بک لینک

موضوع بسته شده است 
تغییر آدرس وبلاگ
سلام دوستان میخواستم بدونم آیا امکان تغییر آدرس وبلاگ در رز بلاگ وجود داره یا نه؟
ببینید من احساس میکنم باید یه آدرس اینترنتی بهتر برای وبلاگم انتخاب میکردم تا توی ذهن بهتر بمونه و ماندگار تر باشه حالا میخواستم بدونم میشه این کار را کرد؟
سلام رزبلاگ امکان تغییر آدرس وبلاگ رو نداره . . .
شما میتونی یه دامنه ی آی آر ساده و مناسب بگیری .
 سپاس شده توسط بچه فضول ، y235
سلام
اگر پشتیبانی خوبی داشته باشند,میتوانید از طریق «تماس با ما» اعلام کنید,شاید پیگیری شد.
(91-10-10، 10:19 صبح)Mohamad1373 نوشته است: سلام رزبلاگ امکان تغییر آدرس وبلاگ رو نداره . . .
شما میتونی یه دامنه ی آی آر ساده و مناسب بگیری .

دوست گلم منظورتون را واضح تر میگید...
من اگه یه وبلاگ دیگه بزنم امکان جابه جایی پست هام وجود داره؟
اگه پست هام رو انتقال بدم گوگل نمیگه کپی هستش و منو توی لیست سیاه قرار بده؟
کدی هست که بزارم توی وبلاگ قبلی که تا بلافاصله که باز کردن به صفحه جدید هدایت بشن؟
اصلا شما به نظرتون این کار درسته یا نه؟(تغییر آدرس)
خوب طبيعيه اگه مطالبت هموني باشه كه تو وبلاگ ديگت هست كپي محسوب ميشه.
اما چرا ميتوني يه كد انتقال به صفحه جديد در وبلاگ قبلي بزاري كه بيننده منتقل بشه به وبلاگ جديدت.
به اين آدرس برو كدش هست: http://1code.ir/کد-انتقال-به-صفحه-جدید

اما همون پيشنهاد Mohamad1373 توصيه ميشه. يك دامين ir بخر و وصل كن به وبلاگت. بعد وبلاگتو به آدرس جديدت لينك بده.
با اين كار هم آدرس دلخواهتو داري هم تمامي امتيازات وبلاگت محفوظ ميمونه ...
 سپاس شده توسط بچه فضول ، y235 ، MohamadGh
خوب دوست من مگه چه فرقی میکنه من اگه یه دامین بخر مثل اینه که سایتم صفر کیلومتره اگه هم یه دونه جدید درست کنم اونم صفر کیلومتره البته میتونم تمام قالبم و کارهایی که کردم توش هم کپی کنم...آیا اشتباه میکنم؟
یه سوال دیگه چقدر طول میکشه که گوگل بفهمه یه وبلاگ از بین رفته؟
سر دو راهی گیر کردم که آیا آدرس اینترنتی وبلاگم را عوض کنم یا نه لطفا به داد برسید.(حرفه ای ها)
ببین دوست عزیز
وقتی شما دامنه بخری و به وبلاگت وصل کنی همون وبلاگ و همون محتویات رو داری و هیچ فرقی نمیکنه . مثلا شما یه وبلاگ داری به این آدرس:
example.rozblog.com
و یه دامنه میخری به این آدرس : example.ir
حالا دامنه ی آر رو به وبلاگت متصل میکنی و با هر دو آدرس میتونی وارد وبلاگت باشی.بعد هم از یه کد انتقال صفحه استفاده میکنی و آدرس رزبلاگ رو به دامنه انتقال میدی که رتبه دامنه بره بالا . ..
تازه میتونی با پرداخت مبلغی به مدیر رزبلاگ درخواست بدی که فقط دامنت ایندکس بشه که این خیلی امکان مناسبی هست.
اونی که شما میگی از صفر هست اون یعنی کلا یه سایت راه بندازی و دامنه و هاست بخری.
اگه باز متوجه نشدی توی گوگل یا همین انجمن جست و جو کن.گرچه باید متوجه شده باشی دیگه.

مثلا همین مرتضی یه وبلاگ توی رزبلاگ داره به این آدرس:
http://www.farsprozhe.r98.ir/
که بهش یه دامنه وصل کرده به این آدرس:
http://www.farsproject.ir/
 سپاس شده توسط بچه فضول
در راهنمایی رزبلاگ دقت کنید.خودش نوشته
 سپاس شده توسط بچه فضول
دوست گلم میشه مثلا اسم وبلاگ من مثلا ali.rozblog.com باشه دامنه بهش متصل کنیم بشه hasan.ir
نگید چقدر سوال میپرسه....
 سپاس شده توسط MohamadGh
آره دیگه
تو میتونی ده تا دامنه با انواع نام ها به وبلاگت متصل کنی.
 سپاس شده توسط بچه فضول ، mohammad hosein ، y235
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان