بک لینک

موضوع بسته شده است 
یک سایت برای ساختن بنر
سلام دوستان امروز سایتی رو دیدم که برای ساختن بنر هستش ولی متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه ولی خیلی فوقالعاده هستش که شما عزیزان میتونید ازش اسفاده کنید
http://flashvortex.com
برای تشکر
از اعتبار استفاده کنید
 سپاس شده توسط پويابهروش
با تشکر از شما بخاطر این پست.
خواستم دو نکته در مورد استفاده از فایل های فلش در سایت یا وبلاگ عنوان کنم.
- استفاده فایل فلش در یک صفحه ی اینترنتی یک نقص سئو محسوب می شود
- بین ده الی 20 درصد از کاربران قادر به دیدن فایلهای فلش (به دلیل عدم نصب بودن پلاگین لازم) نیستند.
بنابراین تنها در موارد ضروری از فایلهای فلش استفاده کنید.
 سپاس شده توسط alaedin ، Browning ، رهنمافرد ، پويابهروش ، mohammad1
پس برای ساخت بنر حرفه ای باید چیکار کنیم ؟
همون فتوشاپ از همه بهتره
با فتوشاپ که بنر حرفه ای نمیشه ساخت

همون نرم افزارهای ساخت بنر gif خوب هستند

مثلا EximiousSoft GIF Creator v7
میشه ساخت.ولی فقط از نظر جلوه های ویژه کمی محدوده
عزیزم نمیشه ساخت فقط میشه متحرک سازی رو انجام داد اما چیزی که این دوستمون گفتن "بنر حرفه ای" بود که امکانش به هیچ عنوان با فتوشاپ وجود نداره

راستی یک کاری دیگه هم اینکه بنر حرفه ایتون رو همون با فلش بسازید و بعد تبدیل کنید که متاسفانه حجمش یه خورده بالا میره
(91-4-8، 08:28 عصر)mohammadali0219 نوشته است: سلام دوستان امروز سایتی رو دیدم که برای ساختن بنر هستش ولی متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه ولی خیلی فوقالعاده هستش که شما عزیزان میتونید ازش اسفاده کنید
http://flashvortex.com
دوست عزیز این سایت خیلی خیلی خوبیه اما به نحوی فقط یه کاربرد داره هرچند که خودش کلی کاربرد گذاشته.برای مثال قسمت های مختلفی مثل ساخت منو آیکون های انیمیشنی و .... گذاشته اما اگه توجه کنید تمامی اینها فلش هستند که طبق گفته ی آقای مافی نمیشه ازشون استفاده کرد.در همین حال میشه همین ها رو با جلوه های زیبا تر و دلخواه تر و کلا بهتر و سبک تر با CSS نوشت که پلاگین هم نمیخواد و برای سئو هم خوبه.پس این سایت فقط برای بنر خوبه.که میشه برای ساخت بنر هم از Adobe Flash CS3 یا CS4 استفاده کرد که 3 خیلی ساده تر و بهتره.
ازراهنمایی هاتون متشکرم من این سایت رو دیدم و گذاشتم گفتم شاید به درد بخوره همین
 سپاس شده توسط omidniazi ، پويابهروش
نسخه ی CS5 از همه بهتره. CS4 یکسری مشکلات داشت که تو این نسخه حل شده.
 سپاس شده توسط پويابهروش
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان