بک لینک

نمونه کار های نیمچه طراح (Miss Azad)
ممنون بله راستش یک مدت رفتم تو کارای ساده تر خیلیا می گفتن بهتر از این بلد نیستید بسازید الان این دو حالت! را که به شما پ خ می کنم نگاه کنید!

ضمنا آقای تیک وب نمی دونم شما چطور کوچیکش کردید ولی خیلی کیفیتش پایین اومده اون سایزم یکیه !
الان مشتری هم استفاده می کنه!
حرف شما کاملا متینه ولی الان مشتری های تازه کار تر ( که اکثریت هستن!) اینجوری بیشتر پسند می کنن!

وگرنه اتد اصلی ساده است برای اینکه مورد پسند باشه مجبورم ده تا افکت بهش بدم!

در مورد طرح این طرحا تماما مفهومی هستن! مثلا همون لوگو بلاگ را نماد نقل قول براش انتخاب کردم و جهان هم نمادش کره ی زمینه!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
پاسخ
ببینید طرح های خوبی میزنید
اما نمیدونم چرا همه شون داخل یک قالب و شکل هندسی معمولی هستن و همین باعث میشه جذابیت لوگو تا حدی از بین بره

توی پست قبلی هم گفتم که لوگو باید خاص باشه جذب کنه ، البته زیاد هم نباید پیچیده باشه ، اما به قول معروف بیننده رو یه قلقلکی بده و وادار کنه یکم درباره لوگو فکر کنه تا مفهومش رو متوجه بشه ، و همین فکر کردن کوتاه باعث میشه لوگو در ذهنش بمونه !

شما اکثر لوگو هاتون مثلا داخل یک کره هست که این بنظر من خوب نیست ، لازم نیست حتما همه اجزای لوگو همیشه داخل یک حفاظ یا پوششی باشن ! (از چند طرح هندسی تو در تو یا یک شکل هندسی ناقص در کنار چند طرح هندسی مفهومی...) بعضی عناصر لوگو رو پنهان کنید ، اما یادتون باشه یدفعه از اونور بوم نیفتید و به سمت لوگو هایی نرید که بیننده باید محسابات ریاضی و اطلاعات عمومی بالا داشته باشه تا بتونه مفهوم لوگو رو متوجه بشه Smile

البته حق با شماست ، بعضیا لوگوی ساده رو دوست دارن اما برای یادگیری و پیشرفت شما و سلیقه های مختلف هم که شده بهتره طرح های دیگه رو هم امتحان کنید

و یک چیز دیگه
روانشناسی رنگ ها رو هم اگر مشاهده نکردید یه نگاهی بندازید ، واقعا جالب و موثره

[تصویر:  attachment.php?aid=4704]

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad ، montenegro ، mj3a
اینم اون طرح لوگویی که پ خ کردم و آقای تیک وب نظر دادن در موردش!:
[تصویر:  74837273955048899620.png]
[تصویر:  62028003578315201745.png]
[تصویر:  03415694471143274043.png]
[تصویر:  82378315987619303020.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط tikweb ، mrandroid ، -Saeed- ، montenegro ، AmirRezaei ، amir_vasfi ، alivesali ، پویا ناجی ، Mohammadinia
اينا مراحله ساختشه يا نسخه فلت و غير فلته؟
پاسخ
مراحل ساخت نه خیر دو جوره ! یکیش ساده است! یکجورایی فلت ( اگر اون سایه سمت چپ پایینشو در نظر نگیریم!) دومی با افکته!
مسلمه که ساده هه زودتر از افکتیه ساخته شده!
آقای تیک وب حالا متوجه شدید چرا مجبورم اونجوری هم طرح بدم!
پاسخ
این لوگوی big bang برای چه سایتی هست؟!
تجسم فضا خیلی جالبه، خورشید و ...! Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط montenegro ، Miss Azad
(93-6-11، 08:44 صبح)Miss Azad نوشته است: اینم اون طرح لوگویی که پ خ کردم و آقای تیک وب نظر دادن در موردش!:
[تصویر:  74837273955048899620.png]

بنظر بنده این طرح نسبتا خیلی بهتره
مخصوصا این خورشید یا ستاره همراه با کلمه big bang  (مخصوصا نوع نوشته و فونتش)، خیلی جالب شده و حس مناسبی رو میده

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط F.Seraji ، Miss Azad ، jangvazan
(93-6-11، 10:21 صبح)mhe نوشته است: این لوگوی big bang برای چه سایتی هست؟!
تجسم فضا خیلی جالبه، خورشید و ...! Wink

برای من هست 67
20% تخفیف برای بلاگرزی ها در
فروشگاه بیگ بنگ در سفارش نام کاربری خود را در توضیحات بنویسید
پاسخ
واقعا زیباست
کیف کردم
+1 برای شما
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
عاااااااااااااااااااااااااااااااالیه