بک لینک

نظرسنجی: انجمن سئو؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بلی
93.75%
15 93.75%
خیر
6.25%
1 6.25%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
انجمن سئو
وقت بخیر
دوستان ایا با راه اندازی انجمن سئو موافق هستید یا خیر ؟
با تشکر
 سپاس شده توسط miladgraph ، soroush ، Bahamin ، Mohammadinia ، AmirRezaei ، y235 ، g.saeed ، E-Beshkani ، Farshad0732
سلام بنده با انجمن امنیت موافق هستم

سو هم خوبه
 سپاس شده توسط miladgraph ، soroush ، Bahamin ، Mohammadinia ، AmirRezaei ، y235 ، i LDA ، g.saeed ، Farshad0732 ، mohammad1
اگه برای آموزش باشه که خیلی هم خوبه هم میشه مرجعی برای آموزش وهم برطرف کردن مشکل دیگران
 سپاس شده توسط miladgraph ، soroush
(94-1-28، 12:09 صبح)Hack!ng نوشته است: سلام بنده با انجمن امنیت موافق هستم

سو هم خوبه

سلام میلاد جان
اتفاقا در مورد انجمن امنیت هم با کادر مدیریت یه بحثی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که چون انجمن مربوط به وبلاگ نویسی هست و سنخیت خاصی با امنیت نداره بهتره که این انجمن ایجاد نشه چون اولا رسالت اصلی انجمن از بین میره و کم کم کشیده میشه به بحث های اضافی دوما انجمن های تخصصی زیادی در این رابطه موجوده
(94-1-28، 12:21 صبح)miladgraph نوشته است:
(94-1-28، 12:09 صبح)Hack!ng نوشته است: به این نتیجه رسیدیم که چون انجمن مربوط به وبلاگ نویسی هست و سنخیت خاصی با امنیت نداره بهتره که این انجمن ایجاد نشه

عزیز درسته وبلاگ نویسی هست

وقتی امنیت نباشه شما میتونی وبلاگ تو حفظ کنی یا پا بر جا نگه داری؟
 سپاس شده توسط Bahamin ، miladgraph ، Mohammadinia ، i LDA ، g.saeed ، Farshad0732
(94-1-28، 12:27 صبح)Hack!ng نوشته است:
(94-1-28، 12:09 صبح)Hack!ng نوشته است: به این نتیجه رسیدیم که چون انجمن مربوط به وبلاگ نویسی هست و سنخیت خاصی با امنیت نداره بهتره که این انجمن ایجاد نشه

درسته میلاد جان
ولی میشه تایپیک های آموزشی هک و امینت رو تو بخش های دیگه ایجاد کرد مثله سوال و جواب تا دیگران استفاده کنن
ما مخالف این نیستیم که هیچ بحثی در مورد هک و امینت نشه میگیم فعلا با ایجاد چنین بخشی با توجه به دلایلی که برات آوردم مخالفیم
 سپاس شده توسط Hack!ng ، i LDA ، g.saeed ، Farshad0732
 راستش از نظر من میشه اموزش های سیو رو در قسمت  اموزش ارسال کرد
و فکر میکنم واجب تر از اون قسمت بازارچه هست 
بله به نظر من وجود تالار سئو یک امر ضروری می‌باشد و بنده هم سعی خواهم کرد در پگاهانی که در پیش داریم با ادامه‌ی تاپیک‌های آموزش سئو قدمی در راستای پربار نمودن این تالار بردارم.
 سپاس شده توسط miladgraph ، Bahamin ، soroush ، Farshad0732 ، jki
(94-1-28، 12:34 صبح)miladgraph نوشته است:
(94-1-28، 12:27 صبح)Hack!ng نوشته است:

درسته میلاد جان
ولی میشه تایپیک های آموزشی هک و امینت رو تو بخش های دیگه ایجاد کرد مثله سوال و جواب تا دیگران استفاده کنن
ما مخالف این نیستیم که هیچ بحثی در مورد هک و امینت نشه میگیم فعلا با ایجاد چنین بخشی با توجه به دلایلی که برات آوردم مخالفیم

انجمن امنیت در این جا بزنی یکم نا مربوطه اما اگه انجمن امنیت در وبلاگ نویسی بزنیم خوب نیست؟
هر پستی تو جای درست خود قرار میگیره اینطوری نباشه یکی از تاپیک ها تو وردپرس یکی تو سوال و جواب و... کلا هرج و مرج هست دیگه!
باید کاری کنم که
گذشتم جلوی آیندم زانو بزنه
 سپاس شده توسط E-Beshkani
بله ، منم موافقم چون کاربران هر اموزشی یا سوالی داشتند اونجا بیان کنند. به نظر من یه چیز ضروری هست.
....

سپاس شده توسط soroush
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان