بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
(92-5-27، 12:32 صبح)alaedin نوشته است: هر چند بابت این اتفاق متاسف شدم ولی خدا رو شکر میکنم تالار انتقادات و پیشنهادات به واسطه این مشکل حذف شد و از مدیریت تقاضا میکنم پس از رفع مشکلات باقی مانده , دیگر تالاری با این عنوان ایجاد نکنند . اصلا موضوع ربطی به این ماجرا حذف اطلاعات ندارد .
نه دیگه این نشد4
تمام بحث جنجال ها بر سر همین است.خب تو تالار انتقادات به آدم بد و بیرا و فحش می گن دیگه4
به قول روحانی باید تحملات خود را بالا ببریمBig Grin
 سپاس شده توسط ipry
اگه انجمن باز نمیشد اعصابم راحت بود بخدا ! امشب هم راحت میخوابیدم
سر بی گناه را غم دار نیست...

میگم الان خیلی حال می کنید اسپم ها نادیده گرفته شده ؟ خلاصه باید گفت : یا بلاگرز رو بر می گردونیم یا خودمون برمی گردیم ..چی گفتم ! هیچی دیگه همه دست به دست هم بدیم و بلاگرز رو زنده کنیم ...
ما که گذشتیم از خیر همه چی اینم روش 37
داش پوریا تابیکم رو حذف نکن ...این رو بگو یه بار بگو همه بیاییم 1 بلاگرز ! نه ؟ چرا حذف میکنی ؟
 سپاس شده توسط Farshad0732
(92-5-27، 01:06 صبح)هکر نوشته است: داش پوریا تابیکم رو حذف نکن ...این رو بگو یه بار بگو همه بیاییم 1 بلاگرز ! نه ؟ چرا حذف میکنی ؟

چ ربطی داشتHuh

اون یه انجمن جدا از اینجاست برای این حذف کردم که دوست ندارم تو این شرایط نمک به زخم بلاگرز بپاشم !

خب هممون ناراحتیم بلا اثتثنا ! البته پویا بهروش نیست ! 4

سپاس شده توسط sh.karimi ، بچه فضول ، Hack!ng ، miraziz ، Farshad0732
مثل مردهزار چهره که  می گفت توی زندگی ما هی نمیشه ماهم همینطوریم ! میخواستم کاربر ویژه بشم شانس رو دید تروخدا ! 500 پست داشتم 300 مونده بود ! داستان عجیبه دل تنگه واسه پستام !...
 سپاس شده توسط Pouriya Sadeghi ، ipry ، Farshad0732
(92-5-27، 01:14 صبح)هکر نوشته است: مثل مردهزار چهره که  می گفت توی زندگی ما هی نمیشه ماهم همینطوریم ! میخواستم کاربر ویژه بشم شانس رو دید تروخدا ! 500 پست داشتم 300 مونده بود ! داستان عجیبه دل تنگه واسه پستام !...
من 1000 تا پستام پریده!!!
بعد از عید فعالیتم رو شرو کرده بودمHuh
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
(92-5-27، 01:24 صبح)ipry نوشته است:
(92-5-27، 01:14 صبح)هکر نوشته است: مثل مردهزار چهره که  می گفت توی زندگی ما هی نمیشه ماهم همینطوریم ! میخواستم کاربر ویژه بشم شانس رو دید تروخدا ! 500 پست داشتم 300 مونده بود ! داستان عجیبه دل تنگه واسه پستام !...

من حدود 2700 ارسالم پرید ! ناشکر نباش Blush

سپاس شده توسط ipry ، mohammad1 ، Farshad0732
(92-5-27، 01:27 صبح)Pouriya Sadeghi نوشته است:
(92-5-27، 01:24 صبح)ipry نوشته است:

من حدود 2700 ارسالم پرید ! ناشکر نباش Blush
چیز مهمی نبود تو ارسال هامBig Grin
همش سوال بود26

اگه مدیران دستی کاربران ویژه رو ست کنن حله4
حد اقل میتونستیم پست هامون رو بحذفیمExclamation
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان