بک لینک

نظرسنجی: از کدام سرویس وبلاگ دهی راضی هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
blogfa
21.62%
8 21.62%
mihanblog
18.92%
7 18.92%
persianblog
21.62%
8 21.62%
blogsky
5.41%
2 5.41%
blogweb
2.70%
1 2.70%
rozblog
13.51%
5 13.51%
loxblog
0%
0 0%
javanblog
0%
0 0%
wordpress
16.22%
6 16.22%
در کل 37 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
از کدام سرویس وبلاگ دهی راضی هستید؟
Lightbulb 
از کدام سرویس وبلاگ دهی راضی هستید؟
1.blogfa
2.mihanblog
3.persianblog
4.blogsky
5.blogweb
6.rozblog
7.loxblog
8.javanblog
9.wordpress
دوست عزیز
سرویس ثامن بلاگ را فراموش کردید.همچنین فردبلاگ را.البته فعلا اضافه شدن فردبلاگ مهم نیست ولی من نظرم را دادم.
بلاگ وب را هم اشتباه نوشتید.
 سپاس شده توسط Browning ، vesalekhoda
برای اون هایی که فیلتر می شن پرشین بلاگ بهترین سرویسه
و برای اون هایی که دلشون می خواد برای یک مطلب هزار تا موضوع بزارن میهن بلاگ بهترینه
برای اون هایی که می خوان پیشرفت کنن و به داشتن سایت برسن وبلاگ رایگان ( freeblog ) بهترینه چون بر اساس وردپرس کار می کنه
ولی قبلا خیلی وقت پیش اگه سرعت برات مهم بود بلاگفا بهترین بود البته این موضوع برای وقتی است که به جز پرشین بلاگ و بلاگفا سیستم دیگه ای وجود نداشت
ولی در کل الان سرعت پرشین بلاگ بالا رفته و امکانات پرشین بلاگ بسیار زیاد شده و در اخر فکر می کنم اگه یک چیزی بخواین که همه این ها رو داشته باشه و امنیت بالایی داشته باشه پرشین بلاگ بهترینه چون امنیت میهن بلاگ واقعا نامناسبه
در تمام سیستم های وبلاگی مسدود شدن و فیلتر شدن به یک معناست و بعد از فیلتر شدن تمام مطالبت رو از دست می دی ولی وقتی در پرشین بلاگ باشی و فیلتر بشی یک ماه وقت داری که وبلاگت رو منتقل کنی با این کار نه نظرات نه لینک ها نه مطالب هیچ چیز رو از دست نمی دی چون مسدود نشدی فقط فیلتر شدی و تنها این پرشین بلاگ هست که این امکان می ده
بقیه سیستم ها هم جدید تر از اونی هستند که بتونن با پرشین بلاگ و میهن بلاگ و بلاگفا مقایسه شوند و اکثر انها نسخه کپی بلاگفا هستند سرعت کم امنیت کم امکانات کم محدودیت زیاد
ممنون از نظر سنجی تون
 سپاس شده توسط Ali Agha
امنیت پرشین بلاگ قوی هست ولی میهن بلاگ ضعیف هست ؟!

تاریخ هک های پرشین بلاگ را بخوانید به امنیت این سرویس پی خواهید برد.
بدترین ان ها حمله عرب های ... بود که توانستند در صفحه اصلی پرچم خودشان را قرار دهند.

خطاب به پرشین بلاگ , غیرت ایرانی هم خوب چیزی هست.
 سپاس شده توسط mortezaal ، Fesghel ، Ali Agha
من در میهن بلاگ مشکلاتی داشتم که در پرشین بلاگ هیچ وقت نداشتم چه از نظر امنیت و چه از نظر اون امار دروغین که مثلا می نویسه بازدید امروز 100 نفر ولی خود ادم می دونه که 10 نفر هم نبوده
در مورد مطلبی هم که می فرمایید اصلا به یاد ندارم و برای من چنین مشکلی پیش نیامده
اگه زحمتی نیست توضیح بدید برام
به صفحه زیر بروید :

http://zurl.ir/98887
 سپاس شده توسط Ali Agha
چرا پرشین بلاگ امنیت بیشتری داره . میهن بلاگ 3 تا رمز عبور میخواد . خوب این یعنی امنیت .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
اصلا به تعداد رمز عبور بستگی ندارد و بیشتر این گونه هک ها به امنیت سرور بر می گردد.
 سپاس شده توسط Ali Agha
خوب فرق سرور هاي ميهن با ثامن جيه . ميهن بلاك كه بهترين سرويس وبلاكدهي ايران هست
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
شما بنا به چه چیزی می گویید میهن بلاگ بهترین سرویس وبلاگ دهی هست ؟ ایا نظرسنجی در تمام کشور کرده اید ؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان