بک لینک

موضوع بسته شده است 
«17» صندلی داغ با حضور "sh.azad"
نقل قول: جبر همون گسسته است تقریبا حسابان هم همون دیف (بقول بر بچه های چهارمی!)
خو جبر و حساب سال سومه ......... باید عمیق روش فک کنید.!
!
 سپاس شده توسط Miss Azad
سلام
یه سوال،رمان "شب ایرانی" نوشته "ر.اعتمادی" رو خوندید؟؟
اگه نخوندید یه سرچی بکنید تو نت نظرتونو بگید.
ممنون
(92-12-12، 03:06 عصر)sourena نوشته است: سلام
یه سوال،رمان "شب ایرانی" نوشته "ر.اعتمادی" رو خوندید؟؟
اگه نخوندید یه سرچی بکنید تو نت نظرتونو بگید.
ممنون
1 اول اینکه من اینو قبول ندارم که ایرانی ها بیشتر با اندیشه ی مرگ دست و پنجه نرم می کنند حرفش برای من غیر قابل پذیرش بود. اتفاقا اندیشه مرگ حتی بعضی از غربی ها را به خودکشی سوق می دهد!
2اینکه باز هم همون نصویر سازی چهره اساطیری رمان های ایرانی بی نوایان را بخونید آدم میتونه باورش کنه ولی رمان های ایرانی...
یک بخش دیگر هم که نظر من بود سیاهی موهایش مشرقی بودنش را نمایان می کرد بیرون بودن موهایش چی؟
بعد جالبه که شخصیتی که اینقدر دقیق داره اون دختر را نگاه می کنه یک مرده که بعد از اینکه شهرزاد بدون توجه به مرد بودنش داره باهاش حرف می زنه ابرازخرسندی می کنه و این را نشانه ی خاکی بدون او اطلاق می کنه!
در آخر بگویم من فهمیدم این داستان عاشقانه است شرمنده ولی من داستان های زیادی در این باره خونده ام و اعتقاد دارم بیشتر این داستان های عاشقانه هوسی را به تصویر می کشد و عشق را به ان عظمت به وضعیت ظاهری محدود می کنه!
این داستان مثل خیلی های دیگر یک دروغ است !یک دروغ که در وضعیت امروز چندان بی تقصیر نیست!
البته اگر وقت کنم و بتونم اونقدر حوصله ام را جمع کنم شاید یک روزی خوندمش ولی من رمان زیاد خوندم این رمان ها رمان های متاستفانه مسخره ای است که بین نویسنده های رمان امروز معمول شده !
متاستفانه من رمان های خارجی و قدیمی تر مثل رمان های قدیمی ایرانی را ترجیح می دهم !
مثلا سوشون و خیلی های دیگر بسیار زیبا تر است!
در هر حال این نظر به نظر من کامل نیست و اگر وقت کنم این داستان را بخونم می تونم کامل تر به شما پاسخ بدهم!
مثلا در داستان هم خانه ما شاهد یک ضد ارزش هستیم! من اعتقادی به این داستان ها ندارم!
این نظر شخصی من بود! من ترجیح میدم وقتم را برای یک چیز مفید تر بگذارم!

ضمنا نگرانی های برادرش کاملا منطقی بود اون به هیچ وجه متعصب نبود! در کشور هایی که آمار ت ..... ز این قدر بالاست ترس هم دارد فرستادن دختری به این سن به خارج ! من راستش نمی تونم داستان نویسنده ای را ادامه دهد که اعتقادم را تعصب می نامد ! این داستان یک داستان ضد ارزشیست !
در آخر پیتر به جای تحمل زخم عشق و با استفاده از همان قدرت عشقی که مثلا اونقدر قوی بوده شهرزاد را رها کند به جای ان خودکشی می کند و به کمال می رسد جالب اینجاست که در داستان گفته شده یک پسر آلمانی به زندگی پس از مرگ اعتقاد داره و جالب تر اینه که فکر کرده با خودکشی به کمال می رسد! در حالی که یک عاشق واقعی حاضر است هر دردی را تحمل کند ولی معشوقه اش به عذاب دچار نشود ولی پیتر خودش را کشت و شهرزاد را اواره کرد این است نهایت یک هوس ..... این روایت نوعی هوس وتقلید فوق العاده زیبایی از عشق است! دروغ ها همیشه قشنگند داستان لیلی و مجنون را بخوانید از خدا مرگش را طلب کرد و در تمام مدت غم عشق را مردانه به دوش کشید و هر چه کرد که مشوقه اش عذاب بیشتر نکشد ! این است عشق واقعی!
و جوانان ما به راحتی می پذیرند هوس در لباس عشق را ... کمال در خودکشی را.... تجملات را.....

(92-12-12، 02:27 عصر)Black_Heart نوشته است:
نقل قول: جبر همون گسسته است تقریبا حسابان هم همون دیف (بقول بر بچه های چهارمی!)
خو جبر و حساب سال سومه ......... باید عمیق روش فک کنید.!
عمیق اتفاقا این سطحی است که جبر را از گسسته چیز جدایی بدانیم مثلا فلان فیلم سریال چون در دو مرحله است دلیل می شود یک جریان را روایت نکند!
من ادامه نمی دم . ولی پیشنهاد می کنم فهم خودتان را از ریاضیات بالا ببرید اگر می خواهید مهندس موفقی بشوید!
علم بهتر است یا ثروت ؟
asus یا acer ?
cs6 یا cs5 ?
دوچرخه یا موتور ؟ :دی !!!
بهترین فونت فارسی ؟
سریال دودکش یا پایتخت ؟
نظرت در مورد این (4) ؟؟
پیروز و سربلند باشی !
طراحی حرفه ای با قیمت مناسب : کلیک کنید
میتونید پ.خ بدید !!
میشه یکی از اتفاقات شگفت انگیز !!! که براتون افتاده رو بگید ؟ Smile
زمان به سرعت در حال گذره ...
(92-12-12، 09:59 عصر)Pc-island نوشته است: علم بهتر است یا ثروت ؟ بخوام کامل بگم سیاسی میشه ف ی ل ت ر میشیم!
asus یا acer ? هر دو مارکای خوبین ولی asus یکمی الکی گرونه!
cs6 یا cs5 ? سواله cs6 بهتر از cs5 و cc بهتر از cs6!
دوچرخه یا موتور ؟ :دی !! نمی دونم موتور را تا حالا سوار نشدم! فک کنم هم دوچرخه از جهت سلامتی بهتر باشه هم از جهت ایمنی!
بهترین فونت فارسی ؟ من mj_galam اگر دیکته اش را درست نوشته باشم!
سریال دودکش یا پایتخت ؟ دود کشششششش!
نظرت در مورد این (4) ؟؟ شکلکی که خیلی دوست دارم به نظرم بهترین شکلکه برای من ولی بدایلی در هر جا استفاده نمی کنم!
پیروز و سربلند باشی !

(92-12-12، 10:17 عصر)mohammad.a.hadizadeh نوشته است: میشه یکی از اتفاقات شگفت انگیز !!! که براتون افتاده رو بگید ؟ Smile
اتفاقات شگفت انگیز زیاد افتاده ولی خب دوست ندارم لطفای قشنگی که خدا بهم کرده را بگم!
ولی شگفت انگیز تر از اینکه مربی یک کلاسی که دارم میرم الان شاگرد یکی از استادامه!
 سپاس شده توسط Pc-island
[تصویر:  zsyucpu6s3rpn7go5uvt.gif]

اوّل از همه سلام

صندلی داغتون رو بهتون تبریک میگم خانم آزاد

بهترین دوستت؟
بهترین معلمت؟
معلم کلاس اولت کی بود؟
دوست داری چکاره بشی؟
رشتت چیه؟
به نظرت رتبت تو کنکور چند میشه؟
بهترین درس؟
بدترین درس؟
بدترین نمره ای که تا حالا گرفتی؟
نظرت راجب alamto ?
نظرت راجب mohammadgh ?
نظرت راجب admin?
نظرت راجب janghorban ?
نظرت راجب Mohsen ?
نظرت راجب پویا بهروش؟
نظرت راجب miraziz ?
نظرت راجب alaedin ?
نظرت راجب پوریا صادقی؟
نظرت راجب mr.arman ?
نظرت راجب Norton ?
نظرت راجب اقای رهنما فرد؟
نظرت راجب dv7 ?
نظرت راجب vbfa (منBig Grin)
تا حالا شده از زندگی کردن نفرت داشته باشی؟
یکی لحظات زیبای (خاطره) کودکی؟
اسمت رو کدوم یکی از اعضای خانواده ات انتخاب کرد؟ببخشید Smile
تظرت در مورد ایران؟دوست داشتی تو یه کشور دیگه بودی و زندگی میکردی راحت؟
اگه میتونستی رای بدی Smile به کدوم یکی از نامزد های انتخابات 24 خرداد 92 رای میدادی؟
اصلا رای میدادی؟
با فیلتر موافقی یا مخالف؟
با جشنواره وب ایران که هر ساله برگزار میشه موافقی یا مخالف؟
نظرت در مورد کشور های زیر:
ایران
آمریکا
اسراییل
انگلستان
عربستان
سوریه
لبنان
فلسطین
ونزولا
در مورد کلمات زیر:
اپل
کامپیوتر
استیو جابز
کابالا !
پاپ
اسلام
مسیح
یهود
زرتشت
بودا
(92-12-13، 07:28 صبح)vbfa نوشته است: [تصویر:  zsyucpu6s3rpn7go5uvt.gif]

اوّل از همه سلام

صندلی داغتون رو بهتون تبریک میگم خانم آزاد

بهترین دوستت؟ شما نمی شناسید! ولی خب گودی و زری جان!
بهترین معلمت؟ معلم های خوب زیادی داشتم! ولی الان استاد برنامه نویسی پیشرفته ام بهترینشونه!
معلم کلاس اولت کی بود؟ گفتم در این باره قبلا!
دوست داری چکاره بشی؟ فکر کنم پلیس بشم!
رشتت چیه؟ تکنولوژی مهندسی کامپیوتر نرم افزار
به نظرت رتبت تو کنکور چند میشه؟ چهار رقمی شد!
بهترین درس؟ ریاضی
بدترین درس؟عربی متاستفانه!
بدترین نمره ای که تا حالا گرفتی؟ راستش دقیق یادم نمیاد ولی فک کنم سوم دبستان یه جدول ضربای سرعت عملی داشتیم که سرعت من از بس پایین بود اولا همش تک می شدم ! که پایین پایینش شد 5! Smile نکته اون سال معدلم 20 شد!
نظرت راجب alamto ? آدمی که یک تصممیم گرفتن و پاش موندن!!
نظرت راجب mohammadgh ? راستش خیلی نمی شناختمشون که کم پیدا شد!
نظرت راجب admin? گفتم
نظرت راجب janghorban ? گفتم!
نظرت راجب Mohsen ? رنگ کاربریشون زرد بود یا سبز Smile ! یک طراح موفق!
نظرت راجب پویا بهروش؟ گفتم!
نظرت راجب miraziz ? قوی ترین منتقد ایران نماد و همراه ما در کار بسیار منطقی!
نظرت راجب alaedin ? نگم بهتره!
نظرت راجب پوریا صادقی؟ گفتم!
نظرت راجب mr.arman ? گفتم!
نظرت راجب Norton ? گفتم!
نظرت راجب اقای رهنما فرد؟ گفتم!
نظرت راجب dv7 ? نمی دونم چرا از طراحیم استفاده نکردن!
نظرت راجب vbfa (منBig Grin) دارید در طراحی از ما پیشی می گیرید دارید یواش یواش حرفه ای میشید!
تا حالا شده از زندگی کردن نفرت داشته باشی؟ متاستفانه خیلی ! یک مجموعه جواب (وقتی شما هم ریاضی 2و بلافاصله معادلات دیف داشتید همین جور می شدید!) برای سوال شما مثلا ادمای مغرورند من هر آدم مغروری را می بینم در اولین بر خورد نفرتی در خود در مورد اون شخص حس می کنم که البته تجربه ثابت کرده همیشه درست بوده این احساس من!
یکی لحظات زیبای (خاطره) کودکی؟ کودکی من نه تمام زندگیم سرشار از خاطرات شیرین است ولی خاطراتی دارم که هرگز به من بر نمی گردد ! مادر بزرگم در خونه حیاط دار محله قدیممون و اون گلدون قلمه انگور جوان.... مادر بزرگم خدا بیامرز یک قلمه انگور از همسایمون گرفته بود خیلی خیلی کوچیک بود شاید ده سانت ما همیشه یواشکی می رفتیم برگ مو هاش را می چیدیم نمی دونم چه لذتی از اون برگ مو های جوان و تلخ نصیبمان می شد که هر چه مامان بزرگم می گفتن که نکنید بزرگتر بشه من خودم بهتون میدم گوشمون بدهکار نبود ! تلخه روزی که عزیزتون نیست و خاطراتتان را یاد آوری می کنید! Sad
اسمت رو کدوم یکی از اعضای خانواده ات انتخاب کرد؟ببخشید Smile مامان بابام با تایید مامان بزرگام! مشترکا!
تظرت در مورد ایران؟دوست داشتی تو یه کشور دیگه بودی و زندگی میکردی راحت؟ عاشقشم دنیای کوچیک من !اونقدر تجربه های جدید دارم توش بکنم اینقدر جاهای دیدنی داره که ببینم که با عمر محدود آدمیزاده به جای دیگه نمی رسم!
فک نکنم کسی راحت تر از ایرانی جماعت هم پیدا بشه! Smile بابا ما فامیل داریم نزدیک خارج زندگی می کنن یکسری هلند یک سری لندن یکسری هم آلمان! خارج به اون خوشگلی ها هم که تو تلویزیون و بشقاب (ماهواره) می بینید نیست!

اگه میتونستی رای بدی Smile به کدوم یکی از نامزد های انتخابات 24 خرداد 92 رای میدادی؟ گفتم تازه از به بعد سوالایی را کپی کنید که با سن و سالم همخونی داشته باشه!
اصلا رای میدادی؟ پ ن پ می ذاشتم نوزادا رای بدن!
با فیلتر موافقی یا مخالف؟ وقتی سن استفاده کننده ها از اینترنت اینقدر پایینه لازم و ضروریه! الان چرا باید بچه 13 14 ساله یک چیزایی را بدونه که نه تنها برای سنش نا مناسب حتی بعضی وقتا واسه من 19 20 ساله هم خوب نیست!
با جشنواره وب ایران که هر ساله برگزار میشه موافقی یا مخالف؟ نظری ندارم به حالم فرقی نداره! ولی اعتقاد دارم اگر به نظر مردم باشه سایتای مذهبی هر چقدرم که خوب باشن مورد کم لطفی واقع می شن به خصوص که یکبار یکی از برگزیده هاش بعد مدتی سایتش فیلتر شد!
نظرت در مورد کشور های زیر:
ایران گفتم!
آمریکا دشمن محض منافق و حقه باز!
اسراییل دستهای پشت پرده جنابت آشکارا بدون ذره ای ترس و ناراحتی!!
انگلستان استعمار گر!
عربستان مرکب پولدار و لوکس روباهانی که در بالا نام برده شده اند!
سوریه مظلومیت مسلمان!
لبنان دوست و همراه ایرانیان!
فلسطین نسل کشی ظلمی به قدمت تاریخ انقلاب ایران!
ونزولا در تنش رئیس جمهوری که ترور شد!
در مورد کلمات زیر:
اپل سیب نیم خورده!
کامپیوتر از علایق من درس من و بخشی از تفریح من و احتمالا در آینده ی نزدیک کار من!
استیو جابز راستش نمی دونم!
کابالا ! مفصله ولی در یک کلام شیطانی شیطانی!
پاپ .... بزرگ دینی ای که مرفه باشد بدرد خودش هم نمی خورد!
اسلام چگونه زیستن
مسیح دینی تحریف شده!
یهود ... دینی که توسط پیروانش از دست رفت! و فقط پوسته اش باقی مانده است
زرتشت دینی در گذشته با نقاط بسیار یکی با اسلام که متاستفانه آن هم ملعبه ی دست رسانه های دشمن برای جدا کردن جوانان ایرانی از اسلام است!
بودا مردی که زاهد و بسیار دانا بود! فکر کنم در چین!

البته می تونم خواهش کنم ترجیحا دیگه سیاسی نپرسید!
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD
سوال بده با عرض اب و احترام خدمت شما

فازت چیه دوست عزیز ؟
bye
سلام خانم آزاد 
[اگر سوالی رو نپسندیدید مختار هستید که پاسخ ندهید]

1- دیدگاهتون نسبت به فراماسونری؟

2- به نظرتون آمریکا و اوباما چه سودی از تهدید کردن ایران میبرند که هی دارن توی رسانه های بین المللی ایران رو تهدید می کنند؟

3- اولین چیزی که با دیدن این جمله به یادتون میاد : « گزینه های ما روی میزه!!!»

4- به نظرم آدم منطقی به نظر میرسید درسته؟؟

5- نظرتون راجع به آدم هایی که جلو روت باهات دوستند ولی پشت سرت دشمن!!

6- با توجه به اینکه شما هم مانند الان من در سن نوجوانی قرار داشتید وقتی که پدر و مادر ما نوجوونا رو درک نمی کنند بهترین کار چیه؟؟؟ قهر؟؟؟

7- اگه [خدای نکرده ، خدای نکرده ، زبونم لال!!] همین الان لحظه مرگتون فرا برسه آیا آمادگیشو دارید؟

8- به نظرتون اگه یه نوجوون به خاطر یه دوست نا باب مدتی یه خطایی رو انجام میداده و بخواد توبه کنه و برگرده به سمت خدا و امام زمان آیا خدا اونو میبخشه؟؟؟؟ [یا باید از رحمتش نا امید باشه؟؟]

9- به نظر من اگه دوستی دختر و پسر یه حدهایی رو هم رعایت کنند اصلا اشکال نداره!! نظرتون چیه؟؟؟ [خود بنده مدتی رو با جنس مخالف رفاقت داشتم و یه حدهایی رو هم رعایت می کردیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد!!]

10- در 4 خط بنده رو توصیف کنید!!

11- کامل کنید....

« آقای روحانی ............! »

12- نظرتون رو بگید : « آدم باید توی زندگی حداقل یه بار همه چیو تجربه کنه !!!!»

13- و حرف آخر ....
«موفق باشید...»
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان