بک لینک

موضوع بسته شده است 
«1» صندلی داغ با حضور "رسول"
بحثی که مطرح شده است بسیار جالب است اما ذکر چند نکته را ضروری می دانم:
1- چنین بخشی باید دارای انجمن فرعی مجزا باشد. - (از آنجا که این بخش می تواند دارای مخاطبان خاص باشد نمی توان آنرا در یک بخش عمومی مطرح کرد.)
2- پیش از هر چیز باید قوانین و مقرراتی برای چنین تاپیک هایی وضع کرد. - (مثلا بسیاری از کاربران در همین تجربه ی کوچک بسیاری ارسال های بی ربط داشتند، برخی نکات اخلاقی را رعایت نشده بود و بعضی سوالات سیاسی بودند که من پیش تر همواره مخالفت خود را اینگونه ارسال ها به کاربران یادآوری کرده ام و فکر می کنم نظر اکثر کاربران دیگر هم این باشد)
3- موضوع باید از جنبه ی وبلاگ نویسی باشد. - (مثلاً باید ما مخاطبان خود را از بین وبلاگنویسان انتخاب کنیم و باید عنوان شود کسی که بر روی صندلی داغ ما نشسته است چرا انتخاب شده است.. آیا وبلاگ نویس موفقی است؟ آیا یک فرد محبوب در بین وبلاگنویسان است؟ آیا خدمت خاصی به جامعه ی وبلاگ نویسان کرده؟ و ...)
4- تعریف یک مکانیسم برای انتخاب کاندیدهای صندلی داغ. - (از دو راه ممکن است نامزدهایی برای نشستن بر صندلی داغ وبلاگنویسان انتخاب شوند. اول اعلام تمایل خود وبلاگ نویس ها و دوم پیشنهاد خود مدیران یا کاربران فعلی. اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که تائید نهایی بر چه اساسی باشد مثلا بر اساس قرعه باشد یا از روش دیگری استفاده شود.)

آقا رسول یکی از کاربران محبوب بنده در این انجمن هستند و اگر بنده این بحث را در اینجا مطرح می کنم به این دلیل است که این اولین تاپیک با این موضوع است.
این تاپیک تا همینجا می تواند یک تجربه (در این انجمن) محسوب شود. فعلا از ایجاد تاپیکهای مشابه خودداری کنید تا بزودی با مشورت و اندیشه ی بیشتر در مورد راه اندازی یک انجمن فرعی مجزا با این موضوع تصمیم گیری شود. البته با توجه به موضوعاتی که قبلا طرح شده اند و هنوز به طور موثری عملی نشده اند ممکن است این طرح در اولویت بعدی قرار داشته باشد اما به شما این مژده را می دهم که مدتیست تلاشها و برنامه هایی در این زمینه آغاز شده ست که به محض مشخص شدن زمان اعمال آنها یک ثانیه شمار معکوس نیز به سایت اضافه خواهد شد. ما امیدواریم این ثانیه شمار حداکثر تا چند روز آینده به سایت اضافه شود و زمانی در حدود یک الی دو هفته را نشان دهد.

پـ ن: برخی از ارسال ها حذف یا ویرایش شد.
 سپاس شده توسط alaedin ، mojtaba.kh.18 ، رسول ، mohammad1 ، mnk ، رهنمافرد ، alikhani98 ، ahmad-ahmad ، محمدرضا سلیمی ، Farshad0732
با توجه به بسته شدن این تاپیک پیش از موعد، از تاریخ ارسال این مطلب تا سه روز دیگر باز و تا ساعت 24 روز دوشنبه 22 خرداد باز خواهد ماند.
در ارسال های جدید خود به قوانین و مقررات توجه داشته باشید.

سوالات من از آقا رسول:
1- از اینکه تاپیک مربوط به صندلی داغ شما دچار این موارد پیش بینی نشده شد نارحت شدید؟
2- به نظر شما روال قبلی "صندلی داغ وبلاگ نویسان" بهتر بود یا روال فعلی؟
3- بطور آنی و بدون آنکه در ذهن خود بشمارید بگویید که فکر می کنید انتقادات شما از عملکرد مدیریت سایت وبلاگ نویسان و خصوص بخش انجمن آن کمتر از 10 انتقاد است یا بیشتر (نیازی نیست انتقادها را ذکر کنید)؟
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، alaedin ، ahmad-ahmad ، atanaghedifar ، محمدرضا سلیمی
1- بسته شدنش منفعت بیشتری داشت البته فکر می کنم تجربه همین تاپیک به شما در تنظیم قوانین کمک کرده است. از کاربران هم تقاضا دارم که قوانین را بخوانند و به آنها عمل کنند.
2- بدون قانون هیچ چیزی شدنی نیست حتی صندلی داغ
3- دو انتقاد دارم که امیدوارم بعد ازین شاهدش نباشد جلوی حرکت های انحرافی در زمان مقتضی گرفته شود. ( اگر حرف حق در زمان خودش گفته نشود قربانی شده است.)
حضور بیشترتان در انجمن
 سپاس شده توسط alaedin ، alikhani98 ، mnk ، mojtaba.kh.18 ، ahmad-ahmad ، محمدرضا سلیمی
نظر شما در رابطه با پنل ثامن بلاگ چیست ؟
چرا دیر به دیر 1 کد را آپدیت می کنید ؟
تا به حال چند هزار تومان برای دامنه و هاست و سرور و ... (که مربوط به اینترنت می شوند) پرداخت کرده اید ؟

( اگر سوالات در راستای قوانین نیست ، به من پیام خصوصی کنید تا خودم ویرایشش کنم )
 سپاس شده توسط محمدرضا سلیمی
نظر شما در رابطه با پنل ثامن بلاگ چیست ؟ زیباترین پنل بین سرویس های وبلاگ دهی ایرانی
چرا دیر به دیر 1 کد را آپدیت می کنید ؟ سوادم کمه آماده کردن کدها طول میکشه
تا به حال چند هزار تومان برای دامنه و هاست و سرور و ... (که مربوط به اینترنت می شوند) پرداخت کرده اید ؟ حدود 300 تا 400 تومن
بییشترتوکدوم انجمن{فردبلاگ-وبلاگ نویسان}فعالیت داری؟
بیشترتوکدوم انجمن{فردبلاگ-وبلاگ نویسان}فعالیت داری؟ به نظر میرسه اینجا
خودت اطلاعات خودت رو چطور ارزیابی می کنی ؟
خودت اطلاعات خودت رو چطور ارزیابی می کنی ؟ گفتم که کمه . من به صورت آکادمیک و از صفر کم مطالعه دارم . بیشتر موردی همون چیزی رو که در لحظه نیاز دارم جستجو می کنم و یاد می گیرم
 سپاس شده توسط پويابهروش ، محمدرضا سلیمی
آیا برنامه نویسی لوکال بلدید؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان