بک لینک

موضوع بسته شده است 
ایجاد انجمن برای وبلاگ
سلام بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه برای وبلاگ بلاگفا انجمن زد ؟
مثلآ میشه یه جای دیگه یه انجمن بسازیم ولینکشو بزاریم تو وبلاگ خودمون؟یه جای که انجمنش مجانی باشه!
می تونید یه انجمن در فیس بوک به نام وبلاگتون درست کنید و لینک اون انجمن رو در وبلاگتون تبلیغ کنید، بنده هم برای وبلاگم این کار رو کردم.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
میتونید تو رزبلاگ هم یه انجمن بسازید و لینک کوتاه شده اش رو توی وبلاگ بلاگفا قرار بدید!
همون طور که میدونید تو رزبلاگ میشه وبلاگ رو غیر فعال کرد و فقط از انجمن استفاده کرد!
ایام به کام
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

سپاس شده توسط پویا ناجی ، DV7
اونوقت میشه بدونه اینکه وارد وبلاگ رز بلاگ بشن ثبت نام کنن؟
(92-8-23، 11:52 عصر)alfa13 نوشته است: اونوقت میشه بدونه اینکه وارد وبلاگ رز بلاگ بشن ثبت نام کنن؟

خیر,در هر صورت باید وارد وبلاگ رزبلاگ بشوند.
میتونید یک صفحه در وبلاگتون توی بلاگفا درست کنید به اسم forum و بعد اون با آیفریم به انجمن توی رزبلگ وصل کنید ولی اینم فقط دکوریه و هیچ فایده ای ندارند.
در ضمن این موضوع هزاربار توی انجمن بحث شده چرا سرچ نمی کنید؟
یا علی مدد
 سپاس شده توسط پویا ناجی ، DV7
می تونید از takbb.com استفاده کنید انجمن ساز تحت مای بی بی فقط پوسته مای بی بی نمی گیره و پوسته های خودشو داره!

میتونی یه هاست بگیری رایگان بودن یا نبودنش فرق نمیکنه بعد توش یه انجمن ساز نصب کنی اگه هم بلد نیستی دوستان میتونن کمک کنن!
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
 سپاس شده توسط DV7
دوست خوبم آقای trackfa
این هاست های رایگان حتمأ یه مشکل و ایراداتی به همراه دارند که رایگان عرضه می شوند، به نظرم بهتر است که ایشان یک هاست با حجم کم تهیه نمایند.
با سپاس فراوان...
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
من نگفتم حتما رایگان بگیره اگه خوندید گفتم رایگان یا پولی بودن فرقی نمیکنه البته ربط به استفاده ی ایشون داره!
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
بهترین کار اینه که ایشون برن یه هاست 50مگابایتی بگیرن (قیمتش از 30 تومان بیشتر نمیشه) ، و بعد با خیال راحت انجمن ساز خودشون رو نصب کنن !
موفق باشید.

...::: یاعلی :::...
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان