بک لینک

موضوع بسته شده است 
ليست امكانات رزبلاگ
(90-9-4، 11:26 عصر)karbar98 نوشته است: انشالا زحماتشون نتیجه بده.

انشالله
راستی می خواستم بدونم آیا درسته که بلاگفا حدودا ماهیانه 10 ملیون درامد داره؟
 سپاس شده توسط 00jalal00
شایعه که زیاد هست , من هم مانند شما از میزان در امد بلاگفا خبر ندارم. به هر حال حدود 70 درصد درامد هر سایتی برای هزینه های ان سایت مصرف می شود.
 سپاس شده توسط 00jalal00
هفتاد درصد؟
وای بعد این همه سال زحمت و این همه هزینه چیزی نمی مونه برای بنده خدا!
 سپاس شده توسط 00jalal00
حالا 70 درصد هم نباشه , بالای 50 درصد هست.
 سپاس شده توسط 00jalal00
(90-9-4، 10:20 عصر)karbar98 نوشته است: درسته , اکثر وبلاگ نویس های اماتور رزبلاگ رو بخاطر ان انجمن های ساده و بچه بازی تجیح می دهند. ولی اگر از یک حرفه ای بپرسید phpbb یعنی چی , ان متوجه می شوید.

--------------------

در مورد قالب , جدیدا قرار هست به کمک بنده و چند طراح دیگر , قالب های قدیمی غیر استاندارد حذف شوند و به جای ان ها حدود 50 قالب حرفه ای و ترجمه شده جای ان ها قرار گیرد.

-------------------

پنل هم در جریان هستید که قرار هست بزودی عوض شود و مطابق با استاندارد های جهانی طراحی شود.

-------------------

باز هم از دوستان که انتقاد های خود در جهت رفع مشکلات ثامن بلاگ مطرح نموده اند , تشکر می کنم.

جا داره از گروه ثامن بلاگ هم که برای وبلاگ نویسان بدون هیچ انتظاری زحمت می کشند , تشکر کنم.
درست میگی اگرمنم جایی الان شما مدیربودم این حرف رومیزدم ودیگران روآماتور فرض میکردم.واقعافرهنگ هم چیزخوبیه تابه حال شده بنده بیام به پست های ثامن بلاگ وعیب بگیرم درصورتی که پرازمشکلاته.این انجمنم باپارتی میچرخه.هرکی مدیره میادبه دیگران متلک بارمیکنه...اگرم منظورت منم اماتور دروبلاگ نویسی وبرنامه نویسی ده تای امثال مثل شما تجربه دارم وشکست.
حالا یک مدیری شدی فکرکردی خیلی چیزبارته.بعدشم انجمن های phpخودمم بهترازشمامیدونم که امکاناتش بیشتره .گفتم رزبلاگ جایی پیشرفت داره وهیچ ایرادی ازثامن بلاگ نگرفته بودم.ووقتم رو باارزش ترازاین میدونم که بیام به انجمنی که مدیران ثامن بلاگ میچرخوننش وازدیگرسیستم هاایرادمیگرن.بزارم
واقعاحیف وقتی که اینجاگذاشتم جهت توضیح حالا هم حتما میایدمیگین که ثامن بلاگ اینطورواون طوره...آماتورم اگرمن بودم بایدبگم خودتون تشریف داریدکه بالغات کاملا بچه بازانه وپیش پاافتاده سعی درپنهان کاری داریداون موقع که من اولین سایت های ایرانی رواداره میکردم هنوز مدیرثامن بلاگ یک بچه بود.{خودتون خواستیدکه جوابتون به این طریق داده بشه هیچ عبارت بدی هم گفته نشده که پست روحذف کنید.بازم مثل همیشه{{{ ناشیانه وناشناخته تصمیم بگیرید.}}} همچین گفت ثامن بلاگ انگارچیهDodgyمن بامدیرانی گنده ترازاین سرویس های وبلاگدهی کیلویی صحبت کردم اما تابه حال این جوربچه گانه پاسخی دریافت نکرده بودم.جای تاسف داره.دیگه هم وقتم رواینجاصرف نمیکنم همین جواب برای تمام پستهای که دادیدوچه خواهیددادبسته .موفق باشید.بااین بلاگتون

سپاس شده توسط 00jalal00 ، only
به نظر من در این تایپک بحث از حالت حرفه ای خارج شده و بیشتر به دعواهای بچه گانه می مونه و البته کسانی این دعوای بچگانه رو شروع کردن بیشتر مقصرن.
عرض اصلی من این بود , انجمن هایی که رزبلاگ و دیگر سرویس ها مانند بلاگ وب می دهند , دارایی مدیرتی ساده هستند و به دلیل اینکه امکانات مرتب هستند , اماتور ها ترجیح می دهند با ان ها کار کنند.

ولی انجمن ساز ها مانند انجمن وبلاگ ها نیستند و مثلا برای ساخت یک موضوع باید تعدادی مراحل را انجام داد , برای همین وبلاگ نویس ها نمی توانند با ان ها بخوبی کار کنند.

شما از یک نفر که اشنایی بالای 90 درصد از phpbb بخواهید امکانات phpbb را برای شما بگویید , ان وقت می توانید مقایسه کنید.

راستی اگر شما مدیر اولین سایت بزرگ ایرانی بودید , پس حداقل کمی لحن صحبت کردن خود را درست کنید , چون شایسه یک مدیر بزرگی همچون شما نیست !!
بازهم انتقادات نابجا از رزبلاگ
بازهم اشتباهات بسيار زياد
با سلام به همه ي دوستان گلم بعد ازز مدتها غيبت برگشتم
با چند خبر
اول از همه بزار اين رو بگم
جناب كاربر98 عزيز
من با تمام سيستم هاي انجمن ساز ماز كرده ام
اي كاش زماني كه از پنل ماي بي بي ويبولتين و پي اچ پي بي بي استفاده ميكردم عكس ميگرفتم
خداوكيلي اولا از پنل پي اچ پي بي بي خندم اومد كه ايا اين يه سيستم به قول خودشون پيشرفتست؟
خداي من چطور به پي اچ پي بي بي ميگوييد پيشرفته؟ من خودم توي انجمن هاي بزرگ زيادي بودم كاره اي نبودم اما بلاخره چيزي در چنته دارم
اگر بحث در مورد امكانات هست بگوييد بهبينم كدام امكان رو پي اچ بي بي داره كه ماي بي بي نداره ؟ بحث رو سمت ويبولتين نميبرم كه واقعا پي اچ بي بي در برابر وي بي حرفي براي گفتند نداشته ندارد و نخواهد داشت
اما
از نظر رابط گرافيكي ما بي بي از پي اچ بي بي بهتر است
از نظر امكانات ما بي بي از پي اچ بي بي سرتر است
از هر لحاظ قويتره اخه كدوم انجمن بزرگ ايران با پي اچ بي بي هستش؟ اصلا اگر خوب هست چرا براي مثال ميهن دانلود پي اچ بي بي نشد انجمنش؟ به قول شما حتما اماتورن!
چرا اصلا همين انجمن ماي بي بي هستش؟ چون جناب اقاي ادمين اماتور هستش!! ربتي به رزبلاگ يا غير رزبلاگ نداره
شما بلاگ وب رو با رزبلاگ مقايسه ميكنيد؟
بلاگ وب چز كپي برداري چيز ديگري بلد نيست انجمنش هم از روي رزبلاگ كپي شده
ديگه چيزي نگي بهتره
و اما خبرهاي جديد رزبلاگ
امكان انتقال مطالب كامل از ميهن بلاگ يعني مطالب + ادامه مطالب به وسيله ي بكاپ تهيشه شده از ميهن بلاگ جالبه نه؟
دم تغيير اواتار پيشفرض كاربران!!
با قدرتمند ترین سرور ها در خدمت شما هستیم
تیک وب از دوستان خوب و قابل احترام ماست

سلام

بحث ما سر امکانات انجمن های رزبلاگ با phpbb بود , نه ان انجمن سازی هایی که شما گفتید. وگرنه phpbb مثلا در مقایسه با mybb خیلی ناجور هست و من این رو قبول دارم. عرض اصلی من این بود که نباید امکانات انجمن های وبلاگ را با انجمن ساز های سایت ها مقایسه کرد.

در مورد امکان جدید هم باید بگم , در حال حاظر ثامن بلاگ امکان انتقال مطالب از تمام سرویس ها مانند بلاگر , وردپرس و سیستم های ایرانی و ... را دارا هست که فکر نکنم در هیچ سرویسی وجود داشته باشد.

در کل باید بگم این رقابت ها باعث می شود سرویس های ما قوی شوند و بتواند در اینده در هر لحاظ در مقابل سیستم هایی مانند وردپرس و ... رقابت کنند و اینکه شما از ثامن بلاگ و من از رزبلاگ انتقاد می کنم , جای خوشحالی دارد.

با احترام
 سپاس شده توسط 00jalal00
به نظر من وردپرس خیلی چیز جدیدی نداره فقط امنیت وکلاس داره.رزبلاگ دیر بالا میاد و مدیراش باید یک فکری به حالش کنند.من ثامن بلاگ رو خیلی دوست دارم.
 سپاس شده توسط 00jalal00
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان