بک لینک

موضوع بسته شده است 
اسکرپیت های بی معنی
الان داشتم به این فکر میکردم که واقعا هدف وبلاگ نویسا از گذاشتن این امکانات به ظاهر جالب اما مضخرف مانند بارش برف و ... در وبلاگ چیه؟آزار دارند؟آخه خودتون میدونید که آدم وقتی داره حتی یه عکس هم نگا میکنه تو اینترنت،کلی از فضایی که خریداری کرده کم میشه؛حالا اینا رو که نگو.
آیا این کدها واقعا باعث زیبایی وبلاگ میشن یا زشت شدن اون؟کم سرعت شدن اون؟پراکنده کردن مخاطبان؟آزار مخاطبان؟
نظراتتون رو بگید.فواید و مضرات
 سپاس شده توسط Browning ، rezaft ، WorldTheme ، shaho ، mnk ، prince ، mohammad1 ، Mr.Navid
وقتی میری تو سایت هایی که ابزار وبلاگنویسی دارند اولین چیزی که پیشنها اون سایت ها هست بارش برفه . خوب کاربران تازه وارد گول تبلیغات این سایت ها رو میخورند . من چند روز پیش یکی بهم گفت بیا تبادل لینک کنیم ولی نمیدونست چطوری . بعد گفتم شما شرایط مورد نظر رو ندارید . بهم گفت چه شرایطی . گفتم پیج رنک . گفت پیج رنک چیه . شما اول بگو چی هست من یجوری جورش میکنم . خوب وقتی وبلاگنویسان اطلاعی از این چیزا ندارن ازشون نباید انتظار داشت تو وبشون بارش برف و بارون رو شاهد نباشیم .
راستی فضایی که خریدید چیه دیگه .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط rezaft ، prince
منظورشان حجم اینترنت بود
تصویر توسط ناظم حذف شد.
تنها استفاده از " متن " در امضا مجاز می باشد.
بابا همین adsl های خودمونه.وجدانا گفت جورش میکنم؟ایول چرا سرکارش نذاشتی یه دوسته تومنی حروم کنه؟(شوخی کردم نکنی هاااااا!)
ولی واقعا به قول کاربر98 باید برای وبلاگنویسی فرهنگ سازی بشه.آخه که چی مثلا برف بباره تو وبلاگ؟
نمونه ی دیگه:میری توی یه وبلاگ می بینی یه رشته ی قطاری به طول 10354635412465 متر به پایین صف کشیده از عکس های مضخرف.به این وبلاگ برید:http://eelm20.blogfa.com/ قسمت سمت چپ رو داشته باشید یه پایین!
یا همین تصاویر زیبا ساز وبلاگ!

ببینم به جز مسی کسی نیست این موضوع رو گسترش بده؟
adsl ما نا محدود هست . خوب مدیران وبلاگ ها این جور چیزا رو دوست دارند و کاری ندارند که کاربران خوششون میاد یا نه .
نه آقا ! adsl این کدها رو به عنوان دانلود در نظر میگیره و ازش کم میکنه اما خیلی کم.
خوب حالا اگه دیگه به این وبلاگ به علت سرعت کمش بازدید کننده ای نیاد:1-یعنی مدیر برای خودش داره کار میکنه و کسی کاراشو نمیبینه-2-به علت بازدید کم و همینطور سرعت کم و همینطور وجود کد های اضافی،ممکنه به لیست سیاه گوگل و دیگر موتورهای جست جو بره و کلا از صحنه ی روزگار محو شه!!
من هم با این کد ها مخالفم. حرصم می گیره وقتی یه وبلاگی با این اسکریپتها می بینم.
من میگم نامحدود هست . آخه ما هر چیزی رو با هر حجمی دانلود میکنیم . واسه ما حجم معنی نداری . البته فک کنم این محدودیت ها واسه شهرتون هست . شهر ما نامحدوده .
خب دوستان هر وبلاگی متناسب با موضوع و سلیقه نویسندش پیش میره
شما تاحالا دیدید که یه وبلاگ دانلود بارش برف بذاره؟
بیشتر وبلاگ های دستنویس یا عاشقانه و... از این کدها استفاده می کنند که اونها هم دلشون به این خوشه
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
 سپاس شده توسط Ali Agha
راست میگی . وبلاگ های عاشقانه از این جور چیزا میزارن . خوب عاشق هستند دیگه . ولی من تو وب ورزشی هم دیدم . این رو نمیشه توجیه کرد .
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان