بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه بنرهای sAmAn
(93-2-29، 04:22 عصر)samankhosravi نوشته است:
(93-2-29، 03:26 عصر)i.sharifi نوشته است: سلام

به دلیل طولانی بودن تاپیک شما امکان بررسی کل تاپیک و همه نمونه کارها برای بنده وجود ندارد . از این بابت عذرخواهی می کنم .
در ارتباط با آخرین نمونه کار بنر من متوجه فلسفه وجودی اون نشانگر موس نشدم . اولا خیلی سریع و بدون هیچ پیش زمینه ای وارد صحنه شد ، ثانیا حرکت خوبی نداشت و به نظر من همون اندک نقاط قوت بنر رو هم تحت تاثیر قرار داد . اگر هم دلیل خاصی داشتید که از نشانگر موس استفاده کردید ، در اجرا ضعیف عمل کردید .
من با ابعاد فونت ها تقریبا موافق هستم . رنگ بندی کلی هم تا حدودی مورد پسند بنده بود ، اما طیف رنگی خوبی را به کار نبردید . اللخصوص در مورد پس زمینه که مرده و بی روح به نظر میرسه .
لطفا کمی از حاشیه بنر فاصله بگیرید . مثلا لوگو و قسمتی که نوشته شده سامان بنر خیلی به سمت چپ نزدیک شده .
در اسلایدی که دو عبارت لیست شدند ، عبارت "طراحی هدر و ..." به همین منوال به پایین بنر نزدیک شده .
روی افکت ها هم کمی کار کنید . کمی زمان بندی رو تغییر بدید تا اجزا حرکت روان تری داشته باشند .
کارهای قبلی هم ضعیف هستند . به نظر من آخرین کار شما از بقیه کارها بهتر از آب درآمده .
هدری هم که تهیه کردید فقط رنگ و متن و یک کاراکتر آماده بوده که اصلا خوب اجرا نشده .

لطفا از این ایراد گرفتن ها و صراحت بنده دلخور نشید و در راستای پیشرفت خودتون اونها رو کار بگیرید .
موفق باشید .

خیلی ممنونم از انتقاد سازنده تون آقای شریفی.

حتما این انتقادات رو بکار میگیرم و همچنین امیدوارم بتونم روزی بنرهایی مثل شما درست کنم.

من به هیچ وجه کوچکترین ناراحتی از انتقادهای شما ندارم و خیلی دوست داشتم و امیدوارم تمام کاربران هم همینطور عمل کنند.

بازم ممنون

(93-2-29، 03:33 عصر)Hacking نوشته است:
(93-2-29، 07:55 صبح)samankhosravi نوشته است: نظر؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  jcts_سام.gif]

سلام پست اول رو دیدم زیاد جالب نبود ولی الان خوب  پیشرفت کردید

سلام آقا میلاد اولین باره که درباره نمونه کارام نظر میدید خیلی ممنون راه زیادی مونده هنوز برای من.
ایبنرت نسلت به اولی خیلی خیلی خوبه 

تفاوتشون واقعا زیاده13
حیدربابا مددی
 سپاس شده توسط samankhosravi
بنر فلت 

[تصویر:  187678.gif]

پی اس دی قالب کاملا از ته توسط خودم طراحی شده به جز سه تا آیکون نمونه کار و سفارش و پرداخت وجه4

در سایز 1024 در 768

[تصویر:  187677.jpg]
....
بنرت خوب نیست!
رنگبندی اصلا جالب نبود!
و قالبت خوبه!
و در اخر سامان باید اون شیپ های برخی سوالات رو اموزش بدی؟
خودتم کشتی انقد نوشتی دیزاین بای سامان بنBig Grin
ممنون بنره فقط رنگبندی مشکل داشت؟؟؟؟

بعد از امتحانات میذارم اموزششو آسونه.

دیگه چیکار کنیم دلمون رو خوش کردیم به همینا[تصویر:  xbiggrin.gif.pagespeed.ic.nNACUtK9AO.png]
....
بنر شما رو از نظر سرعت تصحیح کردم!
http://8pic.ir/images/43121653100210171092.gif
احسنت داداشم قالب عالی بود.فقط اون قسمت صفحه اصلی و درباره تماس با ما و بقیش کلید های جالبی نیستن قشنگ ترشون کن. و اینکه اون قسمت جستجو رو بیار بغل و گوشه دیگه کادر نشان های شبکه اجتمایی مثل فیس بوک و توییتر رو بذار.
بنرتم خوبه ولی میتونه خیلی خیلی بهتر بشه
موفق باشی53
 سپاس شده توسط HMD ، samankhosravi
قشنگه، اما یه خورده رنگ ها با هم بالانس نیستند.
یا علی
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
(93-3-5، 04:39 عصر)arash7900 نوشته است: بنر شما رو از نظر سرعت تصحیح کردم!
http://8pic.ir/images/43121653100210171092.gif

این الان تصحیح شد؟؟39

من که تغییری ندیدم
....
من گفتم!
سرعتش تصحیح شد!
دیگه روونه!
اقا همه در حال پیشرفتن منم تو این امتحانات دارم از حسودی میترکم4

این بنر چطوره؟؟

حجم 31/4KB در 31 فریم وخیلی روی رنگبندی وقت گذاشتم

[تصویر:  187843.gif]
....