بک لینک

موضوع بسته شده است 
سایت آشیانه هک شد
نه عزیزم منظورم اون بحث خلیج فارس نبود.پست های قبلی رو پشتیبانی کردم!!!
من کاری به بحث ندارم

از این بدم میاد که هر کس نرم افزار هویج (havij) گرفته دستش و داره سایت هک میکنه و تازه افتخار هم میکنه
به قول یک کاربری ، با این کارشون سطح اهمیت هک رو آوردن پایین
هک که فقط برای پایین آوردن یک سایت نیست ; استفاده های مفیدی هم داره (جهت اطلاع مسی)
 سپاس شده توسط alaedin ، atanaghedifar
ناسا از دو بخش تشکیل شده:
1-علمی که به بحث های علمی میپردازه.
2-نظامی که ....

البته اختلافات زیادی در مورد اینکه فعالیت کدوم یکیشون بیشتره و کدومشون بزرگتره وجود داره.
اما من به عنوان یه منجم آماتور نظرم اینه که ناسا در انظار عمومی خیلی فعالیت های علمی زیادی انجام میده اما فعالیت های نظامیش خیلی بیشتره.یکی از دلایل اینکه شاتل رو برکنار کردن این بود که وسایل جاسوسی و نظامیش کمی کهنه بود و با تعویض اونها شاتل کاراییش رو از دست میداد در حالی که این مورد در هیچ جایی ذکر نشد.
(این اطلاعات نه درسته نه غلط.فقط حاصل بحث من با محققان و کسانیه که سارمان ناسا رو بیشتر میشناسن)
استفده های مفید هک:
مقابله به مثل با استفاده از اطلاعات هک خود و بالاتر بردن امنیت سایت ها و سرور ها کشور.
در ضمن کمک به افراد.مثلا شما هم رمز ایمیل و هم رمز وبلاگتو فراموش کردی.به یه هکر میگی درستش کنه،البته اگه مورد اعتماد باشه.
توی گوگل عبارت"کاربرد های مفید هک" رو سرچ کن.
معنی هک کردن به نظر من اینه : هک کردن یه سایت نشون دهنده ی ترسیدن از اون سایت هست . و هر بار که یه سایتی هک میشه نشون افتخاری هست برای اون سایت . خوب داره به اهدافش نزدیک میشه . راستی بهتره این بحث رو تموم کنیم . خوب هک شد . پس ما داریم به اهدافمون نزدیک میشیم
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
نمیدونم کیه که میگه:اگه تهدیدت کردن بدون ازت میترسن وتو داری به هدفت میرسی.
راس میگه خوب هک شد که شد!به حالت اول که برگشت.پس تموم کنید دیگه!!!
اون جمله ی خودمه . فک کنم معروف بشه . بدون منبع جایی نذارین لطفا . شوخی کردم . راستی امکان داره دوباره ما رو مفتخر کنند . یعنی سایت آشیانه رو هک کنند .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
خیلی مسخره ایBig GrinBig GrinBig Grin
راستی یه سوال از همه:
اینکه گروه های هک،معمولا اسم هایی رو انتخاب میکنن که آدم با شنیدنشون هراسان میشه مثل black hat hack team .یه اون گروه معروف حالا اسشو یادم نیست.
اما آشیانه؟خیلی رمانتیکه!آدم میخواد به دست اونا هک شه تا یه کم با هم آشنا بشن و انشالله....Heart
Big Grin
واقعا گفتم
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان