بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
آقا تشکر و اعتبار هیچی
من ایمیل اکانتمو تغییر داده بودم
پسوردمو هم تو همون ایمیل جدید نگه میداشتم
اما حالا ایمیل وپسورد به اون قبلی برگشته که نداشتمش
من فسقل هستم " مهسا "
چیکار کنم حالا ؟ Sleepy

**صندلی داغمم پرید Sleepy **
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، ipry ، alaedin ، Miss Azad ، A.salehpour ، Farshad0732
صندلی داغ ؟! 22
http://blogers.ir/forum/forumdisplay.php?fid=29
 سپاس شده توسط پويابهروش ، Hack!ng ، sister-m ، Farshad0732 ، F.Seraji
دوستان قسمت این بوده دیگه ... بیاید سعی کنیم با این اوضاع کنار بیاییم.
یقینا مدیران هم از این بابت ناراحتند و تمام تلاش خودشان را برای حل موضوع کرده اند.
دقیقا همین جاست که سعه ی صدر هر فرد به خودش ثابت می شود. تعداد ارسال ها ، اعتبار ها و تشکر ها آن قدر ها هم که فکر می کردیم مهم نبودند ... درست است که برایشان زحمت کشیده شده اما آنقدر ها هم که فکر می کنیم ماهیت این امتیاز ها مهم نیست. مهم دقیقا همان تلاشی است که انجام شده و صد ها انسان به کمک هم نوعان خود به حل مشکلاتشان رسیده اند.
 سپاس شده توسط Hack!ng ، Mohammadinia ، alaedin ، mvg ، ShahinSorkh ، MohamadGh ، Farshad0732 ، F.Seraji
فوق فوقش 10 تا تاپیک بی جواب حذف شد که دوباره پرسیده میشه!!
بقیه که حل شده بودن دیگه نگرانی واسه چی؟!
 سپاس شده توسط alaedin ، Farshad0732
(92-5-26، 10:14 عصر)رهنمافرد نوشته است: دوستان قسمت این بوده دیگه ... بیاید سعی کنیم با این اوضاع کنار بیاییم.
یقینا مدیران هم از این بابت ناراحتند و تمام تلاش خودشان را برای حل موضوع کرده اند.
دقیقا همین جاست که سعه ی صدر هر فرد به خودش ثابت می شود. تعداد ارسال ها ، اعتبار ها و تشکر ها آن قدر ها هم که فکر می کردیم مهم نبودند ... درست است که برایشان زحمت کشیده شده اما آنقدر ها هم که فکر می کنیم ماهیت این امتیاز ها مهم نیست. مهم دقیقا همان تلاشی است که انجام شده و صد ها انسان به کمک هم نوعان خود به حل مشکلاتشان رسیده اند.

امیر جان حرف شما درست

ولی بر باد رفتن تمامی فعالیت هایی که تو اینجا انجام داده بودیم یه شبه دود شده به نظر شما مهم نیست

مثل این میمونه که تو زندگی هرچی داری یه دفعه از بین بره یعنی ما الان باید از صفر شروع کنیم
(92-5-26، 10:14 عصر)Milad Hacking نوشته است: امیر جان حرف شما درست

ولی بر باد رفتن تمامی فعالیت هایی که تو اینجا انجام داده بودیم یه شبه دود شده به نظر شما مهم نیست

مثل این میمونه که تو زندگی هرچی داری یه دفعه از بین بره یعنی ما الان باید از صفر شروع کنیم

کار دیگری می توان کرد؟ بهتر نیست حرصش را نزنیم؟
 سپاس شده توسط Mohammadinia ، Farshad0732 ، F.Seraji
(92-5-26، 10:17 عصر)Hacking نوشته است: یعنی ما الان باید از صفر شروع کنیم
نه من پیشنهاد مکینم از 72 شروع کن بهتره!
خوب میلاد جان این اتفاقات در زندگی هر انسانی معمولیه! شما بزرگ شو بذار مشکلات بال و پرت رو بگیره اونوقت میفهمی این هیچی نیست.
مهم اینه که کسی آسیب ندیده!Big Grin

به قول معروف نباید بابت چیزی که در گذشته صورت گرفته تاسف خورد!
الان این مهم نیست که شما چندتا پست داری. مهم اینه که همه افراد این انجمن شما رو میشناسن همراه با اینکه میدونن چقد بارته!
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، Hack!ng ، farshad ، Farshad0732 ، F.Seraji
تاپیک های مفیدی از بین رفت ! واقعاً حیف شد
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، Hack!ng ، Farshad0732
به نظر بنده حرص خوردن کار درستی نیست!
اگر کسی پیشنهاد مفیدی چیزی برای بازگردانی داره بگه بهتره تا اینکه بگیم چی بودیم و چی شد!
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، Mohammadinia ، alaedin ، Farshad0732
(92-5-26، 10:16 عصر)پويابهروش نوشته است: فوق فوقش 10 تا تاپیک بی جواب حذف شد که دوباره پرسیده میشه!!
بقیه که حل شده بودن دیگه نگرانی واسه چی؟!

پویا داش حالت خوشه

کدوم 10 تا

اموزش های Html کلا پرید

جوا اسکریپ همه پرید

انجمن مای بی بی چی شد

صندلی داغ پس چی دوستانی کلی اینجا فعالیت کرده بودند که نوبت اون ها به صندلی داغ رسید که جز کاربران برتری باشن که تو صندلی داغ شرکت کردن

تالار لوگو و بنر کلی توش تاپتیک زده شده بود همشون حذف شد

حالا این شد 10 تا HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، mohammad1 ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان