 7 ساعت 10 صبح اخه داش سخته به خدا ! امروز ساعت 6:39 صبح پی ام دادن که بلاگرز باز شد خدا رو شکر ....

من که اگه نام کاربریم هم حذف می شد خدا شاهده گله گی نمی کردم ! زحمتی که گروه تهران هاست چه اقای مافی و اقا مصطفی کشیدن هیچ کس نمی کشه !
پس از همه عزیزان میخوام آروم باشن ! همه چی درست میشه !

یه خسته نباشید به اقا مصطفی که واقعا تلاشش رو کرد ....و می دونم چقدر نارحت بود ..اما تموم شد ..پیش به سوی اینده اما با مدیران فعال!
 سپاس شده توسط ipry ، miraziz ، Mohammadinia ، mvg ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان