بک لینک

موضوع بسته شده است 
«11» صندلی داغ با حضور "پویا بهروش"
انتخاب کن:
باب اسفنجی-پاتریک(خیلی خنگه Big Grin)-اختاپوس-خرچنگ
کوچک ترین آرزوت؟
تا چند سالگی اسباب بازی میخریدی؟
تا حالا شده همین طوری بدون هیچ مناسبتی بری خونه ی دایی,عمو و....؟
میتونی بگی چی شد که اولین بار نماز خوندی؟محرک اولیت چی بود؟
زرنگ ترین یعنی به قول خودمون خرخون ترین بچه کلاستون کیه؟اگه خودتی که بگو خودم اگه نه اسم و فامیلش رو بگو که اینجا یادگاری بمونه.
- جرا حر کی میاذ انجعن روذ مشذودس می گنبد؟! (! - گفتی غلط املایی از این به بعد می خوام پر از غلط بنویسم یه جور در گیر سوالام بشی که انگار داری مسئله ریاضی حل می کنی Big Grin )
- جرا نرای این گه دکبر سد، باید جنذ نا حیوون رو گست و نابود کرد تا تشریحش کنند؟!!
( دلم سوخت گفتم درگیر میشی بعد نا امید میشی بقیه رو معمولی نوشتم! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin)
- چرا سطح علمی برخی دانشگاه ها پایین و برخی بالاست؟
- چرا بستنی اینقدر گرون شده؟!
- چرا دیگه کارتونای خوب تو بازار نیست!؟
- چرا تلوزیون کارتونی یه قرن پیش رو شنشون میده؟!
- چرا فیلم جدیدی که خوب باشه به سینما کم میاد؟!
- چرا هر وقت میخوای بری سینما حتما باید یکی باشه که جای حساس فیلم گوشیش زنگ بخوره؟
کدوم یکی از اینها رو بیشتر دوست داری چرا؟:
- تبلت ، آیفون ، آیپد ، PC ، لپ تاپ ، سگا، پلی استیشن ، X box ،(+ تبلت ایرانی دیمو! ، جی ال ایکس)
نظرت راجب اینا:

ناصر رزازی:
چوپی فتاح:
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
بازی آنلاین می کنید؟یه نمونه بگید. » یه زمانی نجواگیم و فلش فوتی میرفتم.الان نمیرم!Smile
بازی آفلاین چطور؟یکی بگید ما هم فیض ببریم! » PES
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟!؟؟! » خدا میدونه!هنوز بهش فک نکردم!
بهترینِ کتاب هایی که خوندید(نمیتونه درسی باشه!)؟ » تاریک و رون - چیشتی مجیور - پیامی از فراسوی زمان و ...
بدترینشون(میتونه درسی هم باشه:دی) » اجتماعی - دینی - پرورشی - مهارت های زندگی
بهترین سرگرمی تون؟! » فرق میکنه.بازی - برنامه نویسی - درس Big Grin

باسلامي دوبــاره

تا حالا به اين لينك رفتي؟ » بله.
نظرت در مورد من و همچنين وبسايت 4بلاگرز » 4بلاگرز رو که گفتم.اما صادق جان شما که نیازی به پرسیدن نیست عزیزی!نباشی انجمن خلوته!
بيشتر از چه مزه اي خوشت مياد » بین شیرین و ترش.
به يزد تا حالا اومدي » نه متاسفانه
مجري مورد علاقه‌ات در صداوسيما » هیچ کس!
راديو گوش ميدي،چه شبكه‌اي » رادیو فرهنگ و همینطور یکی دیگه هم بود که اسمش رو خاطرم نیست الان.فک کنم ایران.
تا حالا آلبوم خواننده ها را خريداري كردي،يا آنها را دانلود ميكني » نه نخریدم.تک آهنگ همیشه دانلود میکنم یا میگیرم از افراد.ولی هیچ وقت نخریدم(اونوقت ادعای کپی رایتم دارم Tongue).
بهروش به چه معناي هستش » به + روش . به در معنای بهتر-بهترین. واو کسره داره و کشیده نیست.Behravesh .بهترین روش.دارای بهترین ایده و روش Smile

موفق باشيم » 100%

خوب بذار من بهت بگم(پندار نیک-گفتارنیک-کردار نیک) » جون من؟!!! ایول!
راستی آینده برنامه نویسیت رو چطور پیش بینی میکنی؟ » اگه به یاری دوستانی همچون آقا فربود PHP یاد بگیرم،خوب.
با نیوک کار کردی؟ » نه.
اسکرول درست میکنی؟ » اسکرول؟!
تو کار گرافیک هستی؟ » بله تا حدودی.

انتخاب کن:
باب اسفنجی-پاتریک(خیلی خنگه Big Grin)-اختاپوس-خرچنگ » همشون.ولی پاتریک Smile
کوچک ترین آرزوت؟ » الان یکی واسم یه لیوان آب بیاره.خودم حوصله ندارم پاشم!!!!!!
تا چند سالگی اسباب بازی میخریدی؟ » یادم نیست!
تا حالا شده همین طوری بدون هیچ مناسبتی بری خونه ی دایی,عمو و....؟ » بله.همه همینطورن!البته در اطراف ما.
میتونی بگی چی شد که اولین بار نماز خوندی؟محرک اولیت چی بود؟ » والا دوستانم میرفتن میخوندن.همینطور اینکه همین نماز باعث میشد 10دقیقه دیرتر به کلاس بریم.خوب ماهم رفتیم.(چیه بابا هرکسی دلیلی داره دیگه!)
زرنگ ترین یعنی به قول خودمون خرخون ترین بچه کلاستون کیه؟اگه خودتی که بگو خودم اگه نه اسم و فامیلش رو بگو که اینجا یادگاری بمونه. » دانا شریفی و سامان رحیمی.یه ثانیه به مغزشون استراحت نمیدن لاکردارا!

- جرا حر کی میاذ انجعن روذ مشذودس می گنبد؟! (! - گفتی غلط املایی از این به بعد می خوام پر از غلط بنویسم یه جور در گیر سوالام بشی که انگار داری مسئله ریاضی حل می کنی Big Grin ) » آسون بود که!منظورت کیان؟!هرکس رو مسدود کردیم دلیل داشته!سند هم داریم.بگم؟! تو تالار مدیران و ناظمان هرکس رو که مسدود کنیم اعلام میکنیم تا در صورت نیاز پاسخگو باشیم.
- جرا نرای این گه دکبر سد، باید جنذ نا حیوون رو گست و نابود کرد تا تشریحش کنند؟!! » نمیدونم ولی خیلی حرکت غیر انسانیه به نظرم!خوب از یه مدل استفاده کنن!
- چرا سطح علمی برخی دانشگاه ها پایین و برخی بالاست؟ » به دلیل نظام غلط آموزشی و بودجه کم!
- چرا بستنی اینقدر گرون شده؟! » نمیدونم.آدم نمیتونه بخره ورشکست میشه!
- چرا دیگه کارتونای خوب تو بازار نیست!؟ » نمیدونم!
- چرا تلوزیون کارتونی یه قرن پیش رو شنشون میده؟! » شبکه دورو میگی؟!منم توجه کردم!نمیدونم!
- چرا فیلم جدیدی که خوب باشه به سینما کم میاد؟! » به دلایلی
- چرا هر وقت میخوای بری سینما حتما باید یکی باشه که جای حساس فیلم گوشیش زنگ بخوره؟ » نرفتم واسه همین تجربه نداشتم!
کدوم یکی از اینها رو بیشتر دوست داری چرا؟:
- تبلت ، آیفون ، آیپد ، PC ، لپ تاپ ، سگا، پلی استیشن ، X box ،(+ تبلت ایرانی دیمو! ، جی ال ایکس) » هیچ کدام

نظرت راجب اینا:

ناصر رزازی: » پادشاه موسیقی کردی.
چوپی فتاح: » هنرمند تبلبیغاتی با صدای مزخرف!!!!
 سپاس شده توسط mohammad hosein ، y235 ، alikhani98
چند درصد مطمئنی که اون دنیا وجود داره؟
چند درصد مطمئنی که اون دنیا وجود داره؟ » 99.99%
 سپاس شده توسط y235 ، mohammad hosein ، Miss Azad
به نظرت چرا هر کی تو این دور و زمونه با ادب صحبت کنه و احترام بزاره به همه ، نابود میشه؟!
به نظرت به چه علت برخی سایت ها خودشون رو می کشند هم الکساشون خوب نمیشه؟
جالب ترین زبان غیر از کردی؟
کردستان سرد نیست؟!چرا بابا الان باید یخبندون باشه ها! پس تو تلوزیون چی نشون میده؟!
قرآن می خونی؟
تا حالا قرآن رو تموم کردی؟
به نظرت ایران باید بزرگ تر می بود؟( از لحظا مساحت) یا کوچیک تر؟ کدوم بهتره؟
میشه نظرت رو در رابطه با حمله ی آقا محمد خان قاجار بدونیم؟
چرا فاجعه ی کرمان به وقوع پوست؟ چرا چشم های زیادی از کاسه در آمدند؟-حتما دلیل داشته!باید بگی-( بارم : 2 نمره! Big Grin)
از کدوم واژه بیشتر استفاده می کنید:
مزخرف -چرت
با حال - جالب
ایول- ...
چرا پسر ها مظلوم واقع می شند؟!!!!!
 سپاس شده توسط Miss Azad
به نظرت چرا هر کی تو این دور و زمونه با ادب صحبت کنه و احترام بزاره به همه ، نابود میشه؟! » بی فرهنگی!
به نظرت به چه علت برخی سایت ها خودشون رو می کشند هم الکساشون خوب نمیشه؟ » کپی رایت-سئو-آپدیت نامنظم-شانس
جالب ترین زبان غیر از کردی؟ » امممممم!.....!...فارسی
کردستان سرد نیست؟!چرا بابا الان باید یخبندون باشه ها! پس تو تلوزیون چی نشون میده؟! » خوب کردها از اول تاریخ تو کوهستان بودن.به دلیل یه نوع سازگاری ، یه جورایی کوهستان رو به سلطه درآوردیم و به انواع کلک هاش آشناییم.پس اینجور سرماها زیاد درمون اثر نمیکنهSmile
قرآن می خونی؟ » گاهی
تا حالا قرآن رو تموم کردی؟ » یه بار همشو خوندم و فقط سوره بقره مونده بود که خوردیم به مدرسه دیگه نتونستم ختمش کنم!
به نظرت ایران باید بزرگ تر می بود؟( از لحظا مساحت) یا کوچیک تر؟ کدوم بهتره؟ » بزرگتر.به تغییرات مساحت ایران طی دوران های پادشاهی نگاه کن.واقعا به نامردی ایران الان انقدره!باید نصف آسیا میبود.شوخی هم نمیکنم!
میشه نظرت رو در رابطه با حمله ی آقا محمد خان قاجار بدونیم؟ » اگه نبود تاریخ ایران خیلی بهتر میشد.
چرا فاجعه ی کرمان به وقوع پوست؟ چرا چشم های زیادی از کاسه در آمدند؟-حتما دلیل داشته! » به نوع مرضی داشتن این آقای قاجار که شاه زند رو با اون همه خوبی و اینکه به نوعی هم با هم برادر ناتنی بودند، به کرمان راند و این حادثه به وقوع پیوست.
از کدوم واژه بیشتر استفاده می کنید:
مزخرف -چرت » اگر استفاده کنم اولی.
با حال - جالب » جالب
ایول- ... » ایول
چرا پسر ها مظلوم واقع می شند؟!!!!! » به دلیل سادگی و معصومی.
 سپاس شده توسط mohammad hosein
(91-11-9، 06:50 عصر)پويابهروش نوشته است: چرا فاجعه ی کرمان به وقوع پوست؟ چرا چشم های زیادی از کاسه در آمدند؟-حتما دلیل داشته! » به نوع مرضی داشتن این آقای قاجار که شاه زند رو با اون همه خوبی و اینکه به نوعی هم با هم برادر ناتنی بودند، به کرمان راند و این حادثه به وقوع پیوست.
1 نمره اساسا پرید!Big Grinشما دلیل حمله رو گفتید!نگفتید چرا چشم هاشون در اومد!

مارک موبایلتون چیه؟
چه مدرسه ای درس می خونید؟
اسم و اسمپر از نظر شما؟
دوست دارید هکر بشید؟
هک از نظر شما؟
به نظر شما چرا هک می کنند سایت های رو؟
بزرگترین( منظروم از لحاط صفحات) کتابی که خوندید؟
به نظر شما چرا واحد شمارش شتر نفره؟ یعنی انسان هم شتره؟!
کتاب های ترسناک و هیجانی می خونید؟
فیلم ترسناک می بینید؟
بازی کامپیوتری ترسناک می کنید؟
ترسناک ترین اتفاقی که براتون افتاد؟
ترسناک ترین موزیکی که تا کنون شنیدید؟
ترسو هستید؟
در بچه گی از چه چیزی می ترسیدید؟
در نوجوانی؟
در جوانی؟
در پیریBig Grin
ترسناک ترین جای ایران از نظر شما
ترسناک ترین جای دنیا از نظر شما؟
معلم ترسناکه؟!
استاد چطور؟
درس چطور؟
از ترس خوشتون میاد؟! از هیجان ترس چطور؟!

اولین باری که پنل وردپرسو دیدید چه حسی بهتون دست داد؟ ترسیدید و گفتید نمیتونم یا گفتید یاد می گیرم؟
خاک بستر حیاته یا سنگ؟
مرغ اول بود یا تخم مرغ ؟
بازی اول بود یا سی دی بازی؟( این سوال فلسفیه خوب فکر کن بعد جواب بده!)
اول روز بود یا شب؟
اگه همیشه روز بود مردم چیکار می کردند؟!
اگه همیشه شب بود؟
کدوم یک چرا؟
زیبایی جسم زیبایی روح
زن با حجاب زن بی حجاب
ثروت یا قدرت/(حالم دیگه از پرسش معروف علم یا ثروت بهم می خوره!!)
اگه با آجی یا دادشت یه تخت دو نفره داشتید بالا می خوابیدید یا پایین!!
کوربی یا گلکسی(البته فکر کنم شما گلکس رو انتخاب می کنید آخه اولیه بیشتر دخترن طرفداراش!!)
تا حالا وبلاگم اومدید؟
سایتی رو می شناسید که براتون خیلی مفید بوده باشه!!
با پدر و مادرتون دوستید؟
اگه یه آجی یا داداش لوس و چغلی کن داشتی چی کارش می کردید!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان