بک لینک

موضوع بسته شده است 
اضافه شدن 2 امکان جدید و اطلاعیه مهم
نقل قول: با سلام خدمت کاربران رزبلاگ

1 - امکان ایجاد پست مخفی -

-- با فعال کردن این امکان مطلب شما در صفحه اصلی نمایش داده نمیشود و فقط در موضوعات , برچسب ها و ... نمایش داده میشود.

2 - امکان ایجاد پست برای کاربران ویژه

-- در قسمت ارسال مطلب گزینه ای به نام "نمایش مطلب" اضافه شده است که پیش فرض روی نمایش این مطلب برای همه تنطیم شده است که با انتخاب گزینه نمایش این مطلب برای اعضای ویژه مطلب شما فقط برای اعضایی که مدیر سایت به عنوان اعضای ویژه انتخاب کرده است نمایش داده میشود.

برای اضافه کردن اعضای ویژه باید از قسمت تعیین سمت برای کاربران استفاده کنید.

و اضافه شدن پشتیبانی ویژه برای کاربران رزبلاگ که از این ادرس میتوانند سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید و جواب در همون قسمت برای شما ارسال میشه.

زمانی که 1 پاسخ از طرف ما ارسال بشه جلوی سوال مطرح شده با رنگ قرمز مشخص میشه که 1 پاسخ جدید دارید که اگر به پاسخ اصلی نرسیده باشید دوباره در زیر همون سوال میتوانید پاسخ ارسال کنید

به تازگی بعضی از افراد فرصت طلب صفحه ای مانند رزبلاگ میسازند و اطلاعات کاربران رو میگیرند یا با ارسال ایمیل ها فریبنده درخواست اطلاعات شما رو دارند رزبلاگ به هیچ عنوان به اطلاعات شما نیازی ندارد و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خود رو به کسی ندهید

لینک خبر:
http://www.news.rozblog.com/post/114
اقاي xnet شما خودتون از مسئولان و مديران رزبلاگ هستيد؟
من عاشق رز بلاك هستم . حيف كه مطالب ميهن بلاكم خيلي زياده .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط xnet
منم رزبلاگ رو دوست دارم.
ولی میهن بلاگ رو نمی تونم ول کنم. خوش دسته.

ایشون یه کاره ای از رزبلاگ هستند. بله
 سپاس شده توسط xnet
خودش که میگه من توی رز بلاگ هیچ کاره ام ولی در هر صورت رزبلاگ سرویس خوبی به نظر میرسه. راستی رزبلاگ چند سال سابقه داره؟
 سپاس شده توسط xnet
من فك كنم سه سال ولي فقط يك سال هست كه انقدر معروف شده
(91-2-1، 01:21 عصر)naghiii نوشته است: اقاي xnet شما خودتون از مسئولان و مديران رزبلاگ هستيد؟

برای هزارمین بار خیر.....!!!
راستي ضد وبلاك . اين دو تا خبر كه اعلام كرديد اولي تكراري بود . الان يادم اومد .
(91-2-1، 04:58 عصر)messi نوشته است: راستي ضد وبلاك . اين دو تا خبر كه اعلام كرديد اولي تكراري بود . الان يادم اومد .

برای شما تکراری بود.چون قبل از این خبر خودم در این انجمن گفتم.

+تغییر هم کرده.امکانات ارسال مطلب بصورت کشویی شده.
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان