بک لینک

موضوع بسته شده است 
پاک شدن تاپیک نمونه کار های گرافیک
فقط همین تصویر کافیه که اثبات کنه این حروم زاده چه توهین بزرگی به اعتقادات 400 میلیون شیعه کرده :

http://kalam1.persiangig.com/0..jpg

خواسته یا ناخواسته شما با حمایت از این شخص در توهین به تمام شیعیان علی ( ع ) شریک هستید من مطمئنم شما از واقعیات خبر ندارید اما اگر اطلاع دارید رو باز همچین کاری می کنید براتون متاسف هستم.
 سپاس شده توسط danialz ، barati ، Farshad0732 ، -Saeed- ، Miss Azad ، Makaveli ، Hack!ng ، mhe ، mahdizz ، emperator ، AmirRezaei ، Pc-island ، Bahamin ، M.Wilson ، وبلاگ نویس ارزشی ، 3iran ، mj3a
(93-2-16، 01:25 عصر)hojre نوشته است:
(93-2-16، 01:19 عصر)danialz نوشته است:
(93-2-16، 01:07 عصر)hojre نوشته است:
(93-2-16، 12:47 عصر)danialz نوشته است: جز ناظمان کسی نمیتواند در قوانین دخالت کند...!
کارم زشت بود؟ (هه , این جماعت نامرد از مرد بودن تو ترسیده اند\منبع: فیسبوک)
الانم بجای حل کردن مشکلم چنتا دیگه هم بهم اخطار بدید...!

پس لطف کن بجای اینجا برو همون فیسبوک اراجیف رو طراحی و منتشر کن !
هر کس به عنوان کاربر این انجمن حق اظهار نظر دارد
تو هم بهتره بری به فلسفه هنر بری .... !
بعله برادر !
من نمیدونم فلسفه هنر بری چیه ولی باشه میرم به فلسفه هنر بری :دی
حیف که اینجا نمیشه حرفی زد ولی جواب همتونو میدادم!
من پوستری ساختم و اومدم از کاربران نظر بگیرم...
به کسی هم توهین نکرده ام...شما نظرت رو بگو...اگه کسی بخواد تذکر بده ناظم ها هستند نه شما!
واقعا انجمن بچه بازی شده! هر کی از راه میرسه میاد یه توهین میکنه میره...!
اخه شما دو سه تا اهنگ این یارو رو گوش دادی؟ بعضیا میبینن بقیه دارن نفرین میکنن اونام میخوان خودشونو با جامعه یک رنگ کنن!
نمیخوام با کسی کل کل کنم چون بازم اخطار میگیرم کسی هم دوباره بحث رو شروع نکنن.

یکی از نمونه کار هام این بود اون رو حذف میکردید حداقل چرا کل نمونه کار ها رو حذف میکنید؟؟
لطفا یک نفر پاسخی دهد!
پسر جون عذر میخوام اما پس تو غلط میکنی الکی ازش حمایت میکنی ! تو که نمیدونی بری به فلسفه هنر چیه پس برای چی ازش دفاع میکنی ؟ Smile
این از آهنگاهای معروف شاهین هستش ! زمانی که ما داشتیم شاهین گوش میدادیم شما الفبا یاد میگرفتی ! ولی بعد دیگه کم کم ازش دلسرد شدم
اینقدرم دفاع نکن ، چیز زیادی هم ازش سرت نمیشه و فوقش 2-3 تا از اهنگاشو فقط گوش دادی !
موفق باشی
من بالای 100 اهنگش رو دارم و گوش میدم.
هه من بچه بودم و الفبا یاد میگرفتم نه؟ نمیخوام بحث رو منحرف کنم...هیچی هم نمیدونی الکی ... نزن.
اهنگش هم این بود:
بریم به فلسفه هنر به هرچه بود و هست و نیست | بریم به دین برین بدین نگو نپرس چند.
شمایی که حتی بلد نیستی یک اهنگش رو قشنگ تلفظ کنی....
اینم چن ماه پیش خوند بعد از اهنگ نقی...
عجب....بعدا دلسرد شدی..خخخ

بچه دو روزه میاد میگه وقتی من اینجور اهنگا رو گوش میدادم تو داشتی الفبا یاد میگرفتی! خخخخخخ
مَشْتے ⇝گُنده تَر از زَمیــــــــن کِه نیســــتے ∅ ☜هستے؟؟؟✓ ☜ زَمین با هَمِــــــه اوبهـَــــتِشّ زیر پاے مَنه
آخرین نمونه کار وب: انجمن 98لاو - میم نما - ابزار قرمز - گپ استار
طراحی و دیزاین حرفه ای پروژه و وب شما , پ.خ بدین ... Html5 , Css3 , Jquery , Php
(93-2-16، 01:30 عصر)danialz نوشته است:
(93-2-16، 01:07 عصر)hojre نوشته است:
(93-2-16، 12:47 عصر)danialz نوشته است: جز ناظمان کسی نمیتواند در قوانین دخالت کند...!
کارم زشت بود؟ (هه , این جماعت نامرد از مرد بودن تو ترسیده اند\منبع: فیسبوک)
الانم بجای حل کردن مشکلم چنتا دیگه هم بهم اخطار بدید...!

پس لطف کن بجای اینجا برو همون فیسبوک اراجیف رو طراحی و منتشر کن !
بعله برادر !
به کسی هم توهین نکرده ام...شما نظرت رو بگو...اگه کسی بخواد تذکر بده ناظم ها هستند نه شما!
اخه شما دو سه تا اهنگ این یارو رو گوش دادی؟ بعضیا میبینن بقیه دارن نفرین میکنن اونام میخوان خودشونو با جامعه یک رنگ کنن!

یکی از نمونه کار هام این بود اون رو حذف میکردید حداقل چرا کل نمونه کار ها رو حذف میکنید؟؟
لطفا یک نفر پاسخی دهد!
پسر جون عذر میخوام اما پس تو غلط میکنی الکی ازش حمایت میکنی ! تو که نمیدونی بری به فلسفه هنر چیه پس برای چی ازش دفاع میکنی ؟ Smile
این از آهنگاهای معروف شاهین هستش ! زمانی که ما داشتیم شاهین گوش میدادیم شما الفبا یاد میگرفتی ! ولی بعد دیگه کم کم ازش دلسرد شدم
اینقدرم دفاع نکن ، چیز زیادی هم ازش سرت نمیشه و فوقش 2-3 تا از اهنگاشو فقط گوش دادی !
موفق باشی
هه من بچه بودم و الفبا یاد میگرفتم نه؟ نمیخوام بحث رو منحرف کنم...هیچی هم نمیدونی الکی ... نزن.
اهنگش هم این بود:
بریم به فلسفه هنر به هرچه بود و هست و نیست | بریم به دین برین بدین نگو نپرس چند.

بچه دو روزه میاد میگه وقتی من اینجور اهنگا رو گوش میدادم تو داشتی الفبا یاد میگرفتی! خخخخخخ
پسر گلم زیادی جلب توجه کردی بسه !
من عین شعرشو نگفتم ! ربطش دادم به تو ! لازم نبود سرچ کنی ببینی چیه Smile
بازم شعرشو اشتباه نوشتی Smile
بله این آهنگ ترامادول هست که بعدش خونده !
گفتم که دلسرد شدم نگفتم گوش نمیدم ، زمانی که 24 ساعت شاهین تو مخم بود .... بماند !
الآن هم آهنگ جدید بیاد گوش میدم تا لااقل دو تا بچه عین تو الکی دفاع نکنند !
من به این موزیک کاری ندارم و از کار ایشون دفاع نکرده ام.
من یک پوستر از البوم 1414 شاهین طراحی کرده ام که در این البوم به هیچ مذهبی توهین نشده...
و ان را در تاپیک نمونه کارهایم قرار داده ام...
ولی ان تاپیک کلا حذف شد...خب اگه خیلی تاکید دارین تصویر مربوط رو حذف میکردید...چرا کل نمونه کارهایم رو حذف کردید؟

(93-2-16، 01:35 عصر)hojre نوشته است:
(93-2-16، 01:30 عصر)danialz نوشته است:
(93-2-16، 01:07 عصر)hojre نوشته است: پس لطف کن بجای اینجا برو همون فیسبوک اراجیف رو طراحی و منتشر کن !
بعله برادر !

لطفا یک نفر پاسخی دهد!
موفق باشی
اهنگش هم این بود:

پسر گلم زیادی جلب توجه کردی بسه !
من عین شعرشو نگفتم ! ربطش دادم به تو ! لازم نبود سرچ کنی ببینی چیه Smile
بازم شعرشو اشتباه نوشتی Smile
بله این آهنگ ترامادول هست که بعدش خونده !
گفتم که دلسرد شدم نگفتم گوش نمیدم ، زمانی که 24 ساعت شاهین تو مخم بود .... بماند !
الآن هم آهنگ جدید بیاد گوش میدم تا لااقل دو تا بچه عین تو الکی دفاع نکنند !
جناب نمیخوام بشما توهین کنم...
من اشتباه نوشتم نه؟ درستش رو بگو فلسفه شناس Big Grin
بله جدیدن یک کلمه ی بی ربط رو توی گوگل بزنی کل متن اهنگ رو بهت میده...عجب...
شما خودت رو گول بزن هر صحبتی داری توی پ.خ بگو چون اینجا نمیتونم جوابت رو بدم...
البوم ترامادول اصلا چنتا اهنگ داره؟ سریع اسمشون رو پ.خ کن اگه بلدی...
اخه .... ولش کن نمیخوام شرر شم.
مَشْتے ⇝گُنده تَر از زَمیــــــــن کِه نیســــتے ∅ ☜هستے؟؟؟✓ ☜ زَمین با هَمِــــــه اوبهـَــــتِشّ زیر پاے مَنه
طراحی و دیزاین حرفه ای پروژه و وب شما , پ.خ بدین ... Html5 , Css3 , Jquery , Php
(93-2-16، 01:39 عصر)danialz نوشته است: من به این موزیک کاری ندارم و از کار ایشون دفاع نکرده ام.
من یک پوستر از البوم 1414 شاهین طراحی کرده ام که در این البوم به هیچ مذهبی توهین نشده...
و ان را در تاپیک نمونه کارهایم قرار داده ام...
ولی ان تاپیک کلا حذف شد...خب اگه خیلی تاکید دارین تصویر مربوط رو حذف میکردید...چرا کل نمونه کارهایم رو حذف کردید؟

خب برادر من چرا برای کسی که به تمام شیعیان توهین کرده کاور آلبوم طراحی میکنید ؟ این حمایت علنی شما از ایشون هست .
یکم در مورد این آدم تحقیق کنید ببینید چیکارا کردن ( هر چند خودتون آگاه هستید حتما )
باور کنید این حیوان از قلاده به گردن های غرب هست و بجز دردسر و بدختی برای ما چیز دیگه ای نمیخواد !
 سپاس شده توسط Browning ، -Saeed- ، danialz ، Farshad0732 ، Miss Azad ، Hack!ng ، mhe ، HMD ، AmirRezaei ، Bahamin ، mj3a
(93-2-16، 01:39 عصر)danialz نوشته است: من یک پوستر از البوم 1414 شاهین طراحی کرده ام که در این البوم به هیچ مذهبی توهین نشده...

عزیزم چه فرقی می کنه که آلبوم چی بوده ؟ بالاخره خوانده این آلبوم یک نفر هست و اون هم همان کسیه که این توهین رو کرده پس شما یا هر کس دیگری با حمایت از این شخص دارید مذهب خودتون رو زیر پا می گذارید.

تکلیف خودتون رو مشخص خدا و امامان براتون ارزشمند هست یا یک خواهند هیچی ندار ؟ اگر یک درصد برای اعتقادادت خودتون ارزش قائل باشید هیچ فقط برای این مزدور چوب حمایت بلند نمی کنید.
 سپاس شده توسط -Saeed- ، Farshad0732 ، barati ، danialz ، Miss Azad ، Makaveli ، Hack!ng ، HMD ، AmirRezaei ، Bahamin ، وبلاگ نویس ارزشی ، mj3a
(93-2-16، 01:39 عصر)danialz نوشته است: کاور را در تاپیک نمونه کارهایم قرار داده ام...
ان تاپیک کلا حذف شد...خب اگه خیلی تاکید دارین تصویر مربوط رو حذف میکردید...چرا کل نمونه کارهایم رو حذف کردید؟
این رو هم جواب بدید جناب؟
دوستان از بحث اصلی منحرف نشید آقا آرش که گفتند

نقل قول: دوست عزیز جای عکس ش.ن کافر در ای انجمن نیست و کار بسیار زشتی کردید که برای البوم ایشون کاور درست کردید!
شما با گذاشتن همچین نمونه کاری حمایت کردید از کار های ش.ن .
حالا خلاف هست و نیست دیگه بیخیال ولی از دین و بزرگان دین بگیر بیا تا همین آقای واحدیان مخالفن و دارن پوستر حمایتی می سازند که آقا میلاد توی همین انجمن گذاشته و تقاضای اشتراک دارند.
از بحث الفبا و ترانه های شاهین هم نباید چیزی گفته میشد حداقل پ.خ حتی شما اومدی اشرارش هم گذاشتی !
من نمی گم حمایت نکن من میگم قانون و دین می گه حمایت نکن دیگه خودتی و خودت، اینجا مکان عمومیه روزانه ده ها کاربر میان و می روند ، باید درباره وبلاگ نویسی و طراحی حرف باشه ، ولی اونم قانونی مثلا یکی بیاد یه قالب زشت بسازه بیاد اینجا به اشتراک بزاره عاقبتش تاپیک نمونه کارای شما میشه .
توی بخش قوانین آقا معافی ، گفته حتی bold هم کرده ، پس نباید برخی نباید ها بزاری.
!
 سپاس شده توسط Browning ، barati ، danialz ، Miss Azad ، -Saeed- ، Hack!ng ، mhe ، AmirRezaei ، Bahamin ، mj3a
(93-2-16، 01:52 عصر)Black_Heart نوشته است: دوستان از بحث اصلی منحرف نشید آقا آرش که گفتند

نقل قول: دوست عزیز جای عکس ش.ن کافر در ای انجمن نیست و کار بسیار زشتی کردید که برای البوم ایشون کاور درست کردید!
شما با گذاشتن همچین نمونه کاری حمایت کردید از کار های ش.ن .
حالا خلاف هست و نیست دیگه بیخیال ولی از دین و بزرگان دین بگیر بیا تا همین آقای واحدیان مخالفن و دارن پوستر حمایتی می سازند که آقا میلاد توی همین انجمن گذاشته و تقاضای اشتراک دارند.
از بحث الفبا و ترانه های شاهین هم نباید چیزی گفته میشد حداقل پ.خ حتی شما اومدی اشرارش هم گذاشتی !
من نمی گم حمایت نکن من میگم قانون و دین می گه حمایت نکن دیگه خودتی و خودت، اینجا مکان عمومیه روزانه ده ها کاربر میان و می روند ، باید درباره وبلاگ نویسی و طراحی حرف باشه ، ولی اونم قانونی مثلا یکی بیاد یه قالب زشت بسازه بیاد اینجا به اشتراک بزاره عاقبتش تاپیک نمونه کارای شما میشه .
توی بخش قوانین آقا معافی ، گفته حتی bold هم کرده ، پس نباید برخی نباید ها بزاری.
من هم همون اول گفتم هر چی میخواین پ.خ بدین نه این که اینجا رو خراب کنین.
+شاید اگه اسم این یارو رو هم نمیگفتم کسی چیزی نمیگفت اخه کسی اونو که نمیشناسه الکی نظر میده.
بازم تاکید میکنم بحث رو ادامه ندید و برای فوحشش دادن پ.خ بدید :دی
اصلا من اشتباه کردم حالا چرا شما ول نمیکنید خخخخ
زیاد تو بحث این یارو نیستم و اسناد و شواهد میگه چیکارس

چند روز پیش شهادت حضرت هادی بود شما بجا این که از این یارو حمایت کنی انرژی و وقتت رو میتونستی روی یه چی بهتر صرف کنی ممکنه بعضی وقت ها ادم اشتباه کنه

اونم بر میگرده به سن و تجربه

من بودم از دیتابیس حذف میکردم که انجمن رو به گند نکشی

بوی بدی میاد 36
 سپاس شده توسط mhe ، AmirRezaei ، Browning ، Bahamin ، mohammadhero ، Farshad0732 ، mj3a
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان