بک لینک

موضوع بسته شده است 
رزبـــلــــاگــــ افت سرعت کرد
ای بابا دوباره که این رزبلاگ افتی سرعتای قدیمو همون هنگارو داره

ای بـــــــــــــــــــــــــــابــــــــــــــــــــــــــاHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh:::
اوه چه خبره چه قد شکلک بابا کور نیستیم میبینیم دیگه ....

برا من که هیچ فرقی نکرده سرعت رزبلاگ

نه الان که میبینم اره سرعت خیلی کم شد وای 10 دقیقه طول میکشه باز شه که ...
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط Ali Bahadori ، alaedin ، ipry
با همون جمله اول منظورت رو رسوندی ،دیگه اینقدر شکلک واسه چیه ، موست خراب نشد ،ویرایش شد ، لطفا تکرار نشه !

سپاس شده توسط alaedin
مه افت سرعت نیست مشکل پیدا کرده من واز می کنم بعضی موقع ها این میاد
http://upload9.ir/images/am1wu9bmfqvyboz4kkis.jpg

الانم هنگ کرده وارد نمیشهSleepy
قابل توجه دوستان :

مشکل سرعت رزبلاگ به کل حل شد...
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط mboy2050
به این نمیگن مشکل سرعت لود ، یه مشکل کلی بوده که حل شد ! تازه سرور رو راه انداختن و شاید دارن تغییراتی میدن و کلاٌ این مشکلات عادیه
 سپاس شده توسط mojtaba.kh.18
(92-6-10، 07:22 عصر)mohammad1 نوشته است: واین اولین بار نیست چنین اتفاقاتی برای رزبلاگ میفته!عادی هست!
عزیز من لطفاٌ اسپم ندید ، یا حداقل حرف درست بزنید ، تازه عوض کردن و این مشکلات عادیه ، بلاگفا یا هر سرویسی خیلی مواقع قطع میشه ! خیلی هم بیشتر از رزبلاگ ! و الان هم رزبلاگ تازه سرور عوض کرده و به همین خاطر کاملاٌ *عادیه !
گویا آزادی بیان نداریم 100 محسن جان میشه بحث درباره ی رز بلاگ را شخصی نکنید . اگر مدیر این سرویس هستید اعلام کنید . اگر هم نیستید ما اینجاییم تا مشکلات رفع بشه . اگر مشکلی در رز بلاگ وجود داره با این حذف کردن ها پست ها که درست نمیشه . حداقل بزارید به گوش مسوولینش برسه .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط jki ، y235 ، ipry ، Makaveli ، ali13 ، amir_vasfi
(92-6-10، 07:52 عصر)alaedin نوشته است: گویا آزادی بیان نداریم 100 محسن جان میشه بحث درباره ی رز بلاگ را شخصی نکنید . اگر مدیر این سرویس هستید اعلام کنید . اگر هم نیستید ما اینجاییم تا مشکلات رفع بشه . اگر مشکلی در رز بلاگ وجود داره با این حذف کردن ها پست ها که درست نمیشه . حداقل بزارید به گوش مسوولینش برسه .
عزیز من ، شما میخواید خودتون رو گول بزنید ! من حرف حق رو می زنم ! همین بلاگفاش که شما طرفدارشی یا خیلی های دیگه چه قدر قطع میشه ؟ اون صفحه زرد چه قدر میاد ؟ اون وقت حالا که رزبلاگ 1 هفته نیست سرور جدید خریده و به ایران منتقل کرده ، یه چند دقیقه قطع بشه و بعد درست بشه و من بیام بگم عادیه این یعنی *** ؟ یا شما میخواید به زور به خودتون بفهمونید با این که رزبلاگ چند روز بعد انتقال و خرید سرور چند دقیقه قطع شده پس .... ! در مورد آزادی بیان هم ، بنده پست رو حذف کردم چون اسپم بود و اگر میخواستم حرفشون پاک بشه نقل قول نمی کردم ! فقط خواستم اسپم ها کمتر بشه ! تو پست من پست ایشون کاملاٌ مشخصه و هیچ چیزی پاک نشده !
 سپاس شده توسط AMC10
آزادی بیان اینه که همه بتونن حرف هاشون رو بزنند . این که شما میگویید من حرف حق رو می زنم ! چه معنی میده . بنده فکر میکنم نظرات شما بیشتر از این که از روی منطق باشه از روی تعصب است . مدت هاست حرفی در مورد سرویس وبلاگدهی مورد علاقه خود نزدم . دلیلی نداره بیام همه جا اعلام کنم . بهتر میدونم به جای حرف زدن به جای مدیر یک سرویس وبلاگدهی به عنوان یک کاربر نظرمو بگم که متاسفانه این امکان مدت هاست وجود نداره . از شما نیز خواهشمند هستم نظراتی که دارای کلمات نامناسب نیست را حذف نکنید . چرا که مخالف است با آزادی بیان
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط Makaveli ، y235 ، ali13 ، amir_vasfi ، AMC10
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان