بک لینک

نظرسنجی: آیا از بلاگفا راضی هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
48.15%
13 48.15%
خیر
37.04%
10 37.04%
نظری ندارم
14.81%
4 14.81%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
سایت بلاگفا
بلاگفا قدیمی شده دیگه!! تمام آدرس های رندش هم گرفته شده،
ولی اگه بخوام وبلاگ بنویسم ، اولویت به اینجوره:
1 - بلاگ اسکای
2 - بلاگفا
3 - میهن بلاگ
بلاگفا در مقابل دیگر سرویس های وبلاگ دهی باید بره جلو بوق بزنه به درد نمیخوره

امکانات محدود همراه با کدهای محدودش
بلاگفا خوبه ولی بعضی اوقات میاد برای جنگ همه چیز رو زیر رو می کنه انگار زلزله اومده قالب های خودشو هم قبول نمی کنه
صفحه های متناوب نداره اعصاب خورد کن شده ولی خوب بد جوری اعتیاد آوره نمی شه رفت جایی دیگه ای
فقط 1- بلاگفا و 2- میهن بلاگ
از همه چی شون هم راضی ام.
این حرف درسته
من فقط طرفدار بلاگفام
ولی همیشه اول بلاگفاست

فقط بلاگفا
دوستت داریم بلاگفا[تصویر:  34eab7v7qhfrjs6rorrv.gif][تصویر:  9vspzc2po3vrzw6mu0y.gif]
کارش درسته[تصویر:  ozvot4y2017ge000w2u8.gif]
وبلاگنویسی با بلاگفا از همشون بهتره[تصویر:  n9x1pgfa9ef6qxjbm.gif]
بلاگفا یک از بهترین سرویس های وبلاگ نویسی هست , اگر شما واقعا هدفتون وبلاگ نویسی حرفه ای هست به نظر من بلاگفا بهترین سرویس برای این کاره. محیط کاربری ساده اش واقعا به ادم حس وبلاگ نویسی می ده چیزی که تا حالا من تو هیچ سرویسی تجربش نکردم.
بلاگفا كم ترين امكانات مثل اپلود عكس و نظرسنجي نداره و بايد مثلا از وبگذر بگيريم براي همين من از بلاگفا به لوكس بلاگ آمدم انصافا خيلي خيلي بهتره
بلاگفا خیلی از کدها رو ایراد میگیره؛ موزیک و ویدئو هم نمیشه تو پست گذاشت!؟
بله من عرض کردم , بلاگفا فقط و فقط برای وبلاگ نویسی حرفه ای هست , گذاشتن موزیک در وبلاگ و ... رو بهش نمی گن وبلاگ نویسی حرفه ای دوست من.
(90-6-10، 07:01 عصر)karbar98 نوشته است: بله من عرض کردم , بلاگفا فقط و فقط برای وبلاگ نویسی حرفه ای هست , گذاشتن موزیک در وبلاگ و ... رو بهش نمی گن وبلاگ نویسی حرفه ای دوست من.

برخی از سایت ها که کد درج ویدئو در وبلاگ رو میدن؛ فقط واسه قالبه یا تو بلاگفا نمیسه تو پست گذاشت!؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان