بک لینک

طراحی سه بعدی کانکس و سازه های پیش ساخته
سلام
کار من در زمینه گرافیک و طراحی سه بعدی با کامپیوتر هست و تخصص در زمینه طراحی کانکس لوکس ، خانه های پیش ساخته و کیوسک های خدمات شهری دارم. بصورت پاره وقت در دفتر کانکس راکو مشغول هستم اما سفارش گرافیک برای وب سایت از راه دور قبول می کنم.
برای کارهای مهندسی تمامی نقشه های دیتیل و جزئیات رو به همراه فایل سه بعدی جهت آزمون های مهندسی سازه کانکس ارائه میکنم.
خوشحال میشم اگه بتونم کاری برای وب سایتتون انجام بدم. 
ممنون
پاسخ
همانطور که می دانید برای انتخاب یک تیم خدماتی معتبر ، فاکتور های زیادی تعریف شده است که مهمترین ان تجربه و تخصص و ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت است،مخصوصا در بحث تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره این موارد بیشتر نیاز است زیرا برای رسیدن به نتیجه ایده ال و به دلیل ساختار منحصر به فرد درب و پنجره upvc و دوجداره الومینیومی و نحوه تنظیم و ایجاد یک مکانیزم حرکتی مناسب در جهت عملکرد صحیح یک پارامتر لازم اجراست.
تیم خدماتی صدرا سالهاست  که با همکاری تولید کنندگان تعمیر پنجره دوجداره حوزه یو پی وی سی و الومینیوم در مناطق 22 گانه تهران و شهرستان های حومه خدمات ارائه می کند و با تجربه ترین تعمیرکاران را در اختیار دارد که امادگی لازم را برای اعزام به محل و رفع مشکلات دارند اما نکته قابل تامل این است که با پیشرفت صنعت ساختمان طراحی درب و پنجره های دوجداره در حال تغییر است و امروزه شاهد تولید درب و پنجره های تلفیقی upvc و الومینیوم هستیم که از یراق آلات منحصر به فردی در ان استفاده شده است که رگلاژ و تنظیم را سخت تر می کند همچنین درب های اتوماتیک با جنس دوجداره و در عصر جدید ظهور درب و پنجره های هوشمند ، همه چیز را برای تحول محیا کرده است که تیم ما نیز متناسب با این تغییرات  رگلاژ پنجره دوجداره upvc در حال به روز کردن تخصص خود است و با برگزاری کلاس های اموزشی نیروهای خود را در امادگی صد در صدی نگه می دارد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان