بک لینک

موضوع بسته شده است 
رزبلاگ یکی از 50 سایت پربیننده ایران
رتبه الکسا

بدون شرح!

[تصویر:  rox.jpg]
 سپاس شده توسط hassanzadeh
خوب میهن بلاگ 4 و بلاگفا 3 و یاهو 2 و گوگل 1 ولی قبلا بلاگفا اول بود و میهن بلاگ دوم . راستی رهنما جان میشه بگی چرا گوگل و یاهو اومدن تو لیست البته میدونم که همیشه این دوتا بازدیدشون بیشتر بود ولی هیچوقت اینجوری نمیشد
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط hassanzadeh ، intivyneD
اول اینکه چرا من رو مخاطب قرار می دی Messi جان!

دوم اینکه شاید بخاطر اینه که جستجوی فارسی توشون می کنند (گوگل فارسی هم هست) و این از طرف ایران هم طرفدار های بالایی داره.
جواب آقای مسی:
رتبه بندی السکا بر اساس تعداد بازدیدکننده هایی است که با آی پی ایرانی از یک سایت بازدید می کنند. مثلا گوگل علی رغم اینکه ملیت آمریکایی دارد ولی چون بیشترین بازدید آی پی ایرانی را داشته است در رتبه اول سایتهای کشور ایران قرار گرفته است. امیدوارم تونسته باشم منظورمو بیان کنم.
(90-12-15، 07:49 صبح)rahnamafard نوشته است: اول اینکه چرا من رو مخاطب قرار می دی Messi جان!

دوم اینکه شاید بخاطر اینه که جستجوی فارسی توشون می کنند (گوگل فارسی هم هست) و این از طرف ایران هم طرفدار های بالایی داره.

خوب شما مدیر هستی . Big GrinBig GrinBig Grin
(90-12-15، 03:26 عصر)ahmad-ahmad نوشته است: جواب آقای مسی:
رتبه بندی السکا بر اساس تعداد بازدیدکننده هایی است که با آی پی ایرانی از یک سایت بازدید می کنند. مثلا گوگل علی رغم اینکه ملیت آمریکایی دارد ولی چون بیشترین بازدید آی پی ایرانی را داشته است در رتبه اول سایتهای کشور ایران قرار گرفته است. امیدوارم تونسته باشم منظورمو بیان کنم.

خوب مگه قبلا آی پی ایرانی ها واسه آمریکا بود که بلاگفا اول میشد .

الکسا چیزی که به جز آی پی و تعداد بازدید کننده مهمه رو هنوز مخفی کرده شاید واسه اینکه اگه میگفت ایرانی ها هم یه الکسا می ساختن . ببخشید اینو میگم ولی خیلی از سایت های خدمات دهی انلاین خارجی توسط ایرانی ها .... میشه و به نام خودشون ثبت میکنن . نمیدونم چرا ما اینجوری شدیم . شاید شاید قضیه برعکسه و اونا این کارو میکنن HuhHuhHuh
پس از گذشت 6 روز رتبه از 46 به 44 تغییر کرد

ببخشید ولی فک کنم چند روزی هست منتظر افزایش رتبه هستی . البته الکسا بر اساس تعداد بازدید این کارو کرده ولی واسه رز بلاگی ها که شدن رز سایتی چرا رتبه در نظر نمیگیره . خوب شما که همه ی ایران رو خبر کردی که رز بلاگ شده رز سایت خوب این خبر رو به الکسا هم بده . اگه بفهمه شاید معذرت خواهی کنه واسه کوتاهی در کارش . .
لطفا دیگه اینقدر شدید نسبت به این موضوع جبهه نگیرید! خوب حالا مدیریت اینطور خواسته. ما نظرمون رو می گیم. خواستن خواستن ، نخواسن هم نخواستن ...
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad ، alaedin ، xnet ، mnk ، WorldTheme
پس از گذشت 9 روز رزبلاگ به رتبه 39 رسید
و همچنان با سرعت در حال پیشرفت....
اگه همینجوری پیش بره میاد جزو 10 تا . اتفاق جالب اینه که بلاگفا از 140 جهان شده 193
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان