بک لینک

موضوع بسته شده است 
«9» صندلی داغ با حضور "javaweb"
جواد جان نظرت در مورد افراد متکبر چیه؟
 سپاس شده توسط jki
به چه زبان های برنامه نویسی ای مسلطی؟ (توضیحات تکمیلی) قبلانا جاوا اسکریپت اما چون همش با نرم افزار مخصوص کار می کردم تغریبا یادم رفته اما الان css رو بلدم - توی زبان php هم تا حدودی سرم میشه اما خیلی وقته که اونم ول کردم - با سی شارپ هم مدتی کار کردم اما دیدم منابع آموزشیم کمه ولش کردم
چه سیستم عاملی؟ ویندوز xp رو خیلی دوست دارم کلی خاطره باهاش دارم
چه آنتی ویروسی؟ فقط نود 32
چه زبان برنامه نویسی ای؟ css چون راحته و دم دسته

چه رنگی؟ سبز
چه گلی؟ گل نرگس
چه شبکه اجتماعی ای؟ یه مدتی تو کلوب بودم اما دیگه خیلی وقته نرفتم خوشم از جوش نمیاد

" اتوران "را از کی و کجا یاد گرفتید؟ وقتی که یه سی دی نرم افزار می خریدم خیلی برام جای تعجب بود که اینا رو با چی میسازن منظورم اتورانشه بعد از کلی تحقیق تازه فهمیدم اینا چین برا همین نرم افزارش گیر آوردم و روش کار کردم تا کم کم یاد گرفتم البته خیلی زمان برد چون به هیچ نوع کتابی دسترسی نداشتم
کار با فتوشاپ رو بلدید؟ از کجا و چگونه یاد گرفتید؟ کار با فتوشاپ رو بلدم اما طراح نیستم از روی یه کتابی حدود 100 صفحه بود یاد گرفتم
کار با فلش پلیر بلدید؟// // // // // // // //؟؟ اگه منظورت فلش پلیره بله بلدم اما اگه منظورت نرم افزار متحرک سازی فلشه نه خیلی کم باهاش کار کردم در حد مبتدی

بيشتر با نرم افزار آشنايي داريد يا سخت افزار؟ نرم افزار اما از سخت افزار هم بی اطلاع نیستم
اگر يه بار ديگه متولد شيد ، چه راهي رو براي زندگيت انتخاب ميكني؟ همین راه رو
چه زبان هاي برنامه نويسي رو دوست داري يادبگيري؟ سی پلاس
تابحال با يكي از اعضاي اين انجمن برخورد يا ارتباط مستقيم و نزديك داشتي؟ خیر
غير مستقيم ، مثل تلفني چي؟ اونم خیر
اول مرغ بود يا تخم مرغ؟ تخم مرغ
از اين انجمن ، از 1 تا 1000 چقد ميدي؟ 600
عملكرد كادر ناظمين چطور بوده به نظرت؟ کارشون رو به درستی انجام دادنه تا حالا
كادر مديريت چطور؟ اوایل خوب نبود اما الان بهتر شده
جانشين مديربت چطور؟ اونم کارش رو تا حالا خوب انجام داده
مديريت بازنشسته چطور؟ اوایل انجمن خیلی فعال بود اما به مرور افت کرد و حالا هم یه تکونی به انجمن داده دستش درد نکنه

آيا تا به حال اون تيك امضا رو كنار پاسخ برداشتي؟ بله یکی دو بار

جواد جان نظرت در مورد افراد متکبر چیه؟ ازشون خیلی بدم میاد چون واقعا ازشون ضربه دیدم
رایگان
 سپاس شده توسط پويابهروش ، y235 ، mohammad hosein ، Miss Azad
آشپزی بلدی؟؟؟
غذا هایی که میتونی بسازی؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط jki
آشپزی بلدی؟؟؟ بلدم Sleepy
غذا هایی که میتونی بسازی؟؟؟؟؟ نیمرو رو خوب بلدم !!Big Grin
رایگان
- اگه رئیس این انجمن می شدی چه کار می کردی...!؟
- اگه گفتند رئیس نمی شه معاون بشو اون وقت چه کار می کردی...!؟
- اگه گفتند معاونت هم زیادته ناظم بشو اون وقت چه کار می کردی...!؟
- اگه گفتند ناظم که سهله همین کاربر قدیمی رو هم ازت می گیریم اون وقت چه کار می کردی...!!!؟
 سپاس شده توسط jki
- اگه رئیس این انجمن می شدی چه کار می کردی...!؟ یه قسمت انتقادات و پیشنهادات ایجاد می کردم تا این همه بچه ها اسپم ندن - قوانین انجمن رو هم دو تا سه خط میکردم همه راحت بخونن
- اگه گفتند رئیس نمی شه معاون بشو اون وقت چه کار می کردی...!؟ کار معاونت سخت تر از مدیر انجمن بودنه اما سعی میکردم همیشه آنلاین باشم
- اگه گفتند معاونت هم زیادته ناظم بشو اون وقت چه کار می کردی...!؟ ناظم بودن کار کسل کننده ایه
- اگه گفتند ناظم که سهله همین کاربر قدیمی رو هم ازت می گیریم اون وقت چه کار می کردی...!!!؟ هیچی تا زمانی که بهم توهین نشه برام فرقی نمیکنه تو چه رده ای باشم
رایگان
 سپاس شده توسط alikhani98 ، محمدرضا سلیمی
دلت میخواد الان صندلی داغتو ببندی؟
راستی صندلیت داغه؟
چه شکلیه؟
کیف میده صندلی داغ؟
به نظرت توی زندگی چه کاری بیشترین کیف رو میده؟
دلت میخواد الان صندلی داغتو ببندی؟ خودش بسته میشه
راستی صندلیت داغه؟ با این هوا سرد هم هست
چه شکلیه؟ صندلی چوبی
کیف میده صندلی داغ؟ نمیدونم
به نظرت توی زندگی چه کاری بیشترین کیف رو میده؟ پیشرفت
رایگان
 سپاس شده توسط y235
تا حالا چقدر گفتی نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا چقدر گفتی نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم و لی فکر کنم با این یکی کمتر از 15 تا بشه البته توی این صندلی داغ
رایگان
 سپاس شده توسط -Saeed-
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان