بک لینک

وصل کردن هاست و دامنه و وبلاگ
سلام دوستان وقت بخیر

من یه مشکلی برام پیش اومده

یه وبلاگ ایجاد کردم در رزبلاگ

یه هاست و یه دامنه خریدم

حالا میخوام هم هاست و هم وبلاگم به دامنه ام متصل باشن

چیکار باید بکنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ
کسی نیست جواب بده؟
پاسخ
سلام
یعنی دوست دارید مثلاً اگه آدرس سایت شما test.ir هستش وقتی باز شد هم محتویات هاست که مثلاً ممکنه یه سایت وردپرسی باشه و هم محتویات وبلاگ رزبلاگی نمایش داده بشه؟ خب اینطوری که اصولاً نمیشه اما من روشی بلدم میشه مثلاً در یه بخش دامنه محتویات هاست و یه بخش دیگه اش محتویات وبلاگ نمایش داده بشه مثلاً می تونید در صفحه اصلی test.ir محتویات سایت و در زیر دامنه blog.test.ir که رایگان در بخش Subdomains هاست می تونید ایجاد کنید هم وبلاگ رزبلاگی تون وصل بشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط hamidrezamax
نه داداش نمیخوام دو سایت با یه آدرس بیاد که
منظور من اینه فایل هایی که آپلود کردم میخوام برن یه بخش با آدرس دیگه مثلا donload.test.ir
و محتویات وبلاگم تو آدرس test.ir باشه
میشه همچین روشی؟
پاسخ
(95-5-20، 11:08 عصر)hamidrezamax نوشته است: نه داداش نمیخوام دو سایت با یه آدرس بیاد که
منظور من اینه فایل هایی که آپلود کردم میخوام برن یه بخش با آدرس دیگه مثلا donload.test.ir
و محتویات وبلاگم تو آدرس test.ir باشه
میشه همچین روشی؟

قبلاً یه فایل php ساده برای این کار ساخته بودم اما متاسفانه الان می بینم که حین انتقال هاستم حذف شده و بکاپی هم ازش نداشتم شرمنده نمی تونم کمکتون کنم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
به رزبلاگ تیکت بزنید ایپی هاستتون رو بگید + ساب دومینی که میخواید متصل بشه
براتون بدون هزینه و یا با هزینه اندک متصل میکنن

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، hamidrezamax ، PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان