بک لینک

موضوع بسته شده است 
ممنوعیت تبلیغات توی این سرویس هم وجود داره یا نه؟
ممنوعیت تبلیغات توی این سرویس هم وجود داره یا نه؟
جدیدا پرشین بلاگ اخطاریه رو مبنی بر تبلیغات پاپ آپ قرار داده ولی تبلیغات دیگر خیر
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط y235 ، darabi73
به گفته " یاور دروگر " تمامی تبلیغات در پرشین بلاگ آزاده ...
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
 سپاس شده توسط y235 ، darabi73 ، samankhosravi
(92-11-6، 08:17 عصر)beckham نوشته است: به گفته " یاور دروگر " تمامی تبلیغات در پرشین بلاگ آزاده ...

شما جدیدا به پنل مدیریتی وبلاگ های پرشین بلاگ رفتید؟؟؟ Undecided
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط darabi73
بله تبلیغات پاپ آپ ممنوع هست و به من هم یک اخطار جهت استفاده از پاپ آپ دادند . فعلا من برداشتم تا آب از آسیاب بیفته
به زودی...
 سپاس شده توسط y235 ، darabi73
سلام دوست عزیز... تبلیغات پاپ آپ که حرفش رو اصلا نزنید...  قرار دادن بنر تبلیغاتی هم خلاف قوانین پرشین بلاگ هست... مدیران پرشین بلاگ که وقت ندارن تک تک وبلاگ هارو بررسی کنن واسه همین عمدتا وبلاگ های با بازدید بالا که براشون مشخص تره برخورد و مسدود میکنن... با منم این برخورد شده که دارم میگم...

موفق باشید
(92-11-7، 11:19 عصر)Sina_Hp نوشته است: سلام دوست عزیز... تبلیغات پاپ آپ که حرفش رو اصلا نزنید...  قرار دادن بنر تبلیغاتی هم خلاف قوانین پرشین بلاگ هست... مدیران پرشین بلاگ که وقت ندارن تک تک وبلاگ هارو بررسی کنن واسه همین عمدتا وبلاگ های با بازدید بالا که براشون مشخص تره برخورد و مسدود میکنن... با منم این برخورد شده که دارم میگم...

موفق باشید
من تا حالا یکی تو بلاگفا یکی تو پ.ب دیدم که تبلیغات ممنوعه
آخه میدونی... تقصیر خودمونم هست... وبلاگ برای استفاده شخصیه نه تجاری... نباید از پرشین بلاگ و بلاگفا و یا... ناراحت بود
(92-11-9، 11:27 صبح)Sina_Hp نوشته است:
آخه میدونی... تقصیر خودمونم هست... وبلاگ برای استفاده شخصیه نه تجاری... نباید از پرشین بلاگ و بلاگفا و یا... ناراحت بود
پس چرا سرویس های خارجی اینطوری عمل نمی کنن؟
ولی خوب این به ضرر پرشین بلاگ نیست که وبلاگ های با آمار بالا رو حذف می کنه؟
پاکی و راستی / نیستی و ردا
http://7fun.ir/
سیاست و امکانات مدیران سرویسهای وبلاگدهی ایرانی با خارجی متفاوته دوست عزیز...

قطعا به ضررشه و تاثیر مستقیم در الکسای پرشین بلاگ میزاره... ولی وقتی داریم مفتی از امکاناتش استفاده میکنیم این محدودیت هارو هم باید بپذیریم... هرچند که بهتر بود این سخت گیری های چند ماهه ی اخیر از اول هم وجود داشت که آدم بتونه تصمیم بهتری بگیره! امروز هم در پنل اخطاری دادن مبنی بر اینکه اگه لینک بدید به فروشگاه های اینترنتی وبلاگتون بطور کامل حذف میشه!
 سپاس شده توسط virangar65
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان