بک لینک

موضوع بسته شده است 
تبدیل وبلاگ به سایت حرفه ای
نا امید؟ نه
شما امید داشته باش ، ولی من موافق نیستم.
تا همین الآن هم کلی سرویس موجوده که بی استفاده است و نا موفق. اگر کسی بخواهد درست کار کند باید خیلی محکم باشد. همه هم این ادعا را در اول دارند ها! ولی بعدش ...

حالا دیگه خود دانی ... این زورتون و این قوتون ، می تونید بسم الله ...
اره موافقم که خیلی سیستما بلا استفاده مونده چون کسی اعتماد نداره بهشون و معمولا ریسک نمیکنن.
فعلا فقط دانشم رو در این زمینه میبرم بالا/
با آقای رهنما موافقم.
شما می دونی در حال حاضر چند تا سیستم وبلاگدهی داریم؟ در یکی از تایپکهای همین انجمن حدودا نام 20 سرویس وبلاگدهی برده شد. شما که هنوز مسئله کوچکی مانند شناخت وردپرس رو نمی دونید چطور می خواهید همچین کاری را انجام بدهید؟ لطفا در این مورد بیشتر مطالعه کنید. ببینید علیرضا شیرازی چیکار کرد که موفق شد! مطمئنم شما با این شرایطی که دارید نمی توانید موفق شوید و فقط وقت خودتان را تلف می کنید.
راستی از آقای کاربر 98 شنیدم که میگه: وردرپس برای سرویس وبلاگ دهی اصلا مناسب نیست.
 سپاس شده توسط hossein1377
نخواستم تشکر
ناراحت که نشدید؟ ببخشید اگه تند صحبت کردم. فقط خواستم بگم که این راه خیلی سخته و برای من و شما تقریبا محال هستش
خب گفت فقط میخوام روش مطالعه داشته باشم.
(90-11-16، 07:05 عصر)memar نوشته است: با ورد پرس میتونم سیستم وبلاگ دهی راه بندازم؟
میگن مولتی یوزر
یه سری مطالعات داشتم ویه چیزایی دستگیرم شده الان 1ماهه دارم واسه سیستم وبلاگدهی مطالعه میکنم.
اسکریپ وبلاگدهی هم دارم

دوست عزیز , راه اندازی سرویس وبلاگ ان ها با وردپرس اصلا مناسب نیست. این اسکریپت که معمولا نوع رایگانش در اینترنت هست , پدر سرور درمیاره و این یعنی شما باید پولی چند برابر برای ان بپردازید.

پس به صرفه اش این هست که 7 الی 8 میلیون هزینه کنید و یک اسکریپت خوب و مناسب بنویسید , سپس 4 الی 5 میلیون خرج تبلیغات کنید و سپس در طول زمان هم هزینه سرور رو ماهانه بالا 500 در نظر بگیرید.

ضمنا زمان و وقت کافی , اشنایی به مفاهیم ان و ... هم مهم و ضروری است.

پاسخ به کاربر 98:
با شما کاملا موافقم/کاریست که هم پر هزینه هست هم صرف زمان میخواد وهم باید دانش تخصصی داشته باشی/با توجه به علاقه ای که داشتم مطالعاتی رو در این زمینه انجام دادم.
فعلا که مشغول تحصیلات تکمیلی هستم انشاا... در کنارتحصیلات بتونم با دوستان متخصصم در دانشگاه وتشکیل تیم متخصص این سیستم یا مشابه اون با ایده های جدید را اندازی کنیم.کار با تلاش وپشت کار نشد نداره(خطالب به بعضی دوستان)
سلام دوستان
برای ساخت وبسایت از صفر اول باید هاست بخرم یا دامنه؟
وقتی هاست بخرم باید ادرس سایتمم مشخص باشه؟؟؟؟
هر دوشو بايد بخري ولي ترتيب خريدنشون مهم نيست و تا وقتي بهم مرتبط نشن كارآيي ندارن
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان