بک لینک

نظرسنجی: آیا از رز بلاگ راضی هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله خیلی زیاد
57.14%
12 57.14%
بله ولی نه زیاد
19.05%
4 19.05%
هم آره هم نه
9.52%
2 9.52%
خیر
0%
0 0%
مسخرس
9.52%
2 9.52%
ازش متنفرم
4.76%
1 4.76%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
رضایت از رز بلاگ
نه دیگه! بلاگفا قدیم ترینه، رزبلاگ پر امکان ترینه و میهن بلاگ خوش دست ترینه
(90-7-30، 12:03 عصر)iceemo نوشته است: dragon عزيز كدوم امكان ميهن بلاگ هست كه رزبلاگ نداره؟؟؟؟ جالبه ها
اما خب من تا حالا به يك نتيجه رسيدم رز بـــــــــلاگ رو اگر با سيستم هاي جديد مقايسه كنيد بهترينه
ميهن بلاگ هم توي سيستم قديم بهترينه
اما بحث ميهن بلاگ و رزبـــــــــلاگ از هم جداست
به هيچ وجه قابل مقايسه نيستند

هنوز هم حرفم رو تکرار میکنم. یک برچسب توی میهن گذاشتم بعد از دو سه روز توی صفحه ی اول جستجو - لینک 5 و 6 در بین صد ها وبلاگ و سایت که امتیاز بالایی پیش گوگل دارند. بدون اینکه اون مطلب +1 داشته باشه

درسته به هیچ وجه میـــــــــــــــــهن بلاگ با رزبلاگ قابل مقایسه نیست
با حرف شما بسيار بسيار موافقم يكي از ضعف هاي رزبلاگ سئوي پايين اين سيستم هست و بله ميهن بلاگ در اين زمينه عالي كار كرده من نميگم ميهن بلاگ بده عاليه اما بحث در مورد اين 2 سيستم يكمي سخت تر ار اين حرف هاست
با قدرتمند ترین سرور ها در خدمت شما هستیم
تیک وب از دوستان خوب و قابل احترام ماست

هر کدوم مزایا و معایبی نسبت به هم دارند.
(90-7-30، 09:56 عصر)iceemo نوشته است: با حرف شما بسيار بسيار موافقم يكي از ضعف هاي رزبلاگ سئوي پايين اين سيستم هست و بله ميهن بلاگ در اين زمينه عالي كار كرده من نميگم ميهن بلاگ بده عاليه اما بحث در مورد اين 2 سيستم يكمي سخت تر ار اين حرف هاست

خب این ضعف کوچکی نیست! من نمیدونم شما اگه مدیر رزبلاگ هستید چرا این ضعف رو برطرف نمی کنید.
نه داداش مدیر رزبلاگ نیستن
برچسب بهتر ، بازده بیشتر - بازدید بیشتر - ترافیک بیشتر

بحث امکانات هم که اگر بخوای حسابش کنی ، خیلی سایت ها با هسته ی وردپرس ، وبلاگ میدن و از همه بهترن؟ نه خیر
اینطور امکانات نه به درد من و نه به درد امثال من میخوره که برای ترافیک و رقم بازدید و افزایش کاربرانشون تلاش میکنند
فراموش نشود بعضی از امکانات واقعا مورد نیاز هستند و در صورتی که این سرویس ها این امکانات رو فراهم نکنند کاربران مجبورند مثلا برای نظرسنجی از سایت های متفرقه استفاده کنند.
سایتهای متفرقه هم برای همین وقت ها ساخته شده اند.
یکی اش که فارسیه هم وبگذره دیگه
همین وبگذر هم اگه سرویس وبلاگدهی شما یه آمار گیر با این امکانات داشته باشه دیگه به سمت آن نمی روید
بنده مدير سايت رزبلاگ نيستم بلكه يم يوزر هستم كه به بودن توي رزبــــ ـ ـلاگ افتخار ميكنم
خب درسته ضعف بزرگيه كه در حال برطرف كردن هستد اما خب با برچسب ها ميشه تا يه حدي اين مشكلات رو حل كرد اما به باري خدا
و كمك آقاي تم98
ميشه مشكلات رو حل كرد
اگه سيستمي بي عيب و نقص بود كه ديگه همه چي عالي بود و رقابتي به وجود نميومد
با قدرتمند ترین سرور ها در خدمت شما هستیم
تیک وب از دوستان خوب و قابل احترام ماست

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان