بک لینک

نظرسنجی: حالا که امتیاز دهی رزبلاگ و میهن بلاگ رو خیلی به هم تعیین کرد شما کدوم رو می پسندید >
این نظرسنجی بسته شده است.
رزبلاگ
33.33%
2 33.33%
میهن بلاگ
66.67%
4 66.67%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
رده بندی سیستم ها
من كه چيزي نگفتم . من فقط گفتم شايد . من معذرت ميخوام . نظرم رو خصوصي واسه شما ارسال ميكنم
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
ایشون احتمالا برای سرویسی طراحی کردند ولی سرویس برای خودشون نیست
منظورتون رو نفهمیدم .
خیر سرویس هم میزبانیش بروی سرور های خودمه و هم اسکریپش کار تیم خودمه البته با هسته یک سیستم مدیریت محتوای ایرانی و البته وبلاگدهی نیست سایت ساز است فکر نکنی مثل رزبلاگ و پارسی کیوت ادعای سایت سازی ها نه کلیه دسترسی های هاست رو داره .
 سپاس شده توسط alaedin
انگار بحث خیلی داغ شده . یک پیشنهاد لطفا مدیران این تایپک رو نبدند بعد هر کس یک نظر و جداول خودشو بزنه . در نهایت یک لیست کلی بدست میاریم که مورد قبول همه باشه فقط یک درخواست کوچیک از کاربران به عدالت نظر بدید .
 سپاس شده توسط alaedin
فکر نکنم اینجا همتون با همه سرویس ها به خوبی کار کرده باشید
کسی میتونه نظر بده که :
1- از همه سرویس ها استفاده کرده باشه و با همه خصوصیات اونها آشنا باشه
2- علاقه شخصی رو دخالت نده (این مورد امکان نداره چون به هر حال آخرش کار خودشو میکنه)
پس کلا نظر سنجی کار عاقلانه ای به نظر نمیاد و نتیجه واقعی رو هم برای ما نداره ...فقط اینجا کمی بحث الکی میکنیم و آخرش هم نظر خودمون فقط قبوله.
موفق باشید
 سپاس شده توسط رسول ، WorldTheme ، Browning ، mohammad1
هر کسی هر قضاوتی که می کنه پیش خودش نگه داره. هیچ سودی برای ما نداره که همدیگه رو متقاعد کنیم. بگذارید همینی که هست باشه. مطمئن هم باشید با این بحث ها و اعلام نظر های بیهوده فرقی نمی کنه.

بسته شد.
 سپاس شده توسط mojtaba.kh.18 ، alaedin
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان