بک لینک

موضوع بسته شده است 
بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی
حذف شد دوستانی که باید میخوندن خوندن ...
 سپاس شده توسط jangvazan ، -Saeed- ، mhe ، Bahamin ، y235 ، hamin1005 ، shazan
متوجه نمیشم! بیوگرافی کوتاه شما میلاد جان، دقیقا چه تاپ سکرتی درون خودش داره که باید حذف بشه؟! البته بیوگرافی خودتونه، اصلا به من چه، ولی خب این کارتون خیلی جالب نبود به هر حال..

سپاس شده توسط E.irannezhad ، samankhosravi ، AmirRezaei ، Bahamin ، barati ، Gh-Moradi ، رهنمافرد ، shazan ، mahdizz ، M.Wilson ، پویا ناجی ، hamin1005
(93-4-11، 03:09 عصر)miladgraph نوشته است: حذف شد دوستانی که باید میخوندن خوندن ...
کاردرستی نبود
حداقل اگرشروع کننده تاپیک خودتون نبودید یه چیزی
بعدشم نظرخودتون بوده باید شرکت کنید
بعدشم چیزخاصی نیست که هرچیزی که دوست دارید میتونید بذارید
بازم بعدشم این حرفه زیاد خوب ودوستانه ای نیست "دوستانی که باید میخوندن خوندن"
بقیه چی؟اینجااینترنته وقتی چیزی قرارمیگیره عمومیه
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، E.irannezhad ، Gh-Moradi ، shazan ، M.Wilson
(93-4-11، 03:09 عصر)miladgraph نوشته است: حذف شد دوستانی که باید میخوندن خوندن ...

میلاد جان شما که این تاپیک رو زدی باید خودت هم توش فعالیت داشته باشی نه اینکه خودت رو مخفی کنی
در ضمن من بیوگرافی شما رو خوندم چیز خاصی هم نداشت که اینطور کاربران دیگه رو به تحریک علیه خودتون وادار می کنید

به نظر من حذف این پست از شما کار جالبی نبود هر چند شما برای اینکار دلیل و یا منطقی هم داشته باشید
 سپاس شده توسط E.irannezhad ، samankhosravi ، Bahamin ، AliTayefi ، barati ، Gh-Moradi ، رهنمافرد ، shazan ، mahdizz ، 3iran ، M.Wilson
دوستان با سلام!
نمیدونم تاپیک مال کیه ولی خب منم میخوام خودم رو معرفی کنم!
ارش هستم پانزده ساله از تهران!!!
باید بگم من از 8 سالگی به اینترنت روی اوردم و وبلاگ زدم!
من شاید بیش از 200 تا وبلاگ دارم!
اول که وارد وبلاگ نویسی شدم وبلاگی رو افتتاح نکردم چون میدونم باید قبل از شروع هر جیز اطلاعاتی رو داشته باشم!
مقالاتی رو خوندم و شروع به زدن یک وبلاگ کردم و نا خوداگاه به یک هکر تبدیل شدم!!
متاسفانه وبلاگم هک شد و من نتونستم که وبلاگ باز پس بگیرم!
و دوباره وبلاگ نویسی رو با زدن یک وب در رزبلاگ شروع کردم!
خیلی خوب بود اون موقعه کد افزایش بازدید خب کارمیکردند!
منم برای اینکه دروغ نگم اومدم و با یک چیز بزرگ که فقط نامش رو میارم به نام سئو اشنا شدم!
تقریبا بیشتر مقاله ها رو خوندم!
و دارم کار با وردپرس رو یاد میگیرم!
افزاش بازدید وبم خوب بود و به خودم امیدوارم شدم!
دیگه رفتم و 12 سالگی پارسال بود که یک وب برای کلاسمون زدم!
معلم ها استقبال کردند و من روحیه گرفتم و وب رو بجوری بالا اوردم که بلاگفا در الککسا من رو در پر بازدید ترین ها نشون میداد حدود 5 هزار بازدید در روز!
بعد یک نظر که برای وبم اومد با گرافیک اشنا شدم!
ببخشید ولی خب دیگه رفتم دنبالش و این شدیم!
الانم سئو میکنم ولی تنها برای وب های خودم!!!
بنده موزیک هم کار میکنم!
و حدود یک سال هست که ساز میزنم!
خب این توماری از من بود!
امیدوارم تا اخر خونده باشید!
اگر سوال بود در پ.خ منتظریم!!

در پناه حق!!!Smile
 سپاس شده توسط barati ، E.irannezhad ، -Saeed- ، hamin1005
بسم الله الرحمن الرحیم

ابوالفضل دلاکی هستم
17 سال دارم
اهل شهرستان آران و بیدگل
بنده تقریبا 1-1.5 ساله که در اینترنت مشغولم
از اون روزی که به بلاگرز رو کردم زندگی اینترنتیم عوض شد
بنده در ماه رمضان(تا اینجا) همه روضه ها رو رفتم و البته از ساعت(تقریبا 12) که از خواب بلند میشوم پا کامپیوترم تا دم افطار
عاشق اهلبیتم(ع) و خودم رو سگشون میدونم(دلیل خودم رو دارم که اگه کسی خواس تو پ.خ میگم)
امید وارم بر و بچه های انجمن از من راضی باشند
چون شاید تا چند ماه یا حتی چند هفته آینده نتم رو قطع کنند(دعام کنید تو رو خدا)
یاعلی مدد
گرافیست آماده به کار
 سپاس شده توسط soroush ، -Saeed- ، پویا ناجی
15 سالمه و 3 ساله وبلاگ نویسی میکنم
اوایل با بلاگفا و میهن بلاگ کارمیکردم و چند تا از وبلاگ هام فیلتر و حذف شد
دیدم کار با وبلاگ به درد نمی خوره بعد رو آوردم به وردپرس
اینقدر با هاست رایگان کار کردم تا دوستان بلاگرز من رو راهنمایی کردن که هاست رایگان ضرر داره
 سپاس شده توسط -Saeed-
وحید هستم 15 ساله میخوام برم تجربی از استان فارس اصالتا اهل داراب تقریبا 7 سال پیش کامپیوتر خریدم ولی تا چند سال پیش عوضش کردم و لپ تاپ خریدم اوایل هیچی بلد نبودم و لی به لطف خدا خیلی چیزارو یاد گرفتم ولی هنوز برای اموزش های کامپیوتر طمع می کنم 36
تو روز هم 3 تا 4 ساعت تو وبم اوایل رفتم مغازه ای حرف از وبلاگ شد نمیدونم چه شد ولی شوق پیدا کردم تقریبا میشه گفت با همه سرویس ها کارکردم و الانم که سایت و انجمن راه اندازی کردم . میشه گفت کلا شوق من به کامپیوتر و وب لحظه ای بود بازی مورد علاقه ام تو کامپیوتر prototype هست که خیلی دوست دارم.من دبستان رو شهر خودم بودم و بعد دبیرستان رو نمونه دولتی قبول شدم، شدم خوابگاهی 3 سال اونجا بودم خلاصه الان هم دبیرستان نمونه دولتی شهرمون هستم.دیگه چی بگم104
خب از بلاگرز بگم به خاطر ساخت متن لینک دار اومدم بلاگرز و بعد موندگار شدم و فتوشاپ و برنامه نویسی و همه چیزم رو مدیون بلاگرزم و امیدوارم همیشه پایدار باشه . الان به لطف خدا:4

در حال یادگیری
HTML
CSS
JAVAscript
Visual Basic
#C
ASP.net
PHP
XML
VB Script
++C
design theme for Word Press
----------------------
مسلط بر
office
photoshop
Adobe Dreamweaver
vblog
wordpress
vbulletin
my bb
joomla
and........
----------------------
اینو تازه یاد گرفتم اگه خدا بپذیره ازمون(بسته شکاف آشیانه)36
توانایی در هک پایه ، سایت و سرور لینوکس و ویندوز ، کلاینت ، وبلاگ ، ایمیل و ADSL&Wireless-توانایی در ساخت کیلاگر-ساخت ویروس(متوسط)-توانایی در اکسپلویت نویسی-Back Track
................................

خب سرتون رو درد نمیارم.موفق و سربلند باشید30
 سپاس شده توسط mr.hosein ، barati
حسين هستم 16ساله اهل مشهد مقدس علايقم:قرآن-كامپيوتر-فتوشاپ-كدنويسي هستند و به خاطر همينم دنبال اينم كه برم
كلاسهاي htmlوcssاما جايي كه من ميخوام پيدا نميشه.
تقريبا 9ساله كه كامپيوتر دارم و همون اولم عاشقش بودم.
الان تورشته رياضي هستم و دوست دارم در آينده مهندس ITبشم .از تابستان سال قبل به رشته حسابداري روي آوردم و الان
دو ترم رفتم.
ديگه فيلا همينا .......
سامانه طراحي آس-تم
.....سفارش بنر-هدر-كاتالوگ.....
 سپاس شده توسط barati ، alivesali
به نام خدا
علی وصالی محمود هستم 15 سالمه از استان مرکزی شهر خنجین ،نزدیک به 9 ساله با کامپیوتر کار می کنم،هفت ساله به نت وصل می شم.دوساله وبلاگ می نویسم.از امسال کار به صورت حرفه ای با فوتوشاپ رو یاد گرفتم.
کمیhtml .cssبلدم ولی نه به صورت حرفه ای.
دارم هک یاد می گیرم انشا الله بعد ماه رمضان آموزش تبدیل psdبه کد رو یاد می گیرم.با وردپرس به طور حرفه ای آشنام.
ما اینیم دیگه
 سپاس شده توسط mr.hosein ، barati
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان