بک لینک

سرعت بارگذاری
Sad 
از سرور رزبلاگ استفاده می کنم و اینطور که متوجه شدم سرعت بارگذاری در رزبلاگ خیلی پایینه.
از اونجایی که سرعت نت من وضعیت جالبی نداره[تصویر:  sad.gif] می خواستم ببینم نظر شما کاربران درباره سرعت این سایت چطوره؟
اگه وضعیت جالبی نداشت چیکار کنم؟ به نظرتون سرویس رزبلاگ رو ترک کنم؟

آدرس سایتم : 20bax.rzb.ir
اینجا پایان کار نیست، نقطه آغازین برای یک موفقیت بزرگ است.
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
نه خوبه بد نیست
پاسخ
مثلا چند ثانبه طول میکشه؟
با نت من که کفر ادمو در میاره.
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
نت من و شما ملاک نیست توی سایت زیر چک کنید میزنه همه چیز را و مشکلات را هم میگه از کجاست
gtmetrix.com

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
من حدود دو سالی هست از این سایت استفاده می کنم.
سرعتی که برای وبسایت من درنظر میگیره (4 ثانیه) هستش ولی وقتی می خوام وارد سایتم بشم حدود (10 ثانیه) طول میکشه.
در صورتی که برای سایت های دیگه این شکلی نیست.
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
برای من با نت 512 مخابرات حدود 6 ثانیه طول کشید !

این کاری که میگم بکنید شاید سرعت بیشتر شد :
هر چیزی که به خط تلفن وصله رو قطع کنید فقط مودم وصل باشه(از نویزگیر هم خارج کنیدش)
بعد ببینید سرعت چطوره .
بعد از اینکار تلفن رو هم به خط وصل کنید اگه سرعت خوب بود که هیچ اگه نه که فقط باید موقع استفاده از اینترنت ، مودم به خط وصل باشه .
Telegram ID : @NullUser

My Messenger Bot : @SeyedRobot
پاسخ
مشکل من سرعت اینترنت مودم نیست.
می خوام بدونم چرا سرعت سایتم پایینه؟
من هر چه قدر از کدها و تصاویر سایتم کم می کنم بازم سرعت بارگذاری سایتم کم نمیشه...
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
سایتتون رو چک کردم گرچه برای من مشکلی نداشت(اینترنتم 42مگابیت در ثانیه هست) و کمتر از نیم ثانیه باز شد اما حجم عکس ها زیاد و روی css قالب کار نشده
پاسخ
آقا من تعریف gtmetrix رو قبلا هم شنیدم. کسی می دونه باید چجوری باهاش کار کنم؟
پاسخ
سلام
برای من 3 ثانیه ای باز شد.
مشکل از اینترنت شماست اگه نامحدود دارید که در ایران طبیعیه باید سرعت پایینی داشته باشید اما اگر با سرویس حجمی این سرعت رو دارید دیگه باید زنگ بزنید پشتیبانی اینترنتتون.

(94-11-6، 02:17 عصر)A.salehpour نوشته است: سایتتون رو چک کردم گرچه برای من مشکلی نداشت(اینترنتم 42مگابیت در ثانیه هست) و کمتر از نیم ثانیه باز شد اما حجم عکس ها زیاد و روی css قالب کار نشده

42 مگابیت؟ مگه تو اینترنت ایران بیشتر از 16 مگابیت داریم؟ شما خارج از کشور زندگی میکنید؟ اگر ایرانید لطف میکنید بگید چطوری این سرعت رو گرفتید و اگه میشه یه عکس از دانلودتون با IDM برام پیام خصوصی کنید.

(94-12-11، 05:31 عصر)abolfazli1992 نوشته است: آقا من تعریف gtmetrix رو قبلا هم شنیدم. کسی می دونه باید چجوری باهاش کار کنم؟

من قبلاً در این لینک lighthost.ir آموزش کاملی نوشتم امیدوارم بدردتون بخوره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان