بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
اگه قرار به برگردوندن ارسال ها و اعتبار و تشکر هاست که باید برای همه بشه وگرنه برای یه عده خاص که برای خودشون از اینور و اونور مدارک جمع می کنند و عکس نشون میدن و سند و مدرک میارن که نمیشه ...!!
پس اونایی که تو این 4.5 ماه گذشته تو این انجمن زحمت کشیدن و هیچ اسمی هم ازشون نمونده چکار کنند...؟؟
اگه آقای مافی فقط به اونایی که اطلاعات کاربریشون از چند ماه قبل بوده و الان با همون اطلاعات تو انجمن حضور دارن و از قبل شناخته شده اند قصد بازگشت اعتبار و تشکر داشته باشه که واقعا"دور از انصاف کار کرده!
ولی مطمئنن یه تصمیمی گرفته میشه که حق هیچ کابری تو این انجمن از بین نره...چون غیر این باشه باید به حال انجمن گریه کرد
 سپاس شده توسط alaedin ، MohamadGh
ولی خسته نباشید راستش خیلی ناراحتم ولی به نظر من درست نیست کههی به مدیران نق بزنید! من بزور رکورد زدم و در طول کمتر از یه ماه تونستم 150 تا ارسال کنم اون افرادی که با من آشنایی دارند می دونن برای من در این مدت این رقم زیادی هست!
فقط100 تا تا ویژه شدن فاصله داشتم همین طور 102 تا اعتبارم! ولی با تمام اینا ممنونم که بازم این انجمن رو بازگردانی کردید فقط اگه میشه وقت بیشتری بذارین ممنون میشم! در هر حال از اینکه خیلی زود انجمن رو درست کردید سپاس گزارم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط ipry ، Farshad0732
(92-5-28، 06:56 عصر)admin نوشته است:
(92-5-28، 01:05 عصر)POURIYA SADEGHI نوشته است: اقای مافی پیشنهاد دوستان...
همانگونه که در پیام خصوصی به برخی دوستان هم گفتم بنده و همکارانم در حد بضاعت و توان و وقت خود می توانیم در خدمت انجمن باشیم. واقعیت این است که باید ابتدا منظور خود را از مدیریت مشخص کنیم اغلب دسترسی های لازم که منظور شما از مدیریت است در اختیار ناظمان نیز هست و بسیاری موارد نیز (مانند تغییر نام کاربری) نیز جز قوانین و سیاست های کلی انجمن است که در صورت 24 ساعته آنلاین بودن مدیران نیز به آنها ترتیب اثری داده نمی شود.
در مورد بدشانسی (شانس یک بحث در موضوع احتمال از زیر مجموعه ی علم آمار است) هم باید عرض کنم و یک بار دیگر یادآوری کنم که کنسل شدن سرور بک آپ باعث شد که ما از بک آپ قدیمی استفاده کنیم و اگر چند روز زودتر این اتفاق افتاده بود ما آن سرور را کنسل نمی کردیم. ما در حال راه اندازی سرور بک آپ جدید بودیم که فقط یک الی سه روز به راه اندازی آن باقی مانده بود که اگر سه روز بعد این اتفاق می افتاد جدیدترین بک آپ روی سرور جدید قابل دسترس بود. این نکته را همکارم نیز در مطلبشان نوشته بودند اما برخی دوستان منظور بنده را از بدشانسی متوجه نشده اند و فکر می کنند من به طور کلی می گویم اینکه انجمن به چهار ماه قبل برگشته است بد شانسی است. از طرفی این اتفاق به ندرت می افتد و با اینکه پیوسته در طول سالها ممکن است هزینه ی سنگینی بابت بک آپ پرداخته شود اما این هزینه هر چند سال یک بار خود را نشان می دهد حال ما نیاز داشتیم آن اتفاقی که هر چند سال یک بار می افتد این هفته (فقط این یک هفته) نباشد اما این هفته همان بود.
امیدوارم با این توضیحات دوستان منظور بنده را از شانس متوجه شده باشند.

حرف شما کاملا منطقی !

6 صفحه پیشنهاد رسیدگی نشده ی تالار انتقادات و پیشنهادات چه !؟

این که دیگر از عهده ی ناظمین خارج است !

البته چه بهتر که همگی حذف شدند ...
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط Farshad0732
تا حالا ندیدم اعتبار زیاد سودی به حال فردی تو این انجمن داشته باشه. حتی کسب عنوان. چرا رو این موضوع حساسید همه.
بهتره از اینکه دوباره انجمن راه افتاد و دوباره دوستانی که میتونن حلال مشکلات ما باشند را میبینیم خوشحال باشیم.
بهتره به فکر جبران این 4 ماه باشیم ...
 سپاس شده توسط amir_vasfi ، Miss Azad ، amin19922a
(92-5-28، 09:03 عصر)ipry نوشته است:
(92-5-28، 08:43 عصر)aghbrooz نوشته است: وای چی شده دو هفته نبودم همه زحمت هام به باد رفت کاربر قدیمی شده بودم وقتی اینو دیدم دماقم سوخت به خدا

الان با این ارسال ها و تشکر ها و 5 اعتبار درست عین یه تازه وارد شدم ساعت های ورودمم کلا شده حدود 14 ساعت ! قبلا حدود 20 اعتبار یه هفته انلاینی ارسال بالا 450 بودم کاربر ویژه هم بودم همه چی بر باد رفت

ادم میخواد جیغ بزنه و خالی شه قیافم همین بود17ولی خوب شد که به اینجا نکشید20
با 450 تا راسال کاربر ویژه نمیشن که!
داداش میبخشی اشتباه لفظی بود منظورم کاربر قدیمی هستش
باید کاری کنم که
گذشتم جلوی آیندم زانو بزنه
 سپاس شده توسط ipry ، Miss Azad ، Farshad0732
توکل به خدا کنید.خودش کریمه.کمکتون می کنه.بالاخره منم ضرر دیدم بزور ۳۰۰ مطلب تو ۶ ماه زده بودم.بالاخره قانون نانوشته ی مدیرت سایت هست.ممکنه این بدشانسی بلا به دور فردا سر ۱بلاگرز بیفته.
من به هر نحو از مدیریت و بلاگرز حمایت می کنم.
از این به بعد حرف دلمو فریاد میزنم!!!
 سپاس شده توسط Miss Azad ، Farshad0732
تاپیک باز شد تا مباحث مهم تری مطرح شود . لطفا رعایت کنید .100
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط Miss Azad
ارسال های من خیلی کم شده....
حیف شد...
 Coming Soon - آیرو موزیک | IroMusic
Iro-Music.ir

رنک کاربران چی شد [تصویر:  251.gif]
 سپاس شده توسط Ali Bahadori ، رهنمافرد ، ipry ، Mohammadinia ، parsa123 ، بچه فضول ، Miss Azad ، Bahamin ، amin19922a
amc10 باز میگردد!!!
اعتبارم کم شده و درجم اومده پایین
بابت اتفاق هم متاسفم
بارسا ویدیو41
بزرگترین مرجع دانلود گل و کلیپ های بازیکنان بارسلونا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان