بک لینک

موضوع بسته شده است 
بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی
(93-5-3، 11:06 عصر)miladgraph نوشته است:
(93-5-3، 10:59 عصر)mr.mohsen نوشته است: اسپم ندید لطفاDodgy
استاد اعظم اگه عنوان رو ببینید نوشته بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی که ممکنه اسپم بشه و قرار نیست که همه بیوگرافی بدن ممکنه در هر این بین اسپم بشه که شاید به نظر شما اسپم به نظر برسه و در صورتی که شما پست ها رو اسپم تلقی کردید بهتره که خودتون اسپم ندید و جو تایپیک رو خراب نکیند ... بهتره قبلش این پست رو بخونید
لطفا فقط گزارش کنید !
خب دوست عزیز اگه از احوال هم جویا بشیم!(سلام خوبی چه خبر؟)

اسپم محسوب نمیشه برای این تایپیک؟Smile

مُرد !
 سپاس شده توسط mr.mohsen ، barati
استاد اعظم اگه عنوان رو ببینید نوشته بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی که ممکنه اسپم بشه و قرار نیست که همه بیوگرافی بدن ممکنه در هر این بین اسپم بشه که شاید به نظر شما اسپم به نظر برسه و در صورتی که شما پست ها رو اسپم تلقی کردید بهتره که خودتون اسپم ندید و جو تایپیک رو خراب نکیند ... بهتره قبلش این پست رو بخونید
لطفا فقط گزارش کنید !

بله درسته؛ قرار نیست همه بیوگرافی قرار بدن، اما کسی که خودش بیوگرافی دیگران رو مطرح میکنه واجبه که خودشم بیوگرافی قرار بده؛ اگه قرار دادنش بده چرا همچین تایپیکی زدین؟! مثل کسی که به همه میگه ورزش چیز خوبیه و به همه بگه ورزش کنید، اما یه بار هم خودش ورزش نکرده...
مطمئن باشید در وحله اول وقتی خودتون به تایپیک خودتون ارزشی قائل نیستید مسلمأ دیگران هم آن تایپیک رو با ارزش نخواهند دانست. از دستم ناراحت نشید...
.::یاعلی::.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
 سپاس شده توسط barati ، MohamadGh ، hamin1005 ، Sir.Mahdi ، Bahamin
بابا اینجا همش چن نفر خودشونو معرفی کردن پس بقیه چی؟؟؟؟؟؟؟؟
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
 سپاس شده توسط barati ، soroush
(93-5-4، 10:32 صبح)پویا ناجی نوشته است:
لطفا فقط گزارش کنید !

بله درسته؛ قرار نیست همه بیوگرافی قرار بدن، اما کسی که خودش بیوگرافی دیگران رو مطرح میکنه واجبه که خودشم بیوگرافی قرار بده؛ اگه قرار دادنش بده چرا همچین تایپیکی زدین؟! مثل کسی که به همه میگه ورزش چیز خوبیه و به همه بگه ورزش کنید، اما یه بار هم خودش ورزش نکرده...
مطمئن باشید در وحله اول وقتی خودتون به تایپیک خودتون ارزشی قائل نیستید مسلمأ دیگران هم آن تایپیک رو با ارزش نخواهند دانست. از دستم ناراحت نشید...
دوست عزیز به شما هیچ ربطی نداره که بنده بیوگرافی قرار دادم یا ن علاوه بر اون استارتر تایپیک بودن هیچ قانونی رو به همراه نداره حتما باید بیوگرافی قرار بده یا ن پس بهتره کاسه داغ تر از آش نشید و سرتون تو کار خودتون باشه ...
 سپاس شده توسط barati
سلام
نمیدونم از کجا شروع کنم4

اسمم امیر حسینه

متولد1377/08/28

اینترنت رو خیلی دوست دارم و از سال 1388 اومدم نت و از پارسال فعالیت رسمی و جدی خودمو شروع کردم

امسال میرم دوم دبیرستان

تو مدارس سمپاد درس میخونم

درس مورد علاقم زیست هستش

به طراحی وب سایت و نصب اسکریپت خیلی علاقه دارمSmile

دوماهی  هست هاستینگ راه اندازی کردم

با فتوشاپم کار میکنم اما ن در حد حرفه ای

برنامه نویسی رو زیاد کارنمیکنم دیگه حوصلشو ندارم

دوستای خوبم تو انجمن هم عرشیا/محمد براتی هستن

خب دیگه همین اگه چیزی یادم اومد میزارم
 سپاس شده توسط barati ، HMD
(93-5-4، 02:49 عصر)miladgraph نوشته است:
(93-5-4، 10:32 صبح)پویا ناجی نوشته است:
لطفا فقط گزارش کنید !

دوست عزیز به شما هیچ ربطی نداره که بنده بیوگرافی قرار دادم یا ن علاوه بر اون استارتر تایپیک بودن هیچ قانونی رو به همراه نداره حتما باید بیوگرافی قرار بده یا ن پس بهتره کاسه داغ تر از آش نشید و سرتون تو کار خودتون باشه ...

از همه بابت این اسپم عذرخواهی می کنم. منظور به شما نیست ها! کلأ می گم؛ زبان هر فرد نشان دهنده فهم و شعور شخص است و شما هم فهم و شعور و ادب خود را رساندید.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
 سپاس شده توسط samankhosravi ، Sir.Mahdi ، soroush
دوستان باهم دوست باشید.
آقا میلاد شما هم به حرف بزرگترها توجه کنید.

سلام

فک کنم بیوگرافی من با همه متفاوت باشه.(یکم)

خب من ابوالفضل عبادی هستم 15 ساله از تهران.(یاد برنامه کودکا افتادم)
از بچه گیم به دو چیز خیلی علاقه داشتم یکی مثله همه ی شما نت و دومی قرآنه.
از 10 سالگی پام به فضای مجازی باز شد. و از 11 سالگی وبلاگنویسی میکردم تا الان که شروع کردم به ساخت سایتو فتوشاپو برنامه نویسی.
2 تا سفر خارجه مذهبی داشتم که یکیش کربلا و دیگریش سوریه بوده.
خب برم سراغ قرآن از 6-7 سالگی قرآن می خوندم ولی تا اینکه یک ساله دارم درستو حسابی کار میکنم.
فعلا از استاد بزرگ منشاوی تقلید می کنم تا بعد ببینیم چی میشه این نکته رو هم بگم که این استاد بزرگ تقیه میکرده.
پدرم فردی بسیار خوبیه مثله بقیه پدرا. پدرم یه آرزو داشت که امسال من براوردش کردم و اون قبول شدن تو مدارس نمونه دولتی بوده.

و هر وقت اسم امام حسن (ع) رو میشنوم بغضم میگیره.

امروز فهمیدم که چقدر صدام شبیه استاد شعشاعی هست.(از دید خودم ها)
پارسال با یه کسی آشنا شدم که evil1378 اونو میشناسه خیلی صداش قشنگ بود. واقعا یه رقیب درست حسابی بود اما حیف که مدرسه هامون جدا شد.

خیلی خوش حسابم. خوش بحاله کسی که با من سایت بزنه.yeah

و اینو هم بگم که من نت رو با راسخون تغریبا شروع کردم و با راسخون بزرگ شدم.
یه مدتی هم زده بودم تو کار فراماسونریو شیطان پرستیو اینجور چیزا. بعد حالم بد شد رفتم تو کار جنگ نرم.

خیلی خیلی خیلی دوس دارم که یک لوگو بسازم.

آخ آخ کم مونده بود اینو نگم که از کسایی که بلاگرز رو بلاگرس مینویسن بشدت بدم میاد.14

دوستان چه قدر مطلبم انسجامش کم بود دیگه ببخشید مارو.
بسمه تعالی..
اینجانب حسین آقامحمدی ..
18 سالمه...
خادم شبکه مذهبی منتظران هستم..
11 سال هستش با کامپیوتر اشنا شدم..
رشته برنامه سازی کامپیوتر(کاردانی) تو دانشگاه اراک درس میخونم..
فتوشاپم عالیه
تا حدودی مسلط به برنامه نویسی با++c ، مسلط به html ، js و تا حدودی php
ریپ قالب هم ......4
.............
انشاء الله همه ی دوستان انجمن موفق و سربلند باشن..
 سپاس شده توسط y235
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان