بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
با سلام
دوستان من هم بابت این اتفاق خیلی متاسف شدم اما دور از انصافه با توضیحاتی که داده شد مقصر صد درصد رو آقای مافی و جانقربان بدانیم.
مشکل بوجود آمده خواست این عزیزان نبوده و تمامی تلاش ها هم برای بازگردانی اطلاعات انجام شده حتی در این شرایط سخت اقتصادی 6.5 میلیون هم برای حل مشکل در نظر گرفته شده که انصافا مبلغ کمی نیست و نشان می ده مدیران برای زحمات کاربران ارزش قائل هستند.
من قبول دارم که این مشکل یکی از تلخ ترین اتفاقاتی بوده که در طول این مدت برای سایت افتاده و کاملا این حق رو به کاربران می دم که دیگر از ادامه راه صرف نظر کنند اما این پایان راه نیست و قول می دهم که ما مدیران و کاربران قدیمی سایت دست به دست هم دهیم و با سرعت و انگیزه بیشتری خلا بوجود آمده را پر کنیم.

فقط کافیست آستین ها را بالا زده و با یک یا علی کار را شروع کنیم ...
 سپاس شده توسط Pouriya Sadeghi ، imandroid ، بچه فضول ، Hack!ng ، miraziz ، sh.karimi ، رهنمافرد ، mvg ، ShahinSorkh ، ahmad-s ، Miss Azad ، A.salehpour ، Farshad0732
نقل قول: دوست من شما میگی من رفتم از طریق گوگل به اون پیج هایی که پاسخ دادم چند تا پیدا کردم اما روی آنها که کلیک کردم میگفت نیست.
دوست گلم باید صادق باشیم با هم من نمیخوام بگم که تلاش نکردید اما این تلاش ها نوش دارویی است بعد از مرگ سهراب.
مثلا من که به درخواست های لوگو و بنر و فاوآیکن و کارهای ویرایشی فتوشاپی دوستان پاسخ میدادم باید از کجا پیدا کنم؟؟؟؟
در این مورد حق با شماست من انتقاد شما را کاملا می‌پذیرم .
 سپاس شده توسط بچه فضول ، Browning ، sister-m ، miraziz ، ipry ، رهنمافرد ، Farshad0732
من برگشتم دیدم کاربر ویژم داشتم شاخ در می آوردم ! یعنی برمیگرده به زمان قبل از انقلاب :d

به هر حال اگر مدیران بخوان ما هم کمک میکنیم ....

اگه هم باز ول کنن انجمن رو چه بهتر که اصلا انجمنی وجود نداشته باشه { دیگه دارم رک و منطقی حرفمو میزنم }
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط بچه فضول ، Farshad0732
اقای پوریا درست میگه
اگر شما همراه ما و پشتیبان ما باشید ماهم هستیم
(92-5-27، 12:16 صبح)mj نوشته است:
نقل قول: دوست من شما میگی من رفتم از طریق گوگل به اون پیج هایی که پاسخ دادم چند تا پیدا کردم اما روی آنها که کلیک کردم میگفت نیست.
دوست گلم باید صادق باشیم با هم من نمیخوام بگم که تلاش نکردید اما این تلاش ها نوش دارویی است بعد از مرگ سهراب.
مثلا من که به درخواست های لوگو و بنر و فاوآیکن و کارهای ویرایشی فتوشاپی دوستان پاسخ میدادم باید از کجا پیدا کنم؟؟؟؟
ممنونم که منطقی برخورد کردید این جملتون مثل آبی بود که روی آتیش ریختن و باعث شد که کمی بهتر بشم.
حالا اینها به کنار اون دکمه اعتباری که من درست کردم هم از بین رفته 44 و برگشته با حالت اول4 یادتونه کهHuh
 سپاس شده توسط miraziz ، Farshad0732
(92-5-27، 12:29 صبح)بچه فضول نوشته است:
(92-5-27، 12:16 صبح)mj نوشته است:
ممنونم که منطقی برخورد کردید این جملتون مثل آبی بود که روی آتیش ریختن و باعث شد که کمی بهتر بشم.
حالا اینها به کنار اون دکمه اعتباری که من درست کردم هم از بین رفته 44 و برگشته با حالت اول4 یادتونه کهHuh

به چه چیزایی توجه میکنید تو این موقعیت4 صبر کنید بعدا یک تاپیک به نظرم زده بشه و پیشنهادات از اول داده بشه بهتره ..

سپاس شده توسط بچه فضول ، miraziz ، Farshad0732
هر چند بابت این اتفاق متاسف شدم ولی خدا رو شکر میکنم تالار انتقادات و پیشنهادات به واسطه این مشکل حذف شد و از مدیریت تقاضا میکنم پس از رفع مشکلات باقی مانده , دیگر تالاری با این عنوان ایجاد نکنند . اصلا موضوع ربطی به این ماجرا حذف اطلاعات ندارد .

انتفاقی که افتاده ابعادی خیلی بزرگ داره . بزرگتر از چیزی که تصورش را میکردم . از این بابت بسیار ناراحتم . اما چه میشود کرد . شاید بهترین کار در شرایط فعلی این است که دستهایمان را گره کنیم . تصمیم بگیریم بمانیم و فعالیت کنیم و امید داشته باشیم که دیگر هیچ وقت این اتفاق تکرار نمیشود . سخت است اما میشود . 

نمیدانم دیگر چه بگویم . چرا که زبانم بند آمده . گویی دیگر چیزی برای گفتن وجود ندارد . کلمه ای نمیتواند گویا باشد . نمیتواند حرفهایم را با کلمات بیان کنم .

فقط از مدیران میخواهم همیشه از اطلاعات پشتیبان بگیرند تا دیگر این مشکل پیش نیاد . چرا که واقعا سخت است ........100
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط بچه فضول ، Farshad0732
معنای واقعی آمپاس ! Angel

پیشنهاد میکنم مدیران رتبه ی هر کاربری را بهش برگردونند ! میتونه کمک کنه تا حدودی ..

سپاس شده توسط miraziz ، Hack!ng ، رهنمافرد ، Farshad0732
دوستان اصلا شما فرض کنید که چنین اتفاقی نیافتاده است و مثلا زمان  ماه به قبل برگشته Rolleyesکارهایی که هر روز و اون موقع ها در انجمن انجام می دادید را ادامه دهید.من قول می دهم بعد از دو ماه همه چیز حل میشه.
و واقعیتش را بخواهید برخی از تاپیک ها که در زمینه ی امنیت و فوتوشاپ بودند، مفید بودند.بسیاری از تاپیک های دیگه تکراری و درخواست و سفارش بود.
 سپاس شده توسط Browning ، Farshad0732
(92-5-27، 12:34 صبح)Pouriya Sadeghi نوشته است: معنای واقعی آمپاس ! Angel

پیشنهاد میکنم مدیران رتبه ی هر کاربری را بهش برگردونند ! میتونه کمک کنه تا حدودی ..
دقیقا
چون الان که نظرات را می بینم بیشتر مشکلات بر سر مقام و شهرت است (دور از حضور دوستان4)
و فکر کنم زیاد هم نیازی به برگرداندن اطلاعات و انتقال هارد از آمریکا به ایران و ... نیست.اگه جلوی ارسال تاپیک و ... باز بشه، کاربران خودشون کم کم عادت کرده و به روز های گرم و صمیمی باز می گردیم5 و می بینم که هر روز یه دعوای با ناظم ها شده و فلانی اخطار گرفته و فلانی قهر کرده و ...
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان