بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
خوب یه خوبی که داره اینه که اشتباهاتی که احتمالا از بعضی کاربران و توهین هایی که به ناظمین محرتم شده بود به طور کامل پاک شده اند.
از این به بعد حرف دلمو فریاد میزنم!!!
 سپاس شده توسط -Saeed- ، amir_vasfi ، Farshad0732
من معذرت میخوام که این حرفو میزنم اما مدیران اینقدر خود خواهی و احساس غرور و مدیر بودن بهتون دست داده بود که نتونستید یک بک اپی که خیلی کم طول میکشه رو تو طول 5 ماه انجام بدید با اینکه 4 تا مدیر هم دارید!!!!!!!!!!!!!!

سپاس شده توسط ipry
ما که از خیر گذشته ها  گذشتیم یکی بگه کی باز انجمن فعال میشه...؟؟
دلمون گرفت تو این 10 روز
سلام من 1 ماه رفتم مسافرت نبودم اين جا چي شده ...!‌
چهار ماهه پيش من كاربر قديمي بودم حالا هم ...
واقعا متاسفم براي اين اتفاق ...
 سپاس شده توسط Farshad0732
خداروشکر. انجمن باز شده.
باز جای شکرش باقیه انجمن دوباره پابرجا شد.
اما باز برمیگرده به بی تفاوتی مدیران. آقای مافی میبینید بی تفاوتی و اهمیت ندادن شما به انجمن بالاخره چه بلایی سر این انجمن آورد؟
خیلی از پست هام حذف شد و واقعا انگیزم خیلی کم شده برای فعالیت ...
 سپاس شده توسط Hack!ng
(92-5-27، 08:15 عصر)mmsh نوشته است: سلام من 1 ماه رفتم مسافرت نبودم اين جا چي شده ...!‌
حالا داداش تو کاربر قدیمی شدی ما که کلا"محو شدیم
تولد تلخت مبارک36
 سپاس شده توسط mohammad1 ، ipry ، mmsh ، Pouriya Sadeghi ، Hack!ng ، پويابهروش ، Farshad0732
(92-5-27، 08:21 عصر)amir61 نوشته است:
(92-5-27، 08:15 عصر)mmsh نوشته است: سلام من 1 ماه رفتم مسافرت نبودم اين جا چي شده ...!‌
حالا داداش تو کاربر قدیمی شدی ما که کلا"محو شدیم

لطفا دیگه از حذف شدن اطلاعاتتون گله نکنید تا مدیران چاره ای بیندیشند .

اگر 100 ارسال شما یا 20 اعتبار شما حذف شده این ارقام برای ما 3 و 4 رقمیست !
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط رهنمافرد ، پويابهروش
(92-5-27، 12:51 عصر)admin نوشته است:
(92-5-26، 11:52 عصر)Hacking نوشته است:
(92-5-26، 11:42 عصر)بچه فضول نوشته است: واقعا متاسفم واسه همچین انجمنی که آخرین بک آپ آن مال 4 ماه پیش بوده این یعنی توهین به کاربران و عدم توجه به وقت و شخصیت آنها و...
من مدت ها وقت گذاشتم اعتبارهای من 78 تا بودن و ارسال هام 738 اما حالا نگاه کنید آیا اینجایی که مثلا میخواد آموزش بده به کاربران باید هر 4 ماه یک بار بک آپ بگیرن؟
آیا واقعا این حرفه ای هستش؟
چه تضمینی وجود داره که دوباره اتفاق نیفته؟
و....؟؟

اقای مافی شما انلاین نمیشدید زیاد اهمیت نمیدادیم هر چند کاربران شاکی بودن ولی الان حتی ارزشی هم قائل نشدید که یک بکاپ ساده از انجمن بگیرید

واقعا ارزشش رو داشت ...
دوستان گرامی شاید لازم است شما یک بار دیگر توضیحات ما را در مورد بک آپ مطالعه کنید، ما در حال سخن گفتن از یک بد شانسی هستیم اما شما تصور می کنید ما هیچ کاری نکرده ایم.
این بد شانسی شماست که آخرین بک آپتان از یک انجمن دو ساله پر از مطالب ارزشمند برای ۴ ماه و نیم قبل است!!!؟
 سپاس شده توسط M.Wilson ، mohammad1 ، Fesghel ، Hack!ng ، Pouriya Sadeghi ، ahmad-s ، mortezaal ، mvg ، Farshad0732
دوستان دیگه خواهشا" این حرف ها رو ول کنین اتفاقیه که افتاده کاری هم نمیشه کرد یه کم فرصت بدین تا مدیران فکراشونو بکنن شاید به خاطر زحمتهای گذشته کاری برای کاربران کردن تا همه دوباره روحیه گذشته رو داشته باشن
فقط انجمن دوباره راه بیفته همه از نوع شروع میکنیم
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان