بک لینک

موضوع بسته شده است 
آیا وبلاگ های رزبلاگ میتونه به حد بالا برسه؟
98love.ir
برای خودم نیست. فک نکنید تبلیغات میکنم. قرار براش قالب ترجمه کنم. خواستم یه نمونه وب موفق معرفی کنم.
 سپاس شده توسط AMC10
(92-6-11، 08:51 عصر)ali13 نوشته است: تعداد امکانات مفید بلاگفا از تعداد انگشتان دست کمتره!!!
جدیدا هم که یه سری محدودیت ها روبه وجود آورده!
فکرشو بکنید،حتی آمــــــــــــارگیر نداره!!!!
میتونم بپرسم چرا پیشرفتش از همه بیشتره؟!

تنها جواب:

سایت اول ایران و قدیمی ترین و محبوب ترین(از نظر سال ساخت) در ایران
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط alaedin
(92-6-11، 08:06 عصر)0292 نوشته است: آره چرا نمیشه نیگاه کن 

http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F...e&p=bigtop

بــــــــایـــــــــد زحمت بکشی
قبل از هر چیز بگم این چند خطی که نوشتم برای طرفدارای رزبلاگ ارزش خوندن داره اونو کامل بخونید حتماً !

هر جا میری میگیم بازدی وبلاگ های رزبلاگ زیاد نمیشه میان این رو نشونمون میدن !!!!! بابا این وبلاگه کدستان خیلی وقته تاسیس شده و همش داره اختصاصیی مطلب میفرسته و با این وجود که اینقدر خستگی ناپذیر کار کرده و اینهمه مزان گذاشته هنوز بازدیدش اینقدر !!!! باور کنید اگر همین مطالب توی یکی از وبلاگ های بلاگفا بود الان رتبه ی الکساش زیر 500 بود !!!! در ضمن همین وبلاگ کدستان یه جورایی به فروم پشتیبانی خود رزبلاگ تبدیل شده و به همین دلیل رتبه الکساش بالا رفته !!! (دلیل دارم برا این حرفم: چون که این وبلاگ توی الکسا فقط توی ایران رتبش بالاست و توی کشور های دیگه مثل افغانستان و آمریکا و انگلیس و ... رتبش بالا نیست و این یعنی این که ورودی گوگل زادی نداره و بیشتر کاربرانش به صورت مستقیم واردش میشن !!!!!)
در ضمن اصلاً شما از کجا میدوندید؟شاید اصلاً این وبلاگ کدستان مال یکی از مدیران رزبلاگ باشه که اینقدر خستگی ناپذیر داره کار میکنه !!!! به نظر شما این آغا اگر یه وبمستر حرفه ای بود نمیومد پیش خودش بگه که من چرا وقت خودم رو توی یک وبلاگدهی تلف کنم !! و به جای اون بهتره برم خودم یک هسات بخرم و یک سایت بزنم و اینقدر براش زحمت میکشم. پس من نتیجه میگیرم وبلاگ کدستان مال خود مدیران رزبلاگه !!!
آیا رزبلاگ وبلاگ پربازدید دیگری ندارد که ما هرجا میریم اینو معرفی می کنید؟؟ (داره ها ولی فعلاً گم شده :دی)

در آخر به نظر من بیشترین جای پیشرفت را وبلاگ های بلاگفا و پرشین بلاگ دارند.

یا علی مدد.

(92-6-11، 08:53 عصر)alamto2012 نوشته است:
(92-6-11، 08:51 عصر)ali13 نوشته است: تعداد امکانات مفید بلاگفا از تعداد انگشتان دست کمتره!!!

تنها جواب:

سایت اول ایران و قدیمی ترین و محبوب ترین(از نظر سال ساخت) در ایران

مجتبی جان یکم دقت کن !!!! پرشین بلاگ قدیمی ترین هست ! قدمت پرشین بلاگ 11 سال هست ولی بلاگفا 9 سال.
براتون یه جدولی دیگه آوردم
http://www.blogskin.ir/jadval-bloghelp.jpg
اینو ببینید
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

اصلاً وبلاگ باید اینطوری باشه !!!
اولین وبلاگدهی جهان بلاگر هست که محبوب ترین هم هست توی جهان و زیر نظر گوگل هم کار میکنه ولی متاسفانه فکر کنم 5 سال پیش توی ایران فیلر شد(قبل از فیلتر شدن محبوب ترین سرویس توی ایران م بلاگر بود در حالی که در کنار بلاگر پرشین بلاگ و بلاگفا هم وجود داشتند).
حال بگذریم امکانات بلاگر با وجود اینهمه طرفدار از سرتاسر جهان ! فقط در حد پرشین بلاگ و بلاگفا هست(حتی شاید کمتر).باورتون میشه بلاگر فکر کنم اگر اشتباه نکنم فق حدود 10تا قالب بسیار ساده (دو ستونه) داره و کاربرانش فقط میتونند از همین 10تا قالب استفاده کنند.
ولی چرا باز این بلاگر توی جهان از همه محبوبتره؟!!
آیا وبلاگدهی هایی با امکانات بیشتر در سطح جهان وجود ندارد؟ پس چرا کاربران سراغ اونها نمیرن؟

(92-6-11، 09:16 عصر)ali13 نوشته است: براتون یه جدولی دیگه آوردم
http://www.blogskin.ir/jadval-bloghelp.jpg
اینو ببینید

من دو سال پیش این جدول رو دیدم(وقتی که طراحی شد) !!!! یعنی شما فکر می کنید هنوز وبلاگنویسی هست که این جدول رو ندیده باشد؟
نمیدونم..شاید...
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

یعنی من الان یه سایت ورزشی پر از مطالب مهم و بسیار خوب تولید کنم در عرض یکسال رتبه اش 4 رقمی میشه یا نه؟
بارسا ویدیو41
بزرگترین مرجع دانلود گل و کلیپ های بازیکنان بارسلونا
بله میشه. رزبلاگ هم خوبه. وبلاگی که بالا گذاشتم رو نگاه کنید. کدستان کیه. وبلاگ هایی در رزبلاگ دیدم که چند برابر کدستان بازدید و محبوبیت دارند.
به هر حال در هر سرویسی که باشید پشتکار داشته باشید موفق میشید ...
 سپاس شده توسط alaedin ، AMC10
اگرهروز آپش کنی چرا که نه؟
اگه واقعا وبلاگنویسی بلد باشی میشه

سپاس شده توسط AMC10
آقا من هر روز چند بار اپ می کنم چرا بازدیدم کمه
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان