بک لینک

موضوع بسته شده است 
بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی
(93-4-11، 01:40 صبح)y235 نوشته است: این حرفا نمیشه ، باید بذاری دیگه میلاد خان
حالا ببینم اگه دوستان دیگه هم تقاضا داشتند ایشالله قرار میدم :X
 سپاس شده توسط mahdizz ، barati ، shazan
آره ما هم تقاضا داریم.ما گذاشتیم خودت هم باید بزاری!
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
 سپاس شده توسط miladgraph ، hamin1005 ، barati ، shazan
(93-4-11، 01:34 صبح)miladgraph نوشته است: اصلا نه من وبمسترم و نه وبلاگ نویس فقط وبمسترا و بلاگ نویسا رو دوست دارم :دی

پس چی هستید؟!
 سپاس شده توسط barati ، M.Wilson
سلام دوستان
من اسممو نمی نویسم به بزرگی خودتون ببخشید ....
17سال سن دارم
بچه قلب گرم کشور و بهشت زمینم(خوزستان)
در دو سایت بزرگ نویسندگی با درامد خوب رو قبول کردم
که متاسفانه من به این چیزا قانع نمیشم
در حال حاضر وبلاگ شخصی ندارم
یه ایده تو ذهنم بود که با یکی از دوستام در میون گذاشتم
کلی نهی کرد که اصلا ایده ی خوبی نیس ...
و الان ایشون با همون ایده ی بنده ماهی 600 الی 800 هزار تومن درامد زایی میکنه
یه ایده ی بزرگ تو ذهنمه که ترجیح میدم خودم اجراییش کنم
مدرک تافل زبان انگلیسیمو دوران دبیرستان گرفتم
وقتی هم تو نتم بیشتر سایتای خارجی رو میخونم
همچین اطلاعات بالایی ندارم
ولی مثل اکثر وبمسترا با HTML و CSS اشنایی دارم
سایت های مربوط به بهینه سازی چه داخلی خارجی رو زیرو رو کردم
یادگیری رو دوست دارم اما هدفمند
راستش انسان موجودیه که دوست داره همه چی رو یاد بگیره
ولی انسان موفق کسیه که چیزایی رو که در اینده نیاز داره یاد بگیره
خیلی ها هستن که واسه چشم و هم چشمی کلی زبان برنامه نویسی تعمیرات موبایل تعمیرات ماشین سخت افزار فتوشاپ و ..
رو یاد میگرن ولی عملا از هیچ کدوم تو زندگی استفاده نمیکنن
به نظر من نمیشه اسم اینارو گذاشت انسان موفق !
عرض دیگه ای ندارم
امیدوارم همیشه در زمره ی انسان های موفق باشید
و موفقیت در وبلاگ نویسی کوچک ترین قله ی موفقیتی باشه که فتح میکنید...
جلوی بهزیستی نوشته بود شیر مادر و مهر مادر جایگزینی ندارد! اما پدرم مهر مادرم را پرداخت کرد، گاوی خرید و من با شیر آنبزرگ شدم، هیچکس حقیقت مرا نفهمید جز معلم ریاضی که همیشه میگفت گوساله بشین! حسین پناهی
 سپاس شده توسط miladgraph ، mhe ، samankhosravi ، E.irannezhad ، hamin1005 ، barati ، -Saeed- ، jangvazan ، y235 ، shazan ، mahdizz ، پویا ناجی
سلام
ندا هستم 26 ساله ساکن مشهد
یه سالی هست توی بلاگرز عضو شدم اما فقط 2 - 3 ماهه که فعالیت میکنم
دیپلم کامپیوتر و فوق دیپلم گرافیک دارم
البته اون زمان که من دیپلم کامپیوتر گرفتم هنوز DOS و ویندوز 98 تدریس میشد و auto cad رو تحت DOS آموزش میدادن!!!!
از همون قدیم و با dial-up وب گردی میکردم
اعتیاد عجیبی به دانلود دارم!
قبلاً نرم افزار و موزیک و فیلم و این جور چیزا
الانم که ابزار طراحی و عکسای استوک و ..
همون قدیما یه بار خواستم برم html یاد بگیرم
اما تنبلی کردم و تا الان هم از کد نویسی و وب مستری و وبلاگنویسی تقریباً هیچی نمیدونم
اما فتوشاپ رو تا حدود زیادی مسلطم البته نه به خاطر اینکه گرافیک خوندم چون از 6 سال قبلش فتوشاپ کار میکردم
از ورژن 7 کار کردم باهاش تا الان که CC کار میکنم
یه سال پیش به سرم زد یه وبلاگ بزنم
بیشتر یه کنجکاوی بود که بدونم این وبلاگنویسی چی هست
حتی نمیدونستم موضوعش قراره چی باشه!!
واسه همین مطالبم زیادی پرت و پلا شد
الانم میخوام سر کچل این بدبخت اوستا بشم و انشالا یه وبلاگ یا سایت درست و حسابی راه بندازم
هرچند یکم واسه این کار پیر شدم
اما دنیای مجازی را خیلی دوست میدارم!
یه تشکر هم بدهکارم به همه ی دوستانی که سوالات من و بقیه رو اینجا جواب میدن و راهنمایی میکنن
 سپاس شده توسط historian ، E.irannezhad ، miladgraph ، masoud10 ، barati ، -Saeed- ، jangvazan ، y235 ، shazan ، mahdizz ، پویا ناجی
با سلام
سید یاسین کاظمی هستم 15 ساله از استان زنجان شهرستان هیدج!
از حدودای بهمن پارسال 6 ماه پیش بود که با اینترنت آشنا شدم با دوتا از همکلاسیهام وبلاگ شیمی زدیم البته اونا ساختن1!
من وقتی اون شر و ور های توی قالب رو دیدم میخواستم ببینم اون کد ها چیه رفتم پیشون یاد گرفتم که برای ساخت قالب ضروری اند!
بعد یه چند تا وبلاگ جدید زدم و قالباشون رو عوض کردم 1 ماه بعد از اون رفتم سراغhtml,cssاونا یاد گرفتم بعد اون که تازه دستم گرم شده بود اومدم اینجا بیش تر با html,cssکار کردم تا کامل یاد گرفتم یعد دیدم دنیای کد تازه شروع شد:d
بعد phpرو یاد گرفتم الان هم هنوز تموم نشده:d
زیاد سرتون رو درد نمیارم در واقع الان با زیان های زیر کار میکنم :
html
css
php
پیتون
دارم asp.netیاد میگیرم
و
js
jquery
راستی نگفتم تازگی ها دیفیسر هم شدیم اگه خدا قبول کنه:d
از طریق انواع باگ ها مینفوذم4
که این دوتای آخری رو آقا علیرضا باعث شدن من یاد بگیرم(mr.alireza)
==========================================
ازشون خیلی تشکر میکنم که مشکلباتم رو بدون هیچ ..... حل میکردن!!واقعا به خاطر اخلاق خوبشون بهشون تبریک میگم:d
افزایش و تامین امنیت سایت و سرور
پ.خ/YAHOO ID : kazemiy64
 سپاس شده توسط miladgraph ، hamin1005 ، E.irannezhad ، barati ، -Saeed- ، jangvazan ، Bahamin ، y235 ، shazan ، mahdizz
خب، مث باقی ملت حاضر در اینجا یه نوجوون در میانه راه محسوب میشم؛ اهل شهر گل و بلبل، شیرازم. وبلاگنویسی رو به طور حرفه ای از سال پیش یادگرفتم و تا به امروز جز کپی نویسی در گذشته هیچ تجربه وبلاگ نویسی ندارم.. و می تونم بگم تا همین ماه پیش چند ده تا مقاله کوتاه و بلند پیرامون وبلاگ نویسی هم به فارسی و هم به انگلیسی خوندم تا با این پدیده آشنا بشم.

چیز هایی از html و css می دونم و به فتوشاپ هم علاقه دارم. به دلیل اینکه فکر می کنم سلیقه خیلی زیادی ندارم، دنبال طراحی نرفتم ولی توی این تابستون بالاخره توی یک رشته کامپیوتری، طراحی یا برنامه نویسی، می خوام آموزش ببینم.

با انجمن بلاگرز هم مدت دوسال یا بیشتر هست که آشنا هستم. این اکانت رو هم به تازگی ساختم چون نزدیک به افتتاح وبلاگم هست. به تاریخ شدیدا علاقه مندم و مطالعات بسیار گسترده تاریخی هم دارم و داشتم، و وبلاگم با نام «تاریخ نویس» هم پیرامون همین موضوعه.

تقریبا با تمام سرویس های اسم و رسم دار کار کردم ولی سرویس مورد نظر من که دقیقا مثل شعارش، جای متخصصا و اهل قلم هست، بلاگ دات ای ار ــه. و وبلاگم هم توی همون سیستمه!

همین دیه!
موفق باشید ملت!

سپاس شده توسط hamin1005 ، E.irannezhad ، barati ، -Saeed- ، jangvazan ، y235 ، shazan ، mahdizz
خب تا الآن اکثرا 15-17 ساله اند و اکثرا بچه ی خوزستان !
موفق باشید
 سپاس شده توسط Black Ghost ، miladgraph ، E.irannezhad ، Farshad0732 ، HMD ، -Saeed- ، samankhosravi ، jangvazan ، Bahamin ، y235 ، shazan ، Gh-Moradi ، mahdizz
سلام Smile چه تاپیکی شدا Smile
من حسین محمودی
بوشهریم
16 سالمه
رشته حسابداری
دوم دبیرستان (مهر 93 میرم سوم )
درسم بدک نیست
توی دفتر بازرگانی پیش برادرم کار میکنم 
از گرافیک خوشم میاد
عشق کار تو گمرکم Smile
خیلی دوست دارم که با کسایی که رابطه دارم آدم های موفق باشند !!!
نمیدونم دیگه باید چی بگم  Smile
ویندوزو دیروز عوض کردم عکس هم توی کامپیوتر ندارم وگرنه میذاشتم

همگی موفق باشید
گرچه بی مهری تو ، بر دل من سنگ زند
من به دستان پر از سنگ تو عادت کردم
 سپاس شده توسط barati ، miladgraph ، -Saeed- ، E.irannezhad ، Bahamin ، y235 ، shazan ، mahdizz
سلام

نماز روزه هاتون قبول.

اینم بیوگرافی مختصر ما:

سعید ارجمند هستم 19 ساله از استان کرمان.
درشته تجربی تحصیل می کردم. تازه کنکور دادم و منتظر جوابشم ببینم چی میشه.Smile
تقریبا 4 سال پیش بود که از طرف بسیج دانش اموزی یه مسابقه با موضوع مهدویت ایجاد شد.
ما هم داوطلب شدیم و برای اولین وارد وبلاگ نویسی شدیم.
یه چند ماهی رو اونجا فعالیت کردیم و وقتی مسابقه تموم شد متاسفانه ما هم برنده نشیدیم Sad
بعد از اون با بلاگفا آشنا شدم و برای اولین باری که وارد اون سایت شدم فکر می کردم خیلی پیچیدست و معلوم نیست کار باهاش چجوریه ولی بعد از مدتی دیدم نه بابا بلاگفا ساده تر از این حرفاست. حدود یه سالی یه وبلاگ اونجا نوشتم اوایلش کپی بعد دیگه دیدم نمیشه شیوه رو تغییر دادم.
تو همین وبلاگ فکر کنم میخواستم یه بلوک به قالب اضافه کنم.حالا هر کاری می کردم نمی شد و هی قالب به هم میریخت.
کمی جستجو کردم و با این انجمن اشنا شدم.
اقا چندین تایپک زدیم که اون موقع اقا رسول و آرش ابراهیمی زحمتش رو می کشیدن و ما هم هی قالب میدادم این دوستان هم دستتشون در نکنه کار ما رو راه می انداختن.
بعد هم طبق معمول خودم تلاش کردم و تونستم تا حدودی بعضی قالب ها رو ویرایش کنم.

تو همین انجمن با وبلاگ اقا ایمان تو میهن بلاگ اشنا شدم و مجذوب اون شدم و دیگه تصمیم خودم رو گرفتم و رفتم تو میهن بلاگ و یه وبلاگ با موضوع رمان زدم تا حدودی هم موفق شد ولی بعد دوباره دوران مدرسه اومد و درش رو تخته کردم.

حدود یه سال فکر کنم از وبلاگ نویسی دور شدم یعنی اونجور که باید وبلاگنویسی نمی کردم.

تا الان که دوباره یه چندتا وب راه انداختم و رو همونا فعالیت میکنم.
و انشاالله که موفق بشن.
روی زبان های تحت وب هم مطالعه نداشتم یعنی با تغییر قالب و دستکاری کردنشون با این زبان ها اشنا شدم.
زبان های که من بیشتر کار میکنم html و css هست.
از جاوا و دیگر زبان ها هم چیزی نمی دونم چون تا الان به کارم نیومده.

با فتوشاپ هم یه شش ماهی هست دارم کار میکنم و طراحی های جزئی هم برای خودم انجام میدم.

اینم بیوگرافی بنده تا الان...

بیوگرافی سایر دوستان رو هم خوندم همگی جالب و متفاوت بودند.
منتظر بیوگرافی بقیه دوستان هستم.
از اقا میلاد هم بابت این تایپکشون ممنون ولی یه ایراد داره خودشون شرکت نمی کنند.

موفق و موید باشید.
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط HMD ، miladgraph ، jangvazan ، barati ، E.irannezhad ، mhe ، Bahamin ، y235 ، shazan ، 3iran ، AliTayefi ، Gh-Moradi ، mahdizz ، پویا ناجی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان