بک لینک

موضوع بسته شده است 
کد موضوعات تصادفی برای بلاگفا
همونطور که در بعضی از سایت ها میتونید ببینید،یه قسمتی هست که موضوعات رو به صورت تصادفی نشون میده.این کد رو میشه در ویژوال بیسیک به راحتی نوشت و منم با خودم گفتم اگه تو ویژوال میشه نوشت پس چرا تو جاوااسکریپت نشه؟!حالا هرکی میتونه اون کدرو گیربیاره و یا بنویسه،یالله...Big Grin
وقتی بلاگفا این امکان رو نداره فک نکنم بشه همچین کدی ساخت
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
غیرممکن غیرممکنه.وقتی آدم میتونه تبلغات بلاگفا رو حذف کنه.توی بلاگفا تبلیغات کلیکی بذاره...(یعنی کلا سرویس رو دور بزنه)پس چرا نتونه همچین کاری بکنه؟
توی ویژوال چندتا ایندکس داری،با یه کد راندوم به طور اتفاقی اونا رو فراخوانی میکنی.ویژوال و جاوا هم تا حدودی به هم نزدیکن.پس چرا نشه؟شما کد بسازید حتی اگه iframe هم باشه فرقی نمیکنه.با یه اسکرپیت میذارمش تو وبلاگم!!!!!
 سپاس شده توسط alaedin
دوستان یکی از سایت های خارجی هست که این کار رو انجام میده فکر کنم اسمش ویکی لینک باشه برید گوگل سرچ کنید اگه پیدا نکردید خودم میگردم دنبالش
سایت جالبیه حتی تو بلاگفا هم عمل میکنه
من یه مدت استفاده کردم جز یه لینک کوچک از خودش دیگه تبلیغاتی نداره

ناگفته نمونه که یک بار متوجه شدم که عنوان برای وبلاگم بود اما آدرس رو به خودش نسبت داده بود اما هرچه سعی کردم دیگه این اتفاق نیفتاد!

روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
 سپاس شده توسط Browning ، پويابهروش
حالا کسی نبود یه تلاشی بکنه و اون کد رو بنویسه؟؟کاربر تو که میتونی!!
امیرحسین سه ساله نیست!!!!
بابا مگه چقد سخته یه کم همت کنید!!!!
اصلا مسی که توی قالب سایتش اون رو داره.بیار ترجمه میکنیم!!!
کجای وبلاگم هست . این امکان رو میهن بلاگ نداره دوست عزیز . اگه منظورت آخرین خبر ها هست که تصادفی نمایش داده نمیشه .
سئو بلاگ
ببخشید گفتم وبلاگ/حالا سایت
راست میگی سئو بلاگ داره . ولی من که میگم غیر ممکن هست . شاید آقا رسول بتونه . پیام حصوصی بده .
آیا کسی نیست که این موضوع رو بروز کنه با یه خبر خوب(کد)؟
با کد زیر می تونید لینک یا متن تصادفی بسازید فقط باید دستی موضوعات رو قرار دهید اونوقت با هربار لود شدن وبلاگ یک موضوع به صورت تصادفی به نمایش در میاد

کد زیررو با نوت پد ویرایش کنید و با فرمت js ذخیره کنید و بعد این فایل رو آپلود نمائید

کد:
var texts = new Array()

texts[1] = "<a href=آدرس لينک target=_blank><Font Face=Tahoma Size=2 Color=#000000>متن لينک</Font></a>"

texts[2] = "<a href=آدرس لينک target=_blank><Font Face=Tahoma Size=2 Color=#000000>متن لينک</Font></a>"

texts[3] = "<a href=آدرس لينک target=_blank><Font Face=Tahoma Size=2 Color=#000000>متن لينک</Font></a>"

texts[4] = "<a href=آدرس لينک target=_blank><Font Face=Tahoma Size=2 Color=#000000>متن لينک</Font></a>"

texts[5] = "<a href=آدرس لينک target=_blank><Font Face=Tahoma Size=2 Color=#000000>متن لينک</Font></a>"

var ry = Math.floor(Math.random() * texts.length)
if (ry == 0) { ry = 1 }

document.write(texts[ry]);

فایل آپلود شده را در کد زیر قرار دهید و بعد کد رو در قالب جایی که می خواهید نمایش داده شوه کپی نمائید

کد:
<script type="text/javascript" src="آدرس فایل آپلود شده"></script>

با این کد می تونید هر تعداد لینک که می خواهید در فایل js بگذارید
 سپاس شده توسط پويابهروش
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان