بک لینک

موضوع بسته شده است 
چه جوری Source page وبلاگ رو قفل کنم ؟
سلام دوستان
خسته نباشبد

من میخوام  Source page وبلاگم رو قفل کنم تا کسی نتونه قالبم رو کپی کنه
لطفا اگه بلد هستید کمکم کنید . یه دنیا ممنون میشم

این برنامه رو هم دانلود کردم . ولی نتونستم باهاش کار کنم
---------------------------------------------------------------------
Encrypt HTML pro
به علت رعایت نکردن حق کپی رایت و استفاده غیر قانونی از کدهای نوشته شده برای صفحات وب، بسیاری از افراد نگران به سرقت رفتن کد های صفحات وب خود می باشند. در بسیاری مواقع کد های HTML صفحات وب، به راحتی و تنها با یک راست کلیک و انتخاب گزینه View Page Source در دسترس همگان خواهد بود.
Encrypt HTML Pro نرم افزاری است که سورس کدهای HTML را رمزگذاری کرده و از کدهایی که شما برای صفحات وب خود نوشته اید محافظت می کند که این می تواند نگرانی شما را در رابطه با نمایش سورس کد صفحات وب و استفاده افراد دیگر از آن ها، کاهش دهد. در واقع این برنامه مفید می تواند از کدهای Html ,htm , ASP ,ASPX  ,PHP ,Java  ,Java Script ,VBscript، فایل های متنی، JavaScript js و css و همچنین لینک ها و تصاویر موجود در سایت شما که ممکن است برای دستیابی به آن ها هزینه و وقت زیادی را صرف نموده باشید، به طور مطلوبی محافظت کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Encrypt HTML Pro :
- رمزگذاری کد سورس HTML با الگوریتم رمزنگاری قوی
- جلوگیری از نمایش کدهای HTML، JavaScript، VBScript
- محافظت از لینک ها، متن و تصاویر در مقابل استفاده های ناخواسته
- جلوگیری از Spam Robots برای استخراج آدرس های ایمیل از صفحات وب
- جلوگیری از ذخیره سازی و دانلود کل سایت
- غیر فعال کردن اقدام به راست کلیک ماوس
- غیر فعال کردن امکان انتخاب متن های سایت
- غیر فعال کردن امکان نمایش صفحه در حالت آفلاین Off Line
- امکان باز گرداندن کد ها به نقطه خاصی که در آن URL ها بررسی شده ان
این نرم افزار یه کم پیچیده هست می تونید از کد های نوشته شده استفاده کنید یه سرچ می خواد "قفل ctrl+u "
من بهتون redtools.ir رو بهتون معرفی میکنم
.::موفق باشید::.
!
 سپاس شده توسط behnam_zolfi ، danialz
(92-12-6، 07:55 عصر)Black_Heart نوشته است: این نرم افزار یه کم پیچیده هست می تونید از کد های نوشته شده استفاده کنید یه سرچ می خواد "قفل ctrl+u "
مرسی داداش مرامتو عشق است . بهت اعتبار دادم . امیدوارم تونسته باشم یه کمی از لطفتو جبران کرده باشم

(92-12-6، 10:17 عصر)behnam_zolfi نوشته است:
(92-12-6، 07:55 عصر)Black_Heart نوشته است: این نرم افزار یه کم پیچیده هست می تونید از کد های نوشته شده استفاده کنید یه سرچ می خواد "قفل ctrl+u "
مرسی داداش مرامتو عشق است . بهت اعتبار دادم . امیدوارم تونسته باشم یه کمی از لطفتو جبران کرده باشم
رفتم به اون سایتی که دادی . یه کد دانلود کردم گزاشتم تو وبلاگ . فقط با این کار تونستم ctrl+u رو قفل کنم. ولی وقتی با فایرفاکس این مراحل رو دنبال میکنم  tools>web developer>page source  به راحتی میتونم به کد قالب وبلاگ دسترسی داشته باشم . به هر حال ممنون
هیچ کدی وجود ندارد که تمامی راه ها را ببندد ، در هر حال با این کد ها تنها می توانید جلوی افراد مبتدی را بگیرید.
 سپاس شده توسط behnam_zolfi ، شاهرخ ، Farshad0732 ، mmsh ، Mr.AliReza ، barati
حتی اگه ctrl+u یا راست کلیک هم ببندند.مثلا من میتونم باز ببینم.چون روش های دیگه داره.

وقتی یه سایت را داشتم قالبشا ریپ میزدم قالبش وقتی ویو سورس را میزدی میاورد ولی صفحه سفید بود.

این کار میشه ولی قالب باید به کلی تغییر کنه(شکل نه)منظورم کده

مُرد !
 سپاس شده توسط barati
با این کد ها سایت خودتون رو سنگین نکنید...
هر کاری هم بکنی با خاموش کردن جاوا اسکریپت از کار میفته - یه نرم افزار نوشتم تو یه ثانیه سورس صفحه رو در میاره هر چند مدیر سایت همه ی راه ها رو بسته باشه!
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
 سپاس شده توسط beggar-love ، Farshad0732 ، Makaveli ، پویا ناجی ، pouya.raie ، mmsh ، دانیال اکبری ، barati
نمیشه جلوی افراد حرفه ای روگرفت اندازه تار های موهات راه هست
!
همونطور که دوستان فرمودن در وبلاگ ها چون برنامه به صورت جاوا می باشند، با خاموش کردن جاوا اسکریپت در مرورگر، باعث از کار افتادن کد در وبلاگ می شود. اما به نظر من با این اوصاف باز استفاده کردن از چنین کدهایی خالی از لطف نیست، زیرا اگر به طور مثال وبلاگی در روز مطالبش ۱۰ بار کپی می شود، با وجود چنین کدهایی و استفاده از آن می توان تعداد کپی را در روز به ۱ رساند (آن ۱ بار را هیچ کار نمی شود کرد)
در کل نمی توان تمام راه ها را بست، اما می توان راه کپی کردن را برای دیگران دشوار نمود...
یا علی
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
دوست عزیز به نظر من وقتی هزاران راه برای این کار وحود داره بهترین کار اینه که کلا بیخیال بشی چون فقط حجم سایت و یا وبلاگت بالا میره و در نهایت هیچ کاره مفیدی نکردی.
به نظرم به جای این کار به بقیه نقاط ضعف کارت برس
مرجع تخصصی سانترال
http://ict3.com
هر کاری بکنید بازم میشه سورس رو دید
اگر php بود میشد یه کارایی کرد ولی چون قالب هست نمیشه کاریش کرد

چون وقتی کاربر داره قالب رو درست میبینه یعنی شما هر چه قدرم اینکد کرده باشی کاربر داره دیکد شده میبینه و از همون راه هم سورس رو میبینه

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان