بک لینک

نظرسنجی: کدوم isp خوبه؟ از نظر سرعت دانلود و .....
شاتل
آسیاتک
مخابرات
مبین نت
پاس آنلاین
عصر تلکام
صبانت
فن آوا
های وب
سیستک
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
کدوم ISP خوبه؟
با سلام و عرض خسته نباشید 
با عرض پوزش به خاطر اینکه این انجمن مکان این صحبت نبود اما دیگه تا تو انجمن دیگه ثبت نام کنی و .. دردسر زیادی داشت گفتم از دوستانی که اینجا هستم سوال کنم 
من میخوام شرکت isp رو عوض کنم چون الان که از داتک استفاده میکنم اصلا راضی نیستم و به معنی واقعی آشغال هست  میخواستم بپرسم که کدوم isp خوبه شما از چی استفاده میکنید  
و بخش دوم سوال تو نظر سنجی گفتم لطف کنید رای بدید تا من هم از سر در گمی در بیام
ما برگشتیم
پاسخ
تجربه نشون داده به منقطه مخابراتی و همچنین شهر خیلی بستگی داره
ممکنه در یک منطقه تهران ، مخابرات عالی باشه و در همون تهران و منطقه دیگه مخابرات بدترین انتخاب باشه ...!

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، omidg ، torbat ، vahid.cloner ، mhe ، TYphon ، Farshad0732
(94-5-17، 03:01 عصر)tikweb نوشته است: تجربه نشون داده به منقطه مخابراتی و همچنین شهر خیلی بستگی داره
ممکنه در یک منطقه تهران ، مخابرات عالی باشه و در همون تهران و منطقه دیگه مخابرات بدترین انتخاب باشه ...!

در پناه حق

من به طور کلی میگم کدوم بهتره
ما برگشتیم
پاسخ
آسیاتک تنوع سرویس هاش بیشتره و به همین علت قیمتش نسبت به شاتل ارزون تره... مثلا یه نامحدود 512 برنزی داره یه نقره ای یه طلایی که هر کدوم یه قیمیتی داره ولی شاتل همش یک سرویسه که اونم قیمتش در حد طلاییه... و کاربر نمیتونه همون سرعتو با قیمت ارزون تر بگیره....
بقیه رو اطلاعی ندارم...
پاسخ
 سپاس شده توسط omidg
سلام
من جنوب شهر تهران هستم.
تا حالا از مخابرات، آسیاتک، پارس آنلاین و های وب اینترنت داشتم.
مخابرات تو منطقه ما نامحدود میده سرعتش هم دقیق سرعت واقعی تقسیم بر 8 است یعنی مثلا 512 سرعتش میشه 64
آسیاتک سرویس های حجمیش سرعت خیلی بالایی داره و همیشه 300 به بالا دانلود میکردم اما سرویس های نامحدودش حتی طلایی هاش از مخابرات هم سرعتش کمنره و بین چند نفر هم تقسیم میشه من نامحدود 512 طلایی آسیاتک رو داشتم سرعتم رو 16 بود.به نظرم اگه حجمی میخوای فقط سراغ آسیاتک برو.
پارس آنلاین از همه جهت برای من عالی بود تنها نقطه ضعفش قیمت بالاش بود هم حجمی و هم نامحدودش سرعت بالایی داره من نامحدود 256 پارس آنلاین رو داشتم 180 به بالا دانلود میکردم.
های وب هم همون اول سرویسی که برای من فعال کرده بودن خراب در آمد و دو هفته منو بی اینترنت گذاشتن آخرش هم خودم انصراف دادم اما هزار تومان از 36400 تومان که برای یک ماه داده بودم رو بر نگردوند هنوز که هنوزه میگم حرومش باشه.

الان هم به دلیل گرونی پارس آنلاین روی نامحدود 512 مخابرات هستم و کاملا راضیم.
امیدوارم تجربیات من برای دوستان مفید باشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، omidg ، Bahamin ، TYphon
خب دوستان جوابم گرفتم با تشکر از تمام دوستان 

1+ برای آقای HSG به خاطر اینکه راهنماییشون دقیق بود و من کامل از گمراهی در آمدم و بقیه هم تشکر فراموش نشد
ما برگشتیم
پاسخ
سلام

فقط این نکته رو در تکیمل حرف جناب گلشنی بگم که پارس آنلاین و بیشتر سرویس ها مثل های وب و ... در سرویس نامحدود یک محدوده ای رو مشخص کردن یعنی به طور مثال اگه شما مصرفتون در نامحدود کمتر 20 گیگ باشه با همون سرعتی که خریداری کردید میتونید استفاده کنید اما اگر از اون حد بیشتر بشه سرعت رو کم میکنند حتی تا 20 کیلوبایت هم میارن ! که اگه بخوایم بگیم فقط اسمشون نا محدوده

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط mhe
پلن بندی پارس انلاین بسیار بد هست (شاید هم از عمد)
یعنی شما هر انتخابی بخواید بکنید ضرر میکنید !

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
من خودم از مبین نت استفاده میکنم و از ISP های دیگه استفاده نکردم اما پیشنهاد میکنم اکیدا از مبین نت استفاده نکنید:|
من 512 حجمی دارم سرعتش 100 هست:|
در ضمن مبین نت کلا نامحدود نداره،قیمت ها هم نسبتا زیاده نسبت به کیفیت و حجم دریافتی
موفق باشید
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
مخابرات بهتر از مبین نته من هفته پیش مبین نت گرفته بودم 2 مگ بر ثانیه افتضاح بود تلگرامم بزور میومد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان