بک لینک

موضوع بسته شده است 
«6» صندلی داغ با حضور "alaedin"
میدونی میخوام این اخر عمری(Big Grin) باهات آشتی کنم و مثل قبل رفیق صمیمی شیم؟میایی؟

میدونی من چرا باید عمل کنم؟

راستشو بگو چقدر از اینکه شنیدی من باید عمل کنم خوشحال!!!!!!!!شدی؟Dodgy
میدونی من چقدر میترسم ؟

میدونی شماره چشمم داره میرسه به 4!!!!Tongue
شکلک ها که بیشتر از جوابا بودن ولی ایول به خودم! Smile
 سپاس شده توسط alaedin
(91-5-24، 02:52 عصر)mohammad1 نوشته است: میدونی میخوام این اخر عمری(Big Grin) باهات آشتی کنم و مثل قبل رفیق صمیمی شیم؟میایی؟ بله Heart

میدونی من چرا باید عمل کنم؟ بله . Confused

راستشو بگو چقدر از اینکه شنیدی من باید عمل کنم خوشحال!!!!!!!!شدی؟Dodgy . دیشب که گفتم میخواستم بهت پیام بدم ولی به دلایلی این کار رو نکردم . قلب من که سنگی نیست Blush
میدونی من چقدر میترسم ؟ چی بگم آخه . Huh

میدونی شماره چشمم داره میرسه به 4!!!!Tongue واسه من 3.5 هست . Big Grin

(91-5-24، 02:53 عصر)پويابهروش نوشته است: شکلک ها که بیشتر از جوابا بودن ولی ایول به خودم! Smile

TongueTongueTongue
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
این سوال ها رو فقط با بله یا خیر جواب بده...: ( حالا دوست داشتی آره یا نه هم بگی قبوله...! Big Grin)

- دوست داری خارج زندگی کنی...؟
- دوست داری از انجمن حذفت کنند...!؟
- دوست داری امروز دوباره متولد می شدی...؟
- دوست داری جنگ می شد می رفتی جنگ...!؟
- دوست داری به فقرا کمک کنی...؟
- دوست داشتی عضو تیم ملی فوتبال ایران بودی...!؟
- دوست داشتی وقتی زلزله آمد اونجا بودی...!؟
- دوست داشتی محمد باهات آشتی می کرد...!؟
- دوست داشتی یه ماشین آخر سیستم بهت می دادند ولی می گفتند فقط میتونی با سرعت 20 تا باهاش بری...!؟
- دوست داشتی مدیر دانشگاهتون می شدی...؟
- دوست داشتی خانوادت از اینی که هست بزرگتر بود؟ یعنی بیشتر خواهر و برادر داشتی...؟
- دوست داشتی یه بازیگر معروف توی فیلم های طنز بیخود ایران می شدی...!؟
- دوست داشتی آپارات رو بهت می دادند...؟
- دوست داری که با دوست من دوست بشی...! Big Grin

راستی نظری درباره من نداری...؟ Dodgy حالا یه چیزی بگو...! Wink
[تصویر:  Emza_palapal_ir_.png]
(91-5-24، 03:05 عصر)erfan.iceboy نوشته است: این سوال ها رو فقط با بله یا خیر جواب بده...: ( حالا دوست داشتی آره یا نه هم بگی قبوله...! Big Grin)

- دوست داری خارج زندگی کنی...؟ Big Grin
- دوست داری از انجمن حذفت کنند...!؟ نه Tongue
- دوست داری امروز دوباره متولد می شدی...؟ شاید Big Grin
- دوست داری جنگ می شد می رفتی جنگ...!؟ نه Big Grin
- دوست داری به فقرا کمک کنی...؟ بله
- دوست داشتی عضو تیم ملی فوتبال ایران بودی...!؟ نه . اونجوری کلی نفرین و فحش نصیبم میشد Big Grin
- دوست داشتی وقتی زلزله آمد اونجا بودی...!؟ شهر ما هم زلزله میاد ولی اصلا تو اخبار نمیگن Huh
- دوست داشتی محمد باهات آشتی می کرد...!؟ خیلی Big Grin
- دوست داشتی یه ماشین آخر سیستم بهت می دادند ولی می گفتند فقط میتونی با سرعت 20 تا باهاش بری...!؟ نه Tongue
- دوست داشتی مدیر دانشگاهتون می شدی...؟ اون وقت منم میشدم دزد Smile
- دوست داشتی خانوادت از اینی که هست بزرگتر بود؟ یعنی بیشتر خواهر و برادر داشتی...؟ نه Big Grin
- دوست داشتی یه بازیگر معروف توی فیلم های طنز بیخود ایران می شدی...!؟ نه . Big Grin
- دوست داشتی آپارات رو بهت می دادند...؟ بله Big Grin
- دوست داری که با دوست من دوست بشی...! Big Grin تا حدودی Big Grin

راستی نظری درباره من نداری...؟ Dodgy حالا یه چیزی بگو...! Wink یکم تحقیق کنم بعد نظر میدم Tongue
 سپاس شده توسط erfan.iceboy
به نظرت چراآمارانجمن خرابه؟!
به دروغ مصلحت اعتقادداري؟بيشترازراست گفتن؟
ميدوني اسم كامل من چيه؟
- می دونستی سنگین ترین مار دنیا 180 کیلوگرم وزن داره...!؟

- می دونستی پرنده ها روی یکی از پاهاشون می خوابند تا گرمای بدنشون رو از دست ندهند...!؟

- می دونستی ماهی ها نمی خوابند چون پلک ندارند...!؟

- می دونستی زرافه نر بلند ترین حیوان است درحالی که تعداد مهره های گردن زرافه با انسان مساوی است...!؟

- می دونستی لاک پشت بیشترین طول عمر رو داره اون هم با 100 سال زندگی...!؟

- می دونستی دزدان دریایی برای این که چشماشون بهتر ببینه گوشواره توی گوششون می کردند و این مسئله از نظر علمی هم ثابت شده...!؟

- می دونستی علت خمیازه کشیدن ما وجود گازکربنیک در بدنمون هست که وقتی زیاد میشه بی اختیار ما رو وادار به خمیازه کشیدن می کنه و وقتی هم به خمیازه کشیدن کسی نگاه می کنیم روی مغز ما اثر می ذاره و ما هم خمیازه می کشیم...!؟

- می دونستی من همه ی این ها رو از سایت http://www.koodakan.org/crux/danestani/index.htm گرفتم و خودم هم هیچ کدوم رو نمی دونستم...! Big Grin

- می دونستی من وقتی توی صندلی داغ به کسی گیر بدم بیچارش می کنم...! Big GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  Emza_palapal_ir_.png]
(91-5-24، 03:18 عصر)alikhani98 نوشته است: به نظرت چراآمارانجمن خرابه؟! خوبه که Smile
به دروغ مصلحت اعتقادداري؟بيشترازراست گفتن؟ دروغ دروغه ؟
ميدوني اسم كامل من چيه؟ نه Huh

(91-5-24، 03:36 عصر)erfan.iceboy نوشته است: - می دونستی سنگین ترین مار دنیا 180 کیلوگرم وزن داره...!؟ نه

- می دونستی پرنده ها روی یکی از پاهاشون می خوابند تا گرمای بدنشون رو از دست ندهند...!؟ همشون که اینجوری نیستند ؟ هستند Tongue

- می دونستی ماهی ها نمی خوابند چون پلک ندارند...!؟ اونا هم واسه خودشون دنیایی دارند

- می دونستی زرافه نر بلند ترین حیوان است درحالی که تعداد مهره های گردن زرافه با انسان مساوی است...!؟ اولی رو میدونستم ولی دومی رو نه

- می دونستی لاک پشت بیشترین طول عمر رو داره اون هم با 100 سال زندگی...!؟
بله
- می دونستی دزدان دریایی برای این که چشماشون بهتر ببینه گوشواره توی گوششون می کردند و این مسئله از نظر علمی هم ثابت شده...!؟ نه

- می دونستی علت خمیازه کشیدن ما وجود گازکربنیک در بدنمون هست که وقتی زیاد میشه بی اختیار ما رو وادار به خمیازه کشیدن می کنه و وقتی هم به خمیازه کشیدن کسی نگاه می کنیم روی مغز ما اثر می ذاره و ما هم خمیازه می کشیم...!؟ Huh

- می دونستی من همه ی این ها رو از سایت http://www.koodakan.org/crux/danestani/index.htm گرفتم و خودم هم هیچ کدوم رو نمی دونستم...! Big Grin بله Big Grin

- می دونستی من وقتی توی صندلی داغ به کسی گیر بدم بیچارش می کنم...! Big GrinBig GrinBig Grin نه . Tongue
 سپاس شده توسط erfan.iceboy ، alikhani98
تاحالاتواينترنت به كسي زورگفتي؟
ازپاسخ سريع استفاده مي كني يا؟
(91-5-24، 03:53 عصر)alikhani98 نوشته است: تاحالاتواينترنت به كسي زورگفتي؟ بله Big Grin
ازپاسخ سريع استفاده مي كني يا؟ قبلا گفتم . بله Tongue
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان