بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای Persian Geek
لوگوی انجمن آی وبمستر

[تصویر:  Iwebmaster_Logo.png]
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani
بنر سامانه ی طراحی گیکو دیزاین

[تصویر:  banner_GeekoGraphic.gif]

بنر انجمن مهندسین کامپیوتر
[تصویر:  banner_200rank.gif]
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani
کیت رابط کاربری گیکو

این کیت خیلی جای توضیح داره, بخشی که می بینید یه قسمت کوچیک از اونه, به زودی تموم میشه و بعدش نسخه ی کد شدش رو میتونید از سایت گیکو دانلود کنید.

[تصویر:  Geeko_UI_Kit.png]
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، g.saeed ، HSG
عالیه فقط من زیاد سر در نمیارم الان به این میگن طراحی Flat دیگه درسته؟
من از اول که این Flat تو ایران مد شد نتونستم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنم الانم نمی تونم هر کار میکنم طراحی های دیگه غیر Flat که حالا اونا هم از سر بی تجربگی اسمشون رو نمی دونم فقط میگم غیر Flat رو بیشتر دوست دارم.

اما در کل شما با اینکه خیلی وقت نیست شروع کردید طراحی های خیلی عالی دارید.
به نظرم یه سایت سفارش طراحی بزنید حتماً کارتون میگیره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani ، g.saeed
(95-3-14، 11:07 عصر)HSG نوشته است: به نظرم یه سایت سفارش طراحی بزنید حتماً کارتون میگیره.
اول بگم که طراحیتون جالبه ...
 در جواب اقای hsg
فک نکنم...
منظورم این نیست که طراحی هاشون مشکل داره منظورم اینه که طراحان زیاد شدن برای اینکه بتونه  در امد کسب کنه باید بزاره یکم پیشرفت کنه و بیشتر سر زبان ها بیوفته...

موفق باشی
....

سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani
آقا من حسودیم میشه Smile 
 راستی یکم در مورد کیت کاربری توضیح  میدین ؟
 سپاس شده توسط g.saeed ، PC1 ، TYphon
(95-3-14، 11:15 عصر)g.saeed نوشته است:
(95-3-14، 11:07 عصر)HSG نوشته است: به نظرم یه سایت سفارش طراحی بزنید حتماً کارتون میگیره.
اول بگم که طراحیتون جالبه ...
 در جواب اقای hsg
فک نکنم...
منظورم این نیست که طراحی هاشون مشکل داره منظورم اینه که طراهان زیاد شدن برای اینکه بتونه  در امد کسب کنه باید بزاره یکم پیشرفت کنه و بیشتر سر زبان ها بیوفته...

موفق باشی

شاید من چون زیاد با طراح ها ارتباط نداشتم اینطوری فکر میکنم.
والا من طراحی هایی زیباتر از طراحی های این دوستمون ندیدم.
اکثر سایت های طراحی هم که اتفاقی از طریق انجمن ها باهاشون آشنا شدم نمونه کار هاشون تقریباً در همین حد هست یعنی یه جورایی شبیه به هم هستن فقط یه سری افراد خاص هستن که با کلمه طراحی در صفحه اول گوگل هستن و میلیونی میگیرین شاید اونا متفاوت باشن که البته از نظر من میلیونی پول یه طراحی رو دادن اصلاً کار منطقی نیست حداقل در کشور ما که همه چیز اینترنتی و کامپیوتری رایگان بدست میاد.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط g.saeed ، E-Beshkani ، TYphon ، vahid.cloner
HSG@

خب کلا هر چیزی که یه سطح صافی داشته باشه میشه بهش گفت فلت, اگه به این عکس نگاه کنید کانسبت کلی فلت و رئالیسم دستگیرتون میشه:

[تصویر:  flat_design_vs_realism_Geeko.jpg]

من الان یه سایت سفارش طراحی دارم, اما فقط بصورت رایگان قبول می کنم.

اینم آدرسشه:
نقل قول: http://www.Design.Geeko.ir
اما چونکه توی اینکار رقیب خیلی زیاد هست میخوام اول مهارتم رو به یه سطح مطلوبی برسونم وبعدش فعالیت تجاریمو شروع کنم, راستش خودمم میخوام که توی همین حوزه کار کنم وگرنه اگه من طراح نیستم پس چیم؟!
مچکرم از همراهی شما
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani ، g.saeed
خیلی تصویر جالیه سیوش کردم.
فکر کنم تنها مزیت فلت حجم کم خروجی باشه چون فقط در اکثر جا ها یه رنگ ثابت استفاده شده مسلماً خروجی حجم کمتری داره.
 سپاس شده توسط TYphon
(95-3-14، 11:28 عصر)Persian Geek نوشته است: HSG@

خب کلا هر چیزی که یه سطح صافی داشته باشه میشه بهش گفت فلت, اگه به این عکس نگاه کنید کانسبت کلی فلت و رئالیسم رو متوجه میشید:

[تصویر:  flat_design_vs_realism_Geeko.jpg]

من الان یه سایت سفارش طراحی دارم, اما فقط بصورت رایگان قبول می کنم.

اینم آدرسشه:
نقل قول: http://www.Design.Geeko.ir
اما چونکه توی اینکار رقیب خیلی زیاد هست میخوام اول مهارتم رو به یه سطح مطلوبی برسونم وبعدش فعالیت تجاریمو شروع کنم, راستش خودمم میخوام که توی همین حوزه کار کنم وگرنه اگه من طراح نیستم پس چیم؟!
مچکرم از همراهی شما
درسته شما گرافیست هستین و کارهاتون هم بسیار خوب هستن اما  برای اینکه بتونین درامد نسبتا خوبی کسب کنید بهتره بزارید یکم سطح تجربیاتتون بره بالا...
چون ممکنه در اینده پشیمون بشید.
با تشکر
....

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان