بک لینک

موضوع بسته شده است 
اتصال هاست به وبلاگ؟!!!
سلام به همه دوستان پرتلاش.
یکی دوتا سوال داشتم که خواهشا کامل بهم توضیح بدین.
اول اینکه اگه هاست بخرم و براش یه دامین بگیرم میشه همون دامینو واسه آدرس وبلاگم استفاده کنم؟
آخه میخوام وقتی فایلارو روهاستم آپ میکنم آدرس لینکی که تو وبلاگ میزارم با آدرس سایت یکی شه که موقع دانلود فک نکنن لینک کپی شدست. میشه؟
دوم اینکه اگه نمیشه توضیح بدین هاستو چطور میشه واسه وبلاگ استفاده کرد؟!
برای سوال اولت آره میشه استفاده کردباdnsهایی که سایتی که وبلاگت راساختی رادرتنظیمات دامنه ات قراربدی

آره میشه.

سوال 2کمی نامفهومه بیشترتوضیح بده!
فقط برای آپلودفایل
ممنون دوست عزیز. پس میشه خیالم راحت شد.
یه اعتبار واسه تشکر.

ببین میخوام از سیستم رزبلاگ استفاده کنم و یه قالب طراحی کنم برای آپلود فایلایی که میخوام برای دانلود بزارم و عکسا و کل مطالبمو میخوام از هاست اختصاصی که میخرم استفاده کنم.
برای وبلاگ میخوام یه دامین بگیرم میخواستم ببینم این دامینو میشه همزمان برای هاستم استفاده کرد. گفتم که میخوام لینک دانلود با آدرس سایتم یکی باشه که کاربرام فک نکنن لینکو از یه آدرس دیگه کپی کردم. میفهمی منظورمو که!
 سپاس شده توسط alikhani98
گفتم که میشه شمامیتونی ازدامنه ای که داری هم برای وبلاگ وهم برای هاستت به طورهمزمان استفاده کنی.ووقتی آپلودکردی به همون لینک درمیاد.
فقط اگه رزبلاگ داری دامنت قبل اینکه به دات آی آریاهرچیزدیگه برسه یکی ازاین دوبایددراون قراربگیره:
r98
rzb
متوجه جمله آخرت نشدم. یعنی چی ؟ بیشتر توضیح بده!
مثلایه دامنه به نامabc.irمیخری وقتی این دامنه رابه وبلاگت متصل میکنی
میشهabc.rzb.irیااگرخواستیabc.r98.ir
واسه چی r98 یا rzb میاد؟ میخوام .com باشه.
قبلا یکی خریدم استفاده میکردم اینطوری نبود ؟
یعنی به این شکل نمیشه :
example.com
؟؟؟
برایcomهم همینجورشایدبشه من irداشتم اینجورمیشد
خوب رزبلاگ داره مجانی به شماوبلاگ میده وبه طوری شایدبخوادبگه این وبلاگ شماازرزبلاگه
میشهexample.rzb.ir
به هرحال من دات کام نداشتم اگردوستان دیگه میدونند که برای این دامنه هم همین اتفاق میوفته بگن!
درضمنr98هم فیلتره ولی نمیدونم چرامدیررزبلاگ هم جواب نمیده!!
من قبلا این دامینو گذاشتم رو وبلاگم که درستم کار میکرد. بدون r98 یا rzb :
arianmusic.ir
من که داشتم نیشون میدادشایدتازه گی هادیگه اینکارانمیکنه!
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان