بک لینک

موضوع بسته شده است 
«6» صندلی داغ با حضور "alaedin"
حمله عمربه ايران ونابودكردن تاريخ فرهنگ وتمدن ودين باستاني ايران!!
صادق جان اینجا انجمن وبلاگ نویسانه و جای وبلاگ نویسیه.هیمطنور این قسمت برای صندلی داغه.میدونم منظور نداشتی اما لطفا از طریق اون ویرایش پست،پاسختون رو ویرایش کنید.
عمر نه، حضرت عمر. یهو دیدی و... .خلاصه بد میشه.
 سپاس شده توسط alikhani98 ، erfan.iceboy ، DV7 ، alaedin ، Browning
- تا حالا اصفهان اومدی...؟
- نظرت درباره اصفهان چیه...؟
- اصفهان یا گرگان...!!؟
- جاهای دیدنی اصفهان قشنگ تره یا گرگان...!؟
- می دونستی جدیدا یه مسجد از اصفهان در ملل متحد ثبت شد...؟
[تصویر:  Emza_palapal_ir_.png]
(91-5-24، 09:22 عصر)alikhani98 نوشته است: حمله عمربه ايران ونابودكردن تاريخ فرهنگ وتمدن ودين باستاني ايران!!

دوست عزیز لطفا دقت کن چی داری میگی اگه حضرت عمر(رض)ایران را آزاد نمیکرد شما هنوز همون دین چرت آتش پرتی را داشتی .در ضمن اینجا انجمن وبلاگنویسان نه جای مطرح کردن سوالات چرت
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
میثم خان با اینکه کاربر قدیمی هستی ولی دفعه اخر باشه ادب رو زیرپا میگذارید.
 سپاس شده توسط alikhani98
دوستان لطفا ادامه ندید،ما همگی با هم دوست هستیم و دلیلی نداره که این طور با هم رفتار کنیم...
از آقا سید درخواست دارم که این گفته ها رو حذف کنند...
[تصویر:  Emza_palapal_ir_.png]
 سپاس شده توسط پويابهروش ، alikhani98
(91-5-24، 10:50 عصر)mohammad1 نوشته است: میثم خان با اینکه کاربر قدیمی هستی ولی دفعه اخر باشه ادب رو زیرپا میگذارید.
ببخشید اما فکر نمیکنم توهینی کرده باشم. اگرم شده عصبانی بودم عذرمیخوام اما خوب دیگه ارسال توهین آمیزی بود
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط alikhani98
(91-5-24، 10:26 عصر)meysamvilla نوشته است:
(91-5-24، 09:22 عصر)alikhani98 نوشته است: حمله عمربه ايران ونابودكردن تاريخ فرهنگ وتمدن ودين باستاني ايران!!

دوست عزیز لطفا دقت کن چی داری میگی اگه حضرت عمر(رض)ایران را آزاد نمیکرد شما هنوز همون دین چرت آتش پرتی را داشتی .در ضمن اینجا انجمن وبلاگنویسان نه جای مطرح کردن سوالات چرت
با اینکه من شیعه هستم ولی زرتشتیت دین آتش پرستی نیست!
تصویر توسط ناظم حذف شد.
تنها استفاده از " متن " در امضا مجاز می باشد.
 سپاس شده توسط alikhani98 ، Browning ، DV7
عزیز من تاریخ همینه دیگه ؟ اگه این اتفاق افتاده شده جزو تاریخ ایران . نمیشه تاریخ قبل از اسلام رو با بعد از اسلام از هم جدا دونست . مگه نه اینکه خیلی از پیشرفت های ایران در زمان ورود اسلام اتفاق افتاد . کشوری که تونست روی مغول های وحشی تاثیر بذاره . کشوری که با ساختن بناهای اسلامی به اوج هنر خودش رسید . در ضمن ایرانیان حتی قبل از ورود اسلام خدا رو قبول داشتند و یکتاپرست بودن .

(91-5-24، 10:26 عصر)meysamvilla نوشته است:

کجای اسلام گفته حق توهین به ادیان دیگه رو دارید . از همه ی دوستان خواهش میکنم برای بحث کردن از سیستم پیام خصوصی استفاده کنند . با تشکر
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط atanaghedifar ، alikhani98 ، Browning ، پويابهروش ، mohammad1
UndecidedUndecidedدوستان بسه!!
ايمان راديوگوش ميدي؟چه برنامه هايي؟
تاحالاتوي جمع شده چيزي بگي وبقيه بزنندتوپرت{ضايع}بشي؟اون چي بوده؟
تاحالااز اين شكلك استفاده كردي؟:Angel
ساليانه چقدرخرج اينترنت وبسايت هاست و..مي كني؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان