بک لینک

موضوع بسته شده است 
عدم پست مطلب در وبلاگ
سلام دوستان
من دو روز است که با مشکل حادی برخورد کرده ام و آن هم این است که بعد از عوض کردن پسووردم دیگر نمی توانم پست جدید در وبلاگ بگذارم. البته دیگر نمی توانم مطالب پیشین را هم ویرایش کنم. اصلا وقتی صفحه اول بلاگفا باز می شود احساس می کنم که به روز نشده است و همان وبلاگهای چند روز پیش برای من نمایش داده می شود. گاهی هم هنگام پست مطلب پیغام می دهد که اطلاعات فرم ناقص است و اگر هم با پیغام پست موفقیت آمیز مطلب مواجه شوم ،نمی توانم انرا در صفحه اول وبلاگم ببینم. لطفا مرا راهنمایی کنید که بدجوری گیر افتادم[/b][/size]
(90-6-29، 01:38 عصر)sabour نوشته است: سلام دوستان
من دو روز است که با مشکل حادی برخورد کرده ام و آن هم این است که بعد از عوض کردن پسووردم دیگر نمی توانم پست جدید در وبلاگ بگذارم. البته دیگر نمی توانم مطالب پیشین را هم ویرایش کنم. اصلا وقتی صفحه اول بلاگفا باز می شود احساس می کنم که به روز نشده است و همان وبلاگهای چند روز پیش برای من نمایش داده می شود. گاهی هم هنگام پست مطلب پیغام می دهد که اطلاعات فرم ناقص است و اگر هم با پیغام پست موفقیت آمیز مطلب مواجه شوم ،نمی توانم انرا در صفحه اول وبلاگم ببینم. لطفا مرا راهنمایی کنید که بدجوری گیر افتادم[/b][/size]

دوست گرامي يوزرنيم و پسوردت را پ.خ كن تا ببينم مشكل كجاستHeart
با قدرتمند ترین سرور ها در خدمت شما هستیم
تیک وب از دوستان خوب و قابل احترام ماست

پ.خ که میدونی چیه؟
پیام خصوصی رو میگه ها
ننویسی تو انجمن واسه همه
این بخاطر تنظیمات مرورگر است با مرورگر دیگری امتحان کردی
(90-6-29، 01:56 عصر)iceemo نوشته است:
(90-6-29، 01:38 عصر)sabour نوشته است: سلام دوستان

دوست گرامي يوزرنيم و پسوردت را پ.خ كن تا ببينم مشكل كجاستHeart

(90-6-29، 05:41 عصر)mnk نوشته است: این بخاطر تنظیمات مرورگر است با مرورگر دیگری امتحان کردی

بالاخره خودم کشف کردم چی کار باید بکنم. یه بار صفحه رو رفرش می کنم بعد درست می شهSleepySmile
داشتم می مردم از نگرانی
دوست عزیز به احتمال زیاد شما صفحه بلاگفا رو خانگی کردی و به همین دلیل اون رفته تو کش مرورگرت حالا برای اینکه مشکلت حل بشه بجای رفرش برو به قسمت تنظیمات مرورگر و هیستوری رو پاک کن .
تو اکسپلورر به شرح زیره :

tools>internet option>browsing history

اون تیک رو بزن بعد گزینه دلیت رو انتخاب کن اونوقت تمامی سایتهایی که تو حافظه مرورگر هستند حذف میشن .

موفق باشی
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
مرسی از راهنماییت، همون کاری رو که گفته بودی کردم و جواب داد. واقعا ممنونمRolleyes
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان