بک لینک

موضوع بسته شده است 
«9» صندلی داغ با حضور "javaweb"
تا حالا تجدید آوردی؟...چند تا؟
تا حالا تجدید آوردی؟...چند تا؟ بله یه هفت هشت تایی
رایگان
تا حالا تو بازی های انلاین شرکت کردی؟
برده شدی یا نه؟!
چه بازی های بیشتر میکردی؟
نظرت در مورد تراوین؟
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط jki
تا حالا تو بازی های انلاین شرکت کردی؟ بله یه دوره تراوین بازی کردم
برده شدی یا نه؟! نه بابا فارم شدم
چه بازی های بیشتر میکردی؟ سبک استراتژیکی
نظرت در مورد تراوین؟ الان که بستنش اما واقعیتش تقلب توش زیاد بود و از دست اسپم هاش آدم کلافه می شد
رایگان
 سپاس شده توسط -Saeed-
جواد جان زود این ها رو بهم بگو لطا:
1- متولد کدوم ماهی؟اگه گفتی یه بار دیگه بگو چون لازمه
2- گروه خونیت چیه؟
3- چه رنگی رو دست داری؟اگه گفتی یه بار دیگه بگو چون حوصله ندارم این همه پست رو بگردم.ببخشید.
4- آخرین گلی که به کسی هدیه دادی از چه نوعی و چند تا شاخه بوده؟
فقط لطفا خیلی سریع پاسخ بده
 سپاس شده توسط jki
  • چه موضوعي باعث شده كه شما همانند ديگر كاربران گذشته انجمن،از انجمن نرويد؟
  • چه زماني احساس كرديد كه انجمن در اوج شكوه و قدرت استش؟
  • نظر شما در مورد من چيست؟(لطفاًصادقانه)
  • قشنگ ترين خاطره‌اي كه از اين انجمن به ياد داريد؟
  • زيباترين ديزايني كه در زمينه طراحي سايت ديديد؟
  • تاكنون شده بخواهيد بيخيال وبلاگ نويسي بشيد؟
  • بيشترين حجمي كه آپلود كرديد؟
  • وقتي دلتون ميگيره چيكار مي‌كنيد؟
جواد جان پرسش هام زياد شد،شرمنده،دوست دار شما صادقSmile
 سپاس شده توسط محمدرضا سلیمی ، jki
تا حالا شده کنجکاوی تون بگیره یا اشتباها روی یکی از موضوعات تالار مدیران و ناظم ها کلیک کنید و به در بسته بخورید؟
(از شما مدیران و ناظم های محترم عذر خواهی میکنم!!)
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
جواد جان زود این ها رو بهم بگو لطا: واقعا ببخشید من شب ها فقط تا یه تایمی اینترنت کار می کنم
1- متولد کدوم ماهی؟ متولد آذر
2- گروه خونیت چیه؟ O+
3- چه رنگی رو دست داری؟ سبز
4- آخرین گلی که به کسی هدیه دادی از چه نوعی و چند تا شاخه بوده؟ گل هدیه ندادم تا حالا

چه موضوعي باعث شده كه شما همانند ديگر كاربران گذشته انجمن،از انجمن نرويد؟ اصولا از رفتار بچگانه خوشم نمیاد تا یه چیز بشه قهر کنم و بگم دیگه نمی یام
چه زماني احساس كرديد كه انجمن در اوج شكوه و قدرت استش؟ همین الانش
نظر شما در مورد من چيست؟(لطفاًصادقانه) دوست داری زود به نتیجه برسی که فایده برات نداره
قشنگ ترين خاطره‌اي كه از اين انجمن به ياد داريد؟ خاطره خاصی ندارم فقط یه بار با یکی از بچه ها بهم گفته افتاد که آخرش به خوبی و خوشی تموم شد
زيباترين ديزايني كه در زمينه طراحي سايت ديديد؟ یه سایت خارجی بود محشر بود
تاكنون شده بخواهيد بيخيال وبلاگ نويسي بشيد؟ بله یکی دوبار
بيشترين حجمي كه آپلود كرديد؟ حدود 20 مگابایت اونم تو کافی نت بود
وقتي دلتون ميگيره چيكار مي‌كنيد؟ میگیرم میخوابم

تا حالا شده کنجکاوی تون بگیره یا اشتباها روی یکی از موضوعات تالار مدیران و ناظم ها کلیک کنید و به در بسته بخورید؟
بله زیاد بنظرم طبیعی چون تو تازه ترین ارسال ها هستشون
رایگان
 سپاس شده توسط alikhani98 ، Miss Azad ، mohammad hosein
آواتارت به چه معنی هست؟
چند ساله در عرصه طراحی وب (وبلاگ نویسی و...) قدم گذاشتی؟
بین دوستات توی مدرسه یا دانشگاه کسی هست از برنامه نویسی و طراحی وب سر در بیاره؟
اگر هستند در چه حدی؟
بیشتر بیل گیتس رو دوست داری یا جاستین بیبر؟
میدونی اولین سایت دنیا چی بود؟
آیا ارتش آمریکا اولین سایت دنیا رو ساخت؟
بازی آنلاین تحت ویندوز میکنی؟ چه بازی رو؟ آیا world of warcraft تا حالا بازی کردی؟ اگر بازی کردی کلاس مورد علاقت چیه؟
آیا پریست یا وارلاک یاد داری بازی کنی؟
لپ تاب بیشتر دوست داری یا آیفون 5؟
اگر مثله استیو جابز بودی چه کار میکردی؟
اگر بهت میگفتن یک آرزو بکن چی میگفتی؟
(91-10-15، 11:36 صبح)javaweb نوشته است: جواد جان زود این ها رو بهم بگو لطا: واقعا ببخشید من شب ها فقط تا یه تایمی اینترنت کار می کنم
1- متولد کدوم ماهی؟ متولد آذر
2- گروه خونیت چیه؟ O+
3- چه رنگی رو دست داری؟ سبز
4- آخرین گلی که به کسی هدیه دادی از چه نوعی و چند تا شاخه بوده؟ گل هدیه ندادم تا حالا

1- نگفتی چند آذر مجبور شدم کلی بزنم!Big GrinBig GrinBig Grin :

- درخت زبان گنجشک (بلند پرواز)

۴ الی ۱۳ خرداد
۱ الی ۱۰ آذر

پر نشاط و سرزنده اند و جذابیت فوق العاده ای دارند. این افراد از روی انگیزه ی آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنند و پافشاری در هر کاری، یکی از خصوصیات آنهاست. از انتظار کشیدن واهمه ای ندارند. جاه طلب، باهوش و پراستعدادند. می خواهند با سرنوشت بازی کنند. با اینکه تمایلات خودخواهانه ای دارند، اما بسیار قابل اعتماد و درستکارند. عاشقانی محتاطند که بعضی اوقات مغزشان بر قلبشان حکمرانی میکند.

- درخت آلش (خوش سلیقه)

۱۴ الی ۲۳ خرداد
۱۱ الی ۲۰ آذر

زیبایی آرامشبخشی دارند و همواره نگران وضع ظاهری خود هستند. تا جاییکه امکان دارد، به خود سخت نمی گیرند. همواره یک زندگی معقول و منظم را هدایت می کنند. این افراد به ندرت از احساسات خود شاد می شوند و همیشه به دنبال شریکی مهربان و احساساتی هستند. آنها به مردم بدگمان بوده و هیچوقت به تصمیمات خود اعتماد ندارند. افرادی باوجدان هستند.

- درخت انجیر (حساس)

۲۴ خرداد الی ۲ تیر
۲۱ الی ۳۰ آذر

خیلی قوی و مستقل هستند و به تناقضات و حرف های نامربوط میدان نمی دهند. زندگی را دوست دارند، همینطور خانواده، بچه ها و حیواناتشان را. شوخ طبع هستند و به تنبلی و بطالت علاقه ای ندارند. استعداد و هوشی بالفطره دارند.

...................................................................................................................
2- گروه خونی O :
صادق، خوشبین و پر انرژی هستند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. برای رسیدن به هدف قدرت و تحمل خوبی دارند. اگر در میانه راه به بیهوده بودن کاری که در حال انجامش هستند پی ببرند، خیلی راحت آنرا رها می کنند. درباره ی گذشته مثبت اندیشند، لذا چندان افسوس گذشته را نمی خورند.
به مسائل مادی اهمیت می دهند. آرام و باثباتند و در برابر صداقت بسیار حساسند. رک و صریح نظراتشان را بیان می کنند. می توانند از جزئیات براحتی صرفه نظر کنند. غالباً از رهبری کردن خوششان می آید و معمولاً از قدرت تمرکز خوبی برخوردارند.

...................................................................................................................
3- رنگ سبز:

http://www.bo2chat.com/images/fal/color/show/green.png

..................................................................................................................
4- واقعاًًً HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط jki
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان