بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای Persian Geek
آره ظاهراً رنگ مورد علاقه تون سبزه درسته؟
آخه هم رابط کاربری که ساختید این رنگ رو داره هم قالبه.
البته رنگ خوبیه در جای خودش استفاده بشه می تونه خیلی زیبا جلوه بده مثلاً از نظر من این رنگ در رابط کاربری خیلی قشنگ تر از همین رنگ در قالب است.

بعد الان تقریباً همه قالب های فارسی شکل هم شدن همه شون یه ساختار رو دارن و حتی فونت هاشون یکیه به همین دلیل به نظرم برای کسایی که خیلی قالب دیدن حتی قالب شما هم یه قالب تکراری به حساب بیاد از نظر من دنبال ایده های جدید در وب فارسی باش یعنی حتی شده ایده های به اصطلاح ضایع و بدون طرفدار هم از نو خودت بساز مطمئن باش همون ایده نو که اولش ضایع به نظر می رسه بعد کمی وقت و حوصله تبدیل میشه به آرزو جدید هر مدیر سایتی مثل قضیه پاپ آپ که اول شخصی خارجی برای تبلیغ کار خودش رو سایت خودش گذاشت همه میگفتن به هیچ دردی نمی خوره اما حالا یه سایت پیدا نمیکنی که پاپ آپ نداشته باشه.در کل منظورم اینه تا وقتی که خودتو یه طراح معمولی بدونی همون طراح معمولی هم می مونی اما اگه بخوای با ایده ای جدید پاتو فراتر بذاری اون موقع است که خودتو از این همه طراح که فقط اسم در کردن متمایز می دونی.

به هر حال موفق باشی.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط only ، E-Beshkani ، TYphon
مجددا سلام
با این برفی که داره میباره, فک کنم تا آخر هفته تعطیلیم :d

من اون قسمت منوهای بالا همون جستجو درباره ما دسته بندی ها , رو خداییش تو هیچ سایت ایرانی ای ندیدم, درکل سعی کردم هم خلاقانه باشه هم از اصول طراحی تبعیت کنم (که مثل اینکه خراب کردم)

نظرتون چیه رنگش رو قرمز خاکستری کنم؟ رنگ های مورد علاقه ی من هم هستند.

(تا اینجای کار اینجوری دراومده)
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط only
کد:
با این برفی که داره میباره, فک کنم تا آخر هفته تعطیلیم :d
زمان مدرسه ما اصلا برف نمیبارید...الانم نمیباره
طرح هات خوبه ولی به قول دوستان یه کم رنگبندی مشکل داره از ترکیب رنگ ها استفاده کن شاید بهتر باشه. به اعتقاد من یه روزی بهترین طرح رو از شما میبینیم اگه ادامه بدین.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG
(94-11-19، 12:39 صبح)Persian Geek نوشته است:
(94-11-19، 12:10 صبح)ArashDma نوشته است: نمیدونم چرا اما اصلا از کاراتون خوشم نمیاد :/
اما میدونم شما طراح بسیار قابل و کاربلدی هستید.
بجای اینکه سایت ببینید و الگو بگیرید برید و طرح های Psd انگلیسی (کلا ایرانی نبینید) و ریدیزاین کنید.
نمونه سایتی که طرح های خوبی میزاره :
freebiesbug.com

همین قدر که نمی گید این کار رو ببوس بزار کنار برای طراحی مثل من جای شکرش باقیه, من از تابستون امسال طراحی رو شروع کردم و هنوز زوده که یک طرح بسازم که همه خوششون بیاد.
من مجلات آنلاین طراحی خارجی رو دنبال می کنم, مثل speckyboy.com برای طراحی هم نه فقط از قالب وبسایت های مختلف بلکه از رابط کاربری نرم افزارهای ویندوزم الهام می گیرم.

.. ممنون از همراهی شما

نه اتفاقا شما یکی از طراح های با استعداد هستید.
 سپاس شده توسط TYphon
(94-11-19، 04:04 عصر)ArashDma نوشته است:
(94-11-19، 12:10 صبح)ArashDma نوشته است: نمیدونم چرا اما اصلا از کاراتون خوشم نمیاد :/
بجای اینکه سایت ببینید و الگو بگیرید برید و طرح های Psd انگلیسی (کلا ایرانی نبینید) و ریدیزاین کنید.
freebiesbug.com

همین قدر که نمی گید این کار رو ببوس بزار کنار برای طراحی مثل من جای شکرش باقیه, من از تابستون امسال طراحی رو شروع کردم و هنوز زوده که یک طرح بسازم که همه خوششون بیاد.
من مجلات آنلاین طراحی خارجی رو دنبال می کنم, مثل speckyboy.com برای طراحی هم نه فقط از قالب وبسایت های مختلف بلکه از رابط کاربری نرم افزارهای ویندوزم الهام می گیرم.

.. ممنون از همراهی شما

دیگه رو حرف آرش جان که نمیشه حرف زد و همیشه حواسش هستش که انتقاداش به جا باشه و واقعا انتقاد تا بتونه بهتون کمک کنه . منم مثل آرش احساس میکنم سعی میکنید نشون بدید خیلی این کاره اید ولی اون طوری که باید و شاید کاراتون جذاب نیست .
امیدوارم موفق بشید و بتونیم جزو طراحای مطرح انجمن به حساب بیاریمتون .
موفق باشید

سپاس شده توسط ArashDma ، TYphon
Smile 
(94-11-19، 06:38 عصر)Mansouri نوشته است:
(94-11-19، 04:04 عصر)ArashDma نوشته است:
freebiesbug.com

.. ممنون از همراهی شما

دیگه رو حرف آرش جان که نمیشه حرف زد و همیشه حواسش هستش که انتقاداش به جا باشه و واقعا انتقاد تا بتونه بهتون کمک کنه . منم مثل آرش احساس میکنم سعی میکنید نشون بدید خیلی این کاره اید ولی اون طوری که باید و شاید کاراتون جذاب نیست .
امیدوارم موفق بشید و بتونیم جزو طراحای مطرح انجمن به حساب بیاریمتون .
موفق باشید
دوست عزیز من هیچ ادعایی روی هیچ کدوم از کارام ندارم.
ممنون از همراهی شما ..
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
(94-10-11، 01:05 عصر)Persian Geek نوشته است:
(94-10-11، 01:02 عصر)mostafa-ariya نوشته است: تبدیل به html  رو چجوری میکنی؟

با xammp یه سرور مجازی درست می کنم و با دریم ویور کدنویسی می کنم.
فقط برای html نیازی به xampp ندارید عزیز فایل رو با فرمت .html خروجی بگیرید برنامه پیشفرض بازکردنشو مرورگر پیشفرضتون قرار بدید و روش کلیک کنید . Xampp فقط MAP رو فراهم میکنه که برای PHP لازم هستش نه برای HTML . موفق باشید

سپاس شده توسط TYphon
(94-11-23، 10:17 عصر)Mansouri نوشته است:
(94-10-11، 01:05 عصر)Persian Geek نوشته است:
(94-10-11، 01:02 عصر)mostafa-ariya نوشته است: تبدیل به html  رو چجوری میکنی؟

با xammp یه سرور مجازی درست می کنم و با دریم ویور کدنویسی می کنم.
فقط برای html نیازی به xampp ندارید عزیز فایل رو با فرمت .html خروجی بگیرید برنامه پیشفرض بازکردنشو مرورگر پیشفرضتون قرار بدید و روش کلیک کنید . Xampp فقط MAP رو فراهم میکنه که برای PHP لازم هستش نه برای HTML . موفق باشید

من طراحی قالب  رو با ویدئوهای طراحی قالب وردپرس رابین وب از آقای میلاد خادم یاد گرفتم, که توش همین کاری که گفتم رو انجام میداد.
موفق باشید
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
سلام وقتتون بخیر
طراحی این کیت رابط کاربری رو امروز شروع کردم, لطفا هر نظری که دارید به من بدید. البته یکبار هم باید بعد از اینکه کاملش کردم ببینیدش;

[تصویر:  Geeko_UI.png]
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط PC1
عالیه فقط ذخیره رو اشتباهی با ز نوشتید Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط PC1 ، TYphon
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان