بک لینک

مسدود شدن فش نیوز
دوستان سلام متاسفانه الان متوجه شدم بلاگ اسکای فش نیوز رو مسدود کرده میخواستم بدونم کسی شماره تلفنی ازشون داره علتش رو بپرسم؟ لطفا راهنمایی ام کنید
فـش نیوز، تنها وبلاگ تحلیلی خبری ایران
www.fashnews.blogsky.com
پاسخ
کلا بلاگ اسکای یک ایمیلو خدمت کاربرش گذاشته
contact@blogsky.org
--
در ضمن شاید وبت روی پهنای باند تاثیر گذاشته مسدود کردن
یا اگر مطلبی غیر مجاز گذاشتی باید بری از ساماندهی بپرسی ساماندهی در خواست میده تا مسدود بشن
بلاگ اسکای بهت جوابی نمیده
پاسخ
(94-5-10، 10:22 عصر)یک وبلاگ نویس نوشته است: دوستان سلام متاسفانه الان متوجه شدم بلاگ اسکای فش نیوز رو مسدود کرده میخواستم بدونم کسی شماره تلفنی ازشون داره علتش رو بپرسم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز

اول از همه برای وبت واقعا متاسفم چون بازدید و رتبه ی خیلی خوبی داشت

شما نسخه بک آپ از مطالب یا کل وب در اختیار نداری ؟

وبلاگ شما رو خود بلاگ اسکای مسدود کرده به دلیل رعایت نکردن قوانین بلاگ اسکای , از این بابت خوشحال باشید وبلاگتون فیلتر نشده !

طبق قوانین بلاگ اسکای شما حق دفاع از خودت داری :

جبران خسارت بوسیله کاربران
شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از مطالبی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.

درحال حاضر تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه که وارد صفحه ی زیر بشید و با بلاگ اسکای مکاتبه کنید

http://www.blogsky.com/contact

موفق باشید
پاسخ
مکاتبه با بلاگ اسکای فایده نداره فش نیوز روزانه بیش از 80000بازدید واقعی داشت که بلاگ اسکای بدون دلیل اقدام به مسدود شدنش گذاشته درضمن اگه واقعا فش نیوز از نظر ساماندهی ایرادی داشت میبایستی فیلتر میشد که این گونه هم نبود ولی برای جالبه که بلاگ اسکای حتی حاظر نشده به یکی از کاربر هایی که روزانه بیش از4ساعت آنلان اخبار ومطالب رو آپدیت میکردم  بدون حتی یک پیغام  بی دیلیل مسدود کرده متاسفم...
حتی اگر سایت ساماندهی بود اول با پیامک خبر دار میشدم سپس یک ایمیل میآمد که فلان صفحه اشکال دارد وبعد از گذشت چند ساعت اون صفحه فیلتر میشد ولی بلاگ اسکای انتظار بیشتری ازش داشتم که متاسفانه.... بیخیال
www.fashnews.blogsky.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ali94
دوست عزیز به پشتیبانی بلاگ اسکای ایمیل بزنید حداکثر تا یه هفته جواب میده.
در ضمن آیا شما از کد های کسب در آمد استفاده می کردید؟
http://8pic.ir/images/mf60ck6esd2u9afo43ax.png
لطفا کادر قرمزه رو بخونید.
این رو هم خود بلاگ اسکای گفته در مورد اون موارد:

نقل قول: چنانچه گزارش شود که کاربری چنین تخطی هایی را در وبلاگ خود داشته باشد، بلاگ اسکای این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی وبلاگ این کاربر را برای همیشه مسدود نماید.
چیزی که از موارد بالا برداشت میشه این که ، برای کسب درآمد اول باید از ما اجازه بگیرید و گرنه وبلاگتون مسدود میشه !
در کل انگار تکلیف معلوم نیست که کسب درآمد آزاده؟ممنوعه؟مجوز میخاد؟
پاسخ
نه اصلا اینطور نبود
حتی به من پیشنهاد های چند صد هزار تومانی برای تبلیغات میشد ولی از اونجایی که برایم اهمیتی نداشت اصلا قبول نمیکردم
درضمن هیچگونه کد مخربی نداشتم که روی پهنای باند بلاگ اسکای تاثیر بزاره
متاسفم برای وقتی که برای بلاگ اسکای گذاشتم....
www.fashnews.blogsky.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ali94
میل بزنید حتما جواب میدن.
مطمئن باشید!
پاسخ
به نظر من بلاگ اسکای بزودی 10درصد بازید هاشو از دست میده... 80 هزار بازدید خیلیه ... عجیبه بلاگ اسکای چرا همچین کاری با بهترین کابرانش میکنه....
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali27 ، یک وبلاگ نویس
خب دوست عزیز من نا امید نشو !

ایمیل بزن شما با بلاگ اسکای مکاتبه کن هرچقدر طول کشید ولی باز صبر کن تا جوابت رو بدن
پاسخ
 سپاس شده توسط یک وبلاگ نویس
خوب شد من از بلاگ اسکای استفاده نمیکنم شاید یه روزی منم اینجوری سکته میکردم...
پاسخ
 سپاس شده توسط یک وبلاگ نویس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان